fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Корисна інформація:
  • Інформаційна кампанія #ШахрайГудбай 2020 — promo.bank.gov.ua/stopfraud
    кібербезпека · платіжна безпека · скімінг · телефонне шахрайство · фінансовий номер · безпечний онлайн-шопінг
  • Онлайн-гра «Здолай шахрая!» — game.ema.com.ua
  • Профілактика мобільного шахрайства — kv.st/stop_cheating
    перемога в неіснуючій акції · використання простих паролів · розсилка SMS на номери абонентів Київстар · викрадення SIM-картки · мобільні віруси · вимагання грошей · шахрайство з картками поповнення
  • Захист від шахрайства — www.intertelecom.ua/info/zakhyst-vid-shakhraystva
    телефонне шахрайство · фінансове шахрайство · шахрайство в Інтернеті · безпечне використання SIP-телефонії
  • Юридична консалтингова група «LEX» — lex-ua-lex.blogspot.com/
    сайт с обзорами мошенников
  • Про сорта фишинга — ko.com.ua/pro_sorta_fishinga_137208
    почтовый фишинг · целевой фишинг · уэйлинг · смишинг · вишинг · компрометация корпоративной электронной почты · клон-фишинг · «злой двойник» · фишинг в социальных сетях · фишинг в поисковых системах · фарминг
  • Якийсь список шахраїв https://blackbox.net.ua
"Покупатель", обозначим его цифрой 1, ну мне так понравилось, да и цифра не плохая, обращается к реальному продавцу, пусть он будет 2, не в обиду, здесь не соревнование) И в одночасье, к нему обращается покупатель "фальш" товара, назовем его 3, пусть тоже не обижается. Из этого исходит определение "треугольник" в виду 3-х составляющих. Теперь 1, договаривается с 2 о покупке, и предлагает предоплату, и договаривается с 3 о продаже, но за предоплату, скинув номер карты 2. 3 отправляет 2 сумму, 2 отправляет товар, 1 получает товар, 2 и 3 грызутся между собой, а 1 выкидывает симку и продолжает искать следующих 2 и 3.
Например, я - мошонник. Нахожу на Олухе плеер, создаю такой же лот, но дешевле на 100...200 грн, например. Жду "лоха". "Лох" пишет мне, что согласен купить, я пишу продавану плеера: "хочу купить твой плеер, дай номер карты, но давай поторгуемся". Как аргумент для торга, можно привести мой же "виртуальный" лот, а лучше сделать еще пару "дурилок", с учетом нюансов товара. Продавец скидывает от начальной цены 100...200 грн (в зависимости от лота), дает номер карты. Я отправляю номер карты продавца "лоху", и предупреждаю продавца, что оплатит кум/сват/брат с другим именем и фамилией. "Лох" платит на карту продавцу, мошенник, как посредник, высылает продавану свои данные для Новой почты, продавец высылает плеер мошеннику. Продавец получил деньги, отправил товар, доволен, реальный "покупатель-лох" ничего не получает, начинает сраться с продавцом, звонит в банк, ментам и т.д, поднимает кипеш. Мошонник с товаром и почти не засветился - паспорт можно подделать тупо сменой фотографии, а можно и нет - доказать, что он развел, и привлечь, реально очень сложно. Может, есть еще варианты этой схемы, но я такое наблюдал. Еще, по аналогии хакерских атак, можно назвать этот развод красиво английской аббревиатурой MIM - "Man-In-The-Middle".
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
23.11.11
Місто
Житомир
Телефон
Iphone 12
Флуд. Нещодавно у Приваті міняв картку - дівчинка-котик запропонувала мені залишити зразок свого голосу - аби система мене розпізнавала за ним. Я посміявся і не розпитав навіть, що ще можна було зробити за допомогою мого голосу. На питання котика чому сміюсь над цією пропозицією відповів, що боюсь всіх нововведень Привату, скоро, можливо, банк захоче мої аналізи для ідентифіцікації клієнта :). А ви кажете ОАЕ, штучний інтелект, запис голосу. Аналізи, тільки аналізи і то власноруч принесені. :)
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Опишу ситуацію: після того, як сходив до магазину Лайфселл і перейшов там на корпоративну форму обслуговування (ТП Діджитал офіс 60), прийшла дивна смс від "_5445_@life" із проханням оцінити якість обслуговування в сервісному центрі, перетелефонувавши на безкоштовний номер 5445. Я тоді перетелефонував на цей номер, і тоді почув у перші секунди дзвінка дуже швидко сказане повідомлення, що дзвінок, починаючи з якоїсь-там секунди, платний (скількись-там гривень за хвилину + щось 5 грн плата за з'єднання). Я зразу вибив, і, перевірив рахунок: всі кошти на місці.

Виглядає як типовий розвод. Але звідки тоді у сторонніх осіб інфа, що абонент із таким-то номером скористався послугами в магазині Лайфселл? Трохи дивно.
 

Вкладення

  • Screenshot_2021-10-16-16-18-23-802_com.android.mms.jpg
    Screenshot_2021-10-16-16-18-23-802_com.android.mms.jpg
    97.6 КБ · Перегляди: 35

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Если звонят с незнакомого номера, а терпения не отвечать не хватает, то меняйте голос, заикайтесь, шепелявьте, гундосьте .....
Голос большого начальника проще найти в хорошем качестве в открытых источниках. А ради Пупкина с 1000 грн никто так заморачиваться не будет, подделка дороже обойдётся. Пока, по крайней мере.
И цитировать новости нужно текстом со ссылкой, а не кривым скриншотом.
 
Реєстрація
18.06.21
Місто
Волинь
Опишу ситуацію: після того, як сходив до магазину Лайфселл і перейшов там на корпоративну форму обслуговування (ТП Діджитал офіс 60), прийшла дивна смс від "_5445_@life" із проханням оцінити якість обслуговування в сервісному центрі, перетелефонувавши на безкоштовний номер 5445. Я тоді перетелефонував на цей номер, і тоді почув у перші секунди дзвінка дуже швидко сказане повідомлення, що дзвінок, починаючи з якоїсь-там секунди, платний (скількись-там гривень за хвилину + щось 5 грн плата за з'єднання). Я зразу вибив, і, перевірив рахунок: всі кошти на місці.

Виглядає як типовий розвод. Але звідки тоді у сторонніх осіб інфа, що абонент із таким-то номером скористався послугами в магазині Лайфселл? Трохи дивно.
Хмм... Зазвичай оператори самі дзвонять чи надсилають смс-ки з проханням оцінити якість обслуговування, у вигляді зворотніх смс від абонента.
 

com

Реєстрація
17.01.08
Місто
Львів
Дзвонять з номера 80443002213. Ви виграли приз. Для участі в розіграші натисніть 1. Натиснув. Буре трубку оператор. Каже - ваш номер випадково взяв участь в розіграші призу.
Питає Ім'я. Потім питає ПІБ, дату народження та адресу. Для участі в розіграшу. На цьому етапі я відмовився надавати дані. Що мало бути потім - невідомо.

Як мінімум - збір персональних даних.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Это рекомендации же просто. Наверное можно им не следовать, но на любом фрилансе вначале работаешь за репутацию, это неизбежно.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Это рекомендации же просто. Наверное можно им не следовать, но на любом фрилансе вначале работаешь за репутацию, это неизбежно.
Просто колега прорецензував 2 шт, а сказали що Ви самі були згідні "For free"
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ну ок, репутация появилась, убрать бесплатную опцию из профайла. Посмотреть перед этим на рынок на платформе, есть вероятность, что платят только людям, которые, например, написали 100+ рецензий.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
Що мало бути потім - невідомо
Ну так назвал бы левые данные....
Ну справді! Всім же тут цікаво взнати не сам факт "здається, мене хотіли розвести, але я не дався", а яким чином вони захотять отримати від вас гроші і скільки.
Нізачот.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Обіцяють 30$ за рецензування 1 статті, а на ділі безкоштовно працювати ...
подумати... а що тут такого особливого та небезпечного, просто взяв і зробив приємне, а тобі болт вручили.
мысли девушки
Post automatically merged:

@Перемедон,я не про тебя. есичо!!! просто шутка
 

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Дюрі-бачі, для заробітку краще допомогати за гроші "клепати" т.н. колективні або просто монографії (якщо, звісно, не гидко). Знаю добре одну тьотю - к.е.н. та доцента - яка цим підробляє. Та й "разводов" тут майже не буває - клієнти або знайомі або по рекомендації.
 

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X

Филиал этого "стартапа" был и в Киеве
 
Зверху