fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Корисна інформація:
  • Інформаційна кампанія #ШахрайГудбай 2020 — promo.bank.gov.ua/stopfraud
    кібербезпека · платіжна безпека · скімінг · телефонне шахрайство · фінансовий номер · безпечний онлайн-шопінг
  • Онлайн-гра «Здолай шахрая!» — game.ema.com.ua
  • Профілактика мобільного шахрайства — kv.st/stop_cheating
    перемога в неіснуючій акції · використання простих паролів · розсилка SMS на номери абонентів Київстар · викрадення SIM-картки · мобільні віруси · вимагання грошей · шахрайство з картками поповнення
  • Захист від шахрайства — www.intertelecom.ua/info/zakhyst-vid-shakhraystva
    телефонне шахрайство · фінансове шахрайство · шахрайство в Інтернеті · безпечне використання SIP-телефонії
  • Юридична консалтингова група «LEX» — lex-ua-lex.blogspot.com/
    сайт с обзорами мошенников
  • Про сорта фишинга — ko.com.ua/pro_sorta_fishinga_137208
    почтовый фишинг · целевой фишинг · уэйлинг · смишинг · вишинг · компрометация корпоративной электронной почты · клон-фишинг · «злой двойник» · фишинг в социальных сетях · фишинг в поисковых системах · фарминг
  • Якийсь список шахраїв https://blackbox.net.ua
"Покупатель", обозначим его цифрой 1, ну мне так понравилось, да и цифра не плохая, обращается к реальному продавцу, пусть он будет 2, не в обиду, здесь не соревнование) И в одночасье, к нему обращается покупатель "фальш" товара, назовем его 3, пусть тоже не обижается. Из этого исходит определение "треугольник" в виду 3-х составляющих. Теперь 1, договаривается с 2 о покупке, и предлагает предоплату, и договаривается с 3 о продаже, но за предоплату, скинув номер карты 2. 3 отправляет 2 сумму, 2 отправляет товар, 1 получает товар, 2 и 3 грызутся между собой, а 1 выкидывает симку и продолжает искать следующих 2 и 3.
Например, я - мошонник. Нахожу на Олухе плеер, создаю такой же лот, но дешевле на 100...200 грн, например. Жду "лоха". "Лох" пишет мне, что согласен купить, я пишу продавану плеера: "хочу купить твой плеер, дай номер карты, но давай поторгуемся". Как аргумент для торга, можно привести мой же "виртуальный" лот, а лучше сделать еще пару "дурилок", с учетом нюансов товара. Продавец скидывает от начальной цены 100...200 грн (в зависимости от лота), дает номер карты. Я отправляю номер карты продавца "лоху", и предупреждаю продавца, что оплатит кум/сват/брат с другим именем и фамилией. "Лох" платит на карту продавцу, мошенник, как посредник, высылает продавану свои данные для Новой почты, продавец высылает плеер мошеннику. Продавец получил деньги, отправил товар, доволен, реальный "покупатель-лох" ничего не получает, начинает сраться с продавцом, звонит в банк, ментам и т.д, поднимает кипеш. Мошонник с товаром и почти не засветился - паспорт можно подделать тупо сменой фотографии, а можно и нет - доказать, что он развел, и привлечь, реально очень сложно. Может, есть еще варианты этой схемы, но я такое наблюдал. Еще, по аналогии хакерских атак, можно назвать этот развод красиво английской аббревиатурой MIM - "Man-In-The-Middle".
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Мне первый раз звонили из лохоколцентра (0443648517).
В начале быстровато говорит робот, что-то про блокировку счета.
После этого (минуту) играла музыка, "подключается" специалист "НБУ", представляется и спрашивает, что "Чим я можу допомогти?"
Я ответил "Не знаю", после чего парень положил трубку. Разговор не задался :cry:
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
В чому може бути прикол?
Нещодавно в друзі на Facebook (Meta) попросилася вродлива дівчина, яка начебто з України і працює в якійсь релігійній організації. Якщо натиснути на ту релігійну організацію то стає зрозуміло, що це просто назва якогось WhatsApp каналу. Ну і бог з ним - здавалося би. Більше нічого дивного в профілі людини немає, звичайні фоточки чи посилання або розповіді. Я тому додав її до друзів.
Але згодом, через пару днів в друзі попросилася інша вродлива дівчина яка теж працює в цій організації. І профіль приблизно схожий на першу дівчину. Теж її додав до друзів.
Сьогодні в друзі попросилася третя вродлива дівчина, і теж з цієї організації. Ну явно ж це не просто так виходить.
Тоді я у всіх дівчат по черзі ввічливо спитав в Facebook Messenger: що це за їхня організація в якій працюють? Бачу, що до жодної з них повідомлення не доходить (Facebook радить сказати їм щоб вони встановили Messenger). Мені здається, що це все боти а не дівчини насправді. У молодих вродливих дівчат має бути завжди онлайн Messenger.
Питання: навіщо їм це все треба? Додаватися у друзі цим ботам. І хоч би вже назву організації міняли для конфіденційності.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Мені здається, що це все боти а не дівчини насправді
Не здається. Ніколи до тебе не будуть самі приходити красиві дівчата в соц. мережах. В сенсі не тому що саме до тебе, а взагалі, так світ влаштований.
Навіть, якщо ти не розумієш навіщо, ніколи не ведись і видали їх нахєр, краще зарепорть. Причин може бути мільйон - легалізація ботів справжніми френдами, формування списку лохів, яким можна потім вішати за ієгову, багатоступеневий маркетинг, навіть увод аккаунту за допомогою якихось невідомих тобі алгоритмів.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А потім вони побудують ботомережу, де будуть хейтити Путєна, Зєлєнського, Ким Чен Ина... Потрібно дописати.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
В чому може бути прикол?
Обходять алгоритми блокування ботів за рахунок додавання в друзі реальних людей.
Post automatically merged:

Ніколи до тебе не будуть самі приходити красиві дівчата в соц. мережах.
:rolleyes: всяке буває. Іноді молоді красиві дівчата шукають самотніх не красивих чоловіків з квартирою.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Мне первый раз звонили из лохоколцентра (044364****).
Сегодня тоже звонили, но уже на другой номер ВФ.
В начале робот что-то говорит про подразделение нацбанка о национализированных банках Украины и предлагает ожидать соединение с оператором. Оператор подключился почти сразу и говорил очень быстро на украинском (практически скороговоркой)
Скрипт его разговора довольно типичный:
- узнать какими банками кроме Привата я пользуюсь (быстро перечислялись 10-15 самых популярных банков)
- были ли у меня проблемы при пользовании карточкой ?
- когда и на какую сумму в последний раз я пользовался карточкой ?
- создавал ли я заявку с переводом 29000 грн на карту Аваля ?
- помню ли я кредитный лимит по карте ?
- есть ли у меня интернет-провайдер для доступа в интернет, чтобы зайти в приложение интернетбанка?
- напугать компрометацией моих персональных данных (при этом назвать их он не смог)
- напугать, что они пропускают платеж (29к грн на Аваль), если я не зайдут в личный кабинет интернет банка и мне придется возвращать деньги банку
- и напоследок сказать, что "ожидайте смс о списании средств"

Короче, только общие фразы и никакой конретики (ни персональных, ни банковских данных).
 
Останнє редагування:

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
- создавал ли я заявку с переводом 29000 грн на карту Аваля ?
- напугать, что они пропускают платеж (29к грн на Аваль)
банку з такою назвою більше року вже не існує, якісь застарілі шахраї
 
Реєстрація
18.10.09
Місто
Kristiansand
+380945007670 звонят, ищут лохов... Типа: Я сотрудник ощадбанка вася пупкин, Вы пользовались вашей картой 17 минут назад ... и дальше по накатанной схеме, если схема ломается, как в моем случае, то рыгочат всей бригадой и сбрасывают вызов.
PS. Если я не ошибаюсь, то номер с ИТ-Фона?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
если схема ломается, как в моем случае, то рыгочат всей бригадой
Значить не просто шахраї, а ще й отримують від цього задоволення... Згодом це призводить до "професійного" зростання.
 

nighthawk

Вуйко Бублик
Реєстрація
03.02.22
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy M51
Теж вчора дзвонили якісь наївні додіки (+380661980348):
- Ваша картка (цікаво яка саме блджад, в мене їх близько дев'яти десяти) заблокована і анульована у зв'язку з перенесенням коштів на інший рахунок, для з'єднання з оператором натисніть "1"...
Завершив виклик і додав номера в чорний список.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Що це за безкоштовний моб.інтернет пропонують налаштувати https://www.kharkovforum.com/showthread.php?p=70730875 ?
на олх бачив оголошення з (імовірно) корпоративними інтернет-сімпарами та якимсь пакетом безлім інету на свій номер КС на 90-180-365 днів
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Що це за безкоштовний моб.інтернет пропонують налаштувати https://www.kharkovforum.com/showthread.php?p=70730875 ?
на олх бачив оголошення з (імовірно) корпоративними інтернет-сімпарами та якимсь пакетом безлім інету на свій номер КС на 90-180-365 днів
Там якісь дивні умови - "Вам нужно включить 2 программки и находиться в зоне покрытия. Интересуемся. Є два варіанти. Якщо Ваш талефон не рутовано, 200 грн. (Інтернет буде тільки в телефоні). Якщо рутовано, то 400 (буде роздавати як роутер на інші пристрої). Якщо сімка моя, +60 грн."
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Даже не знаю...
Мошенничество это или такой вот выигрыш...
Но сегодня в "Ашане" купила 2 батончика "Твикс" к чаю.
Пришла домой:
Один-нормальный, с двумя палочками.
Второй-с одной...Причем это не то, что его кто-то раскрыл и вытащил, а такой он и был...

Вот это я везучая...:)
Убедительная просьба: соболезнования про "нехватку палочек" писать не надо :D
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Зверху