fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Корисна інформація:
  • Інформаційна кампанія #ШахрайГудбай 2020 — promo.bank.gov.ua/stopfraud
    кібербезпека · платіжна безпека · скімінг · телефонне шахрайство · фінансовий номер · безпечний онлайн-шопінг
  • Онлайн-гра «Здолай шахрая!» — game.ema.com.ua
  • Профілактика мобільного шахрайства — kv.st/stop_cheating
    перемога в неіснуючій акції · використання простих паролів · розсилка SMS на номери абонентів Київстар · викрадення SIM-картки · мобільні віруси · вимагання грошей · шахрайство з картками поповнення
  • Захист від шахрайства — www.intertelecom.ua/info/zakhyst-vid-shakhraystva
    телефонне шахрайство · фінансове шахрайство · шахрайство в Інтернеті · безпечне використання SIP-телефонії
  • Юридична консалтингова група «LEX» — lex-ua-lex.blogspot.com/
    сайт с обзорами мошенников
  • Про сорта фишинга — ko.com.ua/pro_sorta_fishinga_137208
    почтовый фишинг · целевой фишинг · уэйлинг · смишинг · вишинг · компрометация корпоративной электронной почты · клон-фишинг · «злой двойник» · фишинг в социальных сетях · фишинг в поисковых системах · фарминг
  • Якийсь список шахраїв https://blackbox.net.ua
"Покупатель", обозначим его цифрой 1, ну мне так понравилось, да и цифра не плохая, обращается к реальному продавцу, пусть он будет 2, не в обиду, здесь не соревнование) И в одночасье, к нему обращается покупатель "фальш" товара, назовем его 3, пусть тоже не обижается. Из этого исходит определение "треугольник" в виду 3-х составляющих. Теперь 1, договаривается с 2 о покупке, и предлагает предоплату, и договаривается с 3 о продаже, но за предоплату, скинув номер карты 2. 3 отправляет 2 сумму, 2 отправляет товар, 1 получает товар, 2 и 3 грызутся между собой, а 1 выкидывает симку и продолжает искать следующих 2 и 3.
Например, я - мошонник. Нахожу на Олухе плеер, создаю такой же лот, но дешевле на 100...200 грн, например. Жду "лоха". "Лох" пишет мне, что согласен купить, я пишу продавану плеера: "хочу купить твой плеер, дай номер карты, но давай поторгуемся". Как аргумент для торга, можно привести мой же "виртуальный" лот, а лучше сделать еще пару "дурилок", с учетом нюансов товара. Продавец скидывает от начальной цены 100...200 грн (в зависимости от лота), дает номер карты. Я отправляю номер карты продавца "лоху", и предупреждаю продавца, что оплатит кум/сват/брат с другим именем и фамилией. "Лох" платит на карту продавцу, мошенник, как посредник, высылает продавану свои данные для Новой почты, продавец высылает плеер мошеннику. Продавец получил деньги, отправил товар, доволен, реальный "покупатель-лох" ничего не получает, начинает сраться с продавцом, звонит в банк, ментам и т.д, поднимает кипеш. Мошонник с товаром и почти не засветился - паспорт можно подделать тупо сменой фотографии, а можно и нет - доказать, что он развел, и привлечь, реально очень сложно. Может, есть еще варианты этой схемы, но я такое наблюдал. Еще, по аналогии хакерских атак, можно назвать этот развод красиво английской аббревиатурой MIM - "Man-In-The-Middle".
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Дюрі-бачі, для заробітку краще допомогати за гроші "клепати" т.н. колективні або просто монографії (якщо, звісно, не гидко). Знаю добре одну тьотю - к.е.н. та доцента - яка цим підробляє. Та й "разводов" тут майже не буває - клієнти або знайомі або по рекомендації.
Це, як і написання магістерських робіт, статей на замовлення і т.д. для мене пройдений етап, тепер тільки академічно-доброчесний розпил бюджету (не України) і грантів.
 
Останнє редагування:

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
в почту заглянул, в кои то веки, а там столько переводов пропущено!!!1 Вот я олень :Olen:
2.jpg
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Цікаво а Blizzard можна назвати розводилами:
випустили вони недавно Diablo II Resurrected, зібрали з людей гроші (десь 700 грн.) Ну 3 тижні тому гра стартувала, звісно з багами, але працювала. А тепер випустили патч: заходиш в гру - годину дивишся як зменшується місце в черзі із 300 до 100.
А гроші вертати не хочуть.
 
Реєстрація
21.12.07
Місто
Кривий Рiг
Дюрі-бачі, та последние годы весь геймдев такой :cry: продают сырое, потом допиливают. За свои же деньги работаеш альфатестером.
У меня киберпанк почти год лежит не пройденый, после каждого патча запускаю, понимаю шо рано и выключаю до следующего патча :LOL:
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Дюрі-бачі, та последние годы весь геймдев такой :cry: продают сырое, потом допиливают. За свои же деньги работаеш альфатестером.
У меня киберпанк почти год лежит не пройденый, после каждого патча запускаю, понимаю шо рано и выключаю до следующего патча :LOL:
До альфатеста я вже звик (той же Кіберпанк пройшов на старті), а тут проблема в тому, що патч через кілька тижнів повністю зламав гру, а автори кажуть що "так і треба" .
Це як би раптово мобільний оператор почав працювати 24/7 в стилі новорічної ночі років 20 тому.
 
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
За його словами з понад 500 звернень щодо шахрайств по кредитам, що надійшли до поліції від початку року, лише в одному йшлося про "Дію" - причетну шахрайку вже помістили під домашній арешт.

"Як це відбувається, конкретний приклад. Є шахрай, який, знаючи паспортні дані і номер телефону своєї жертви, зламує її пошту, знаходить на пошті копії документів, наприклад, паспорту, робить дубль sim-картки, за допомогою недобросовісних співробітників банку відкриває рахунок, після чого авторизується в "Дії" через BankID. Після цього шахрай йде до фінансової установи, яка порушила умови ідентифікації, і отримує кошти. Тобто у цій ланці було порушено багато правил, і "Дія" тут ні до чого", - пояснив Федоров.
таких орлів потрібно вербувати та запоребрік! :) Якщо серйозно, то ким потрібно бути, аби таки схема спрацювала "гілочка-до-гілочки"? Нечутно продовження тернопільського видавця vs KS, також заглохла історія програмістки vs ВФ та й з ЛС мутна історія Бокси (розумію, що воду в дупі не утримати), який до речі канув в Лету....
я прикинув, що при таких умовах я сам у себе не вкраду)))
 
Останнє редагування:

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
Вариант выглядит как беллетристика фантастика:
шахрай, який, знаючи паспортні дані і номер телефону своєї жертви, зламує її пошту, знаходить на пошті копії ... паспорту
Какой-то сферический конь в вакууме шахрай в тепличных условиях.
Имея чужие копию паспорта + клон симки, телодвижения с Дией не нужны чуть больше, чем совсем - шахрай сразу идет в рукопожатую микрофинансовую организацию и получает денежку.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Вариант выглядит как беллетристика фантастика:
шахрай, який, знаючи паспортні дані і номер телефону своєї жертви, зламує її пошту, знаходить на пошті копії ... паспорту
Какой-то сферический конь в вакууме шахрай в тепличных условиях.
Имея чужие копию паспорта + клон симки, телодвижения с Дией не нужны чуть больше, чем совсем - шахрай сразу идет в рукопожатую микрофинансовую организацию и получает денежку.
Там мінцирку набрехало з три короби по тому випадку, і кібермусора несли таку хєрню, що суперечили попередньому свому реченню.
Ч вже писав про це в темі безнаДії.
 
Реєстрація
24.12.20
Місто
Украина, Киев
 
  • Like
Реакції: gtc
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Ну тут приложение не безобидное и возможностей для мошенников явно побольше, чем пиво в АТБ купить
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Ну тут приложение не безобидное и возможностей для мошенников явно побольше, чем пиво в АТБ купить
Какие возможности? Все зависит от принимающего это поделие и вряд-ли в серьезных конторах не проверят штрих-код.

Тут вообще опасность намного меньше чем грозящее наказание, но это и хорошо: пусть думают что делают.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Телефонували якісь кацапи з компанії "Європорт", втирали про бонуси, 70% знижки... Попросив говорити українською, образилися.
 
Зверху