fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Корисна інформація:
  • Інформаційна кампанія #ШахрайГудбай 2020 — promo.bank.gov.ua/stopfraud
    кібербезпека · платіжна безпека · скімінг · телефонне шахрайство · фінансовий номер · безпечний онлайн-шопінг
  • Онлайн-гра «Здолай шахрая!» — game.ema.com.ua
  • Профілактика мобільного шахрайства — kv.st/stop_cheating
    перемога в неіснуючій акції · використання простих паролів · розсилка SMS на номери абонентів Київстар · викрадення SIM-картки · мобільні віруси · вимагання грошей · шахрайство з картками поповнення
  • Захист від шахрайства — www.intertelecom.ua/info/zakhyst-vid-shakhraystva
    телефонне шахрайство · фінансове шахрайство · шахрайство в Інтернеті · безпечне використання SIP-телефонії
  • Юридична консалтингова група «LEX» — lex-ua-lex.blogspot.com/
    сайт с обзорами мошенников
  • Про сорта фишинга — ko.com.ua/pro_sorta_fishinga_137208
    почтовый фишинг · целевой фишинг · уэйлинг · смишинг · вишинг · компрометация корпоративной электронной почты · клон-фишинг · «злой двойник» · фишинг в социальных сетях · фишинг в поисковых системах · фарминг
  • Якийсь список шахраїв https://blackbox.net.ua
"Покупатель", обозначим его цифрой 1, ну мне так понравилось, да и цифра не плохая, обращается к реальному продавцу, пусть он будет 2, не в обиду, здесь не соревнование) И в одночасье, к нему обращается покупатель "фальш" товара, назовем его 3, пусть тоже не обижается. Из этого исходит определение "треугольник" в виду 3-х составляющих. Теперь 1, договаривается с 2 о покупке, и предлагает предоплату, и договаривается с 3 о продаже, но за предоплату, скинув номер карты 2. 3 отправляет 2 сумму, 2 отправляет товар, 1 получает товар, 2 и 3 грызутся между собой, а 1 выкидывает симку и продолжает искать следующих 2 и 3.
Например, я - мошонник. Нахожу на Олухе плеер, создаю такой же лот, но дешевле на 100...200 грн, например. Жду "лоха". "Лох" пишет мне, что согласен купить, я пишу продавану плеера: "хочу купить твой плеер, дай номер карты, но давай поторгуемся". Как аргумент для торга, можно привести мой же "виртуальный" лот, а лучше сделать еще пару "дурилок", с учетом нюансов товара. Продавец скидывает от начальной цены 100...200 грн (в зависимости от лота), дает номер карты. Я отправляю номер карты продавца "лоху", и предупреждаю продавца, что оплатит кум/сват/брат с другим именем и фамилией. "Лох" платит на карту продавцу, мошенник, как посредник, высылает продавану свои данные для Новой почты, продавец высылает плеер мошеннику. Продавец получил деньги, отправил товар, доволен, реальный "покупатель-лох" ничего не получает, начинает сраться с продавцом, звонит в банк, ментам и т.д, поднимает кипеш. Мошонник с товаром и почти не засветился - паспорт можно подделать тупо сменой фотографии, а можно и нет - доказать, что он развел, и привлечь, реально очень сложно. Может, есть еще варианты этой схемы, но я такое наблюдал. Еще, по аналогии хакерских атак, можно назвать этот развод красиво английской аббревиатурой MIM - "Man-In-The-Middle".
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Дюрі-бачі, для заробітку краще допомогати за гроші "клепати" т.н. колективні або просто монографії (якщо, звісно, не гидко). Знаю добре одну тьотю - к.е.н. та доцента - яка цим підробляє. Та й "разводов" тут майже не буває - клієнти або знайомі або по рекомендації.
Це, як і написання магістерських робіт, статей на замовлення і т.д. для мене пройдений етап, тепер тільки академічно-доброчесний розпил бюджету (не України) і грантів.
 
Останнє редагування:

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
в почту заглянул, в кои то веки, а там столько переводов пропущено!!!1 Вот я олень :Olen:
2.jpg
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Цікаво а Blizzard можна назвати розводилами:
випустили вони недавно Diablo II Resurrected, зібрали з людей гроші (десь 700 грн.) Ну 3 тижні тому гра стартувала, звісно з багами, але працювала. А тепер випустили патч: заходиш в гру - годину дивишся як зменшується місце в черзі із 300 до 100.
А гроші вертати не хочуть.
 
Реєстрація
21.12.07
Місто
Кривий Рiг
Дюрі-бачі, та последние годы весь геймдев такой :cry: продают сырое, потом допиливают. За свои же деньги работаеш альфатестером.
У меня киберпанк почти год лежит не пройденый, после каждого патча запускаю, понимаю шо рано и выключаю до следующего патча :LOL:
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Дюрі-бачі, та последние годы весь геймдев такой :cry: продают сырое, потом допиливают. За свои же деньги работаеш альфатестером.
У меня киберпанк почти год лежит не пройденый, после каждого патча запускаю, понимаю шо рано и выключаю до следующего патча :LOL:
До альфатеста я вже звик (той же Кіберпанк пройшов на старті), а тут проблема в тому, що патч через кілька тижнів повністю зламав гру, а автори кажуть що "так і треба" .
Це як би раптово мобільний оператор почав працювати 24/7 в стилі новорічної ночі років 20 тому.
 
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Дніпро
Телефон
iPhone 13, Pixel 4xl
За його словами з понад 500 звернень щодо шахрайств по кредитам, що надійшли до поліції від початку року, лише в одному йшлося про "Дію" - причетну шахрайку вже помістили під домашній арешт.

"Як це відбувається, конкретний приклад. Є шахрай, який, знаючи паспортні дані і номер телефону своєї жертви, зламує її пошту, знаходить на пошті копії документів, наприклад, паспорту, робить дубль sim-картки, за допомогою недобросовісних співробітників банку відкриває рахунок, після чого авторизується в "Дії" через BankID. Після цього шахрай йде до фінансової установи, яка порушила умови ідентифікації, і отримує кошти. Тобто у цій ланці було порушено багато правил, і "Дія" тут ні до чого", - пояснив Федоров.
таких орлів потрібно вербувати та запоребрік! :) Якщо серйозно, то ким потрібно бути, аби таки схема спрацювала "гілочка-до-гілочки"? Нечутно продовження тернопільського видавця vs KS, також заглохла історія програмістки vs ВФ та й з ЛС мутна історія Бокси (розумію, що воду в дупі не утримати), який до речі канув в Лету....
я прикинув, що при таких умовах я сам у себе не вкраду)))
 
Останнє редагування:

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
Вариант выглядит как беллетристика фантастика:
шахрай, який, знаючи паспортні дані і номер телефону своєї жертви, зламує її пошту, знаходить на пошті копії ... паспорту
Какой-то сферический конь в вакууме шахрай в тепличных условиях.
Имея чужие копию паспорта + клон симки, телодвижения с Дией не нужны чуть больше, чем совсем - шахрай сразу идет в рукопожатую микрофинансовую организацию и получает денежку.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Вариант выглядит как беллетристика фантастика:
шахрай, який, знаючи паспортні дані і номер телефону своєї жертви, зламує її пошту, знаходить на пошті копії ... паспорту
Какой-то сферический конь в вакууме шахрай в тепличных условиях.
Имея чужие копию паспорта + клон симки, телодвижения с Дией не нужны чуть больше, чем совсем - шахрай сразу идет в рукопожатую микрофинансовую организацию и получает денежку.
Там мінцирку набрехало з три короби по тому випадку, і кібермусора несли таку хєрню, що суперечили попередньому свому реченню.
Ч вже писав про це в темі безнаДії.
 
Реєстрація
24.12.20
Місто
Украина, Киев
 
  • Like
Реакції: gtc
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Ну тут приложение не безобидное и возможностей для мошенников явно побольше, чем пиво в АТБ купить
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Ну тут приложение не безобидное и возможностей для мошенников явно побольше, чем пиво в АТБ купить
Какие возможности? Все зависит от принимающего это поделие и вряд-ли в серьезных конторах не проверят штрих-код.

Тут вообще опасность намного меньше чем грозящее наказание, но это и хорошо: пусть думают что делают.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Телефонували якісь кацапи з компанії "Європорт", втирали про бонуси, 70% знижки... Попросив говорити українською, образилися.
 
Зверху