Єдиний зарядний пристрій для різних мобільних телефонів

Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
plebis реактивно, це скільки від 0 до 100 і якої ємності батарейка?

UPD офіційно вони заявляють 0-100% 32хв. Батарея у 5000мАг це 19Вг. 19Вг за 32 хв - це середнє споживання 35W. У реальності цифри усе ж будуть трохи гірше за маркетинг, але загалом моєї початкової думки це не заперечує.
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Прям с нуля не замерял, обычно где-то заряжаю с 10-20 процентов, занимает ~ минут 35. Батарейка на 5000.

Ну да, я ж говор, маркетинг маркетингом - на бумаге разницы большой нет - и те врут и эти) И вроде как +- 20 минут не большая разниа. Но в реальности вот с ванпласом, совсем по-другому, я очень доволен.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Прям с нуля не замерял, обычно где-то заряжаю с 10-20 процентов, занимает ~ минут 35. Батарейка на 5000
Ну з такими показниками це навіть не 35W а 30W середнє споживання. Є підозра що різниця між зарядкою на 45W і 80W буде мінімальною.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Є підозра що різниця між зарядкою на 45W і 80W буде мінімальною.
Так я ж кажу не про підозру а про реальне порівняння. Що якщо мої 80 це реально середні 40, то ті 40 що були на самсунгу реально 20, з огляду на реальний час зарядки
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Так я ж кажу не про підозру а про реальне порівняння. Що якщо мої 80 це реально середні 40, то ті 40 що були на самсунгу реально 20, з огляду на реальний час зарядки
Я кажу не про порівняння телефону OnePlus із Samsung, а про різницю у часі якщо onePlus Заряджати зарядним на 80W і на 45W. І ось у цьому контексті у мене підозра що різниця якщо і буде то не більше 5 хвилин на повній зарядці. Звісно якщо One Plus спеціально не ріже неоригінальні зарядки по потужності.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Воу, таки дарма я не вірив у прогрес і можливість нових телефонів брати стабільно високу напругу на заряд протягом більшої частини циклу.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Воу, таки дарма я не вірив у прогрес і можливість нових телефонів брати стабільно високу напругу на заряд протягом більшої частини циклу.
Друг зараз в ЗСУ, купив собі mi 11t pro каже реально за 15 хвилин +- пару хвилин.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
а про різницю у часі якщо onePlus Заряджати зарядним на 80W і на 45W. І ось у цьому контексті у мене підозра що різниця якщо і буде то не більше 5 хвилин на повній зарядці.
Подивився на стату по самсунгу свому - там було 4300 Mah і 25W. Він, заряджався більше години, хвилин 70, тобто вдвічі довше ніж 5000 Mah і 80W. Якшо рахувати до 80% то по відчуттях - десь втричі швидше, але не міряв. Залежність не лінійна, але не +- 5 хвилин
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
А вот старый дедовский способ - поставить телефон на зарядку на ночь - не котируется уже? Сколько уже было написано, что контроллеры умные, в батарейку больше, чем надо, пихать не будут.

Не, зарядить за полчаса на 100500% - конечно, отлично, но "какая разница", мне легче с вечера телефон поставить, а не утром заниматься обычными вопросами + "ах, да, телефон надо поставить на зарядку".
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
не котируется уже?
Мне лично тоже так удобно, но батареи на день часто не хватает, вне зависимости от телефона. Если хватает - то оно совсем не надо) Мне в целом тоже не очень нужно, но приятно, что если тебе вдруг надо через пять минут куда-то сорваться, то пока оделся-собрался, севший телефон заряжается на пол-дня работы. Короче, некритично, но, как оказалось, полезно. Особенно, когда из коробки
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
незавжди 2м зручно
я ж про свой контекст: сидеть на диване, пока тел заряжается, и чето в нем смотреть. Метра мне не хватало, вечно дергал шнур и удлинитель, в который он воткнут )) а с двумя метрами этот вопрос отпал. С собой я этот шнур не ношу, и даже не перетыкаю никуда.

роки 3 точно усі комплектні зарядки валяються у ящику і не використовуються
ну я решил этот вопрос раздачей зарядок на олх )))) не люблю копить хлам, одну старую оставил на всякий случай, остальные раздал. Чето даже кажется продалось одно.

поставить телефон на зарядку на ночь - не котируется уже?
мне стремно подключенный девайс оставлять на ночь. Обычно и вечером было ок на пару часов поставить на зарядку, с утра даже не подзаряжал, хватало. Но теперь стало еще проще: утром воткнул и за 20 минут (максимум 40, если сильно разряжен) все ок.

Мне кажется, тут у всех свои привычки и контекст слегка отличается, поэтому нет одинаково удобной для всех модели использования. Каждый для себя делает как ему хорошо.
 
Останнє редагування:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
дедовский способ - поставить телефон на зарядку на ночь - не котируется уже?
На фоні вимкнення електроенергії швидка зарядка і велика батарея стає актуальною для всіх
 
Зверху