Расторжение контракта 3mob. Заявление.

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
В связи с подорожанием и желанием оператора отвадить как можно больше абонентов - оставляю образец заявления на расторжение контракта.

В сентябре 2019 года с моей стороны к 3mob присоединилось 3 абонента.
В феврале 2021 пора сваливать.

Заполненное заявление необходимо распечатать, заполнить, отсканировать или сфотографировать и отправить в группу 3mob.

Google Drive
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
С самого начала контора была мутной - я б не рискнул на контрактное подключение .
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Я був контрактником ще у ютел і досить довго. Усе було норм, поки не списали неправомірно кошти за контент-послугу, якої я не замовляв. Ціна була 10 чи 15 грн. Я відключився. Вони ще рік мені надсилали листи, щоб сплатив борг, але ж я принциповий. Думаю, не одного мене вони так втратили.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Колись давно був контрактником Тримоба. Вночі 1 числа 00:00 старі пакетні послуги обнулились а нові нарахувались лише ближче до ранку. Тримоб весь цей час з 00:00 до ранку списував мегабайти за невигідною ціною окремо від пакетних мегабайт. А мені вистачило б і пакетних мегабайт, я цілком в них вписуюсь. В результаті окрім абонплати нарахували ще й 20-30 гривень. Я принципово відключився від них за таке свавілля.
Зробив висновок на майбутнє: ні в якому разі з шаражкіною конторою не можна укладати контрактну угоду.
 
Останнє редагування:

WorkShell

Местный свинорыл
Реєстрація
09.07.16
Місто
Киев
Колись давно був контрактником Тримоба. Вночі 1 числа 00:00 старі пакетні послуги обнулились а нові нарахувались лише ближче до ранку. Тримоб весь цей час з 00:00 до ранку списував мегабайти за невигідною ціною окремо від пакетних мегабайт. А мені вистачило б і пакетних мегабайт, я цілком в них вписуюсь. В результаті окрім абонплати нарахували ще й 20-30 гривень. Я принципово відключився від них за таке свавілля.
Зробив висновок на майбутнє: ні в якому разі з шаражкіною конторою не можна укладати контрактну угоду.
Это особенно биллинга ТриМоба
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Зверху