Реєстрація абонентів передплати в мобільних операторів

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Когда жена вносила данные в ЦОА, ей дали распечатку перед внесением что бы проверила правильность данных.
Всё б регистраторы так делали.
Post automatically merged:

Вопрос уважаемым форумчанам. Сталкивался ли кто-нибудь с вопросами перерегистрации на нового человека номера украинских ОпСоСов, который был зарегистрирован на (препейд) либо заключён контракт с человеком, который умер и не оставлял никаких доверенностей?
Интересуют правовые механизмы такого действия в теории, но и к сожалению, на практике.
 
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
либо заключён контракт с человеком, который умер и не оставлял никаких доверенностей?
Киевстар, контракт - по информации ЦОА, наследник для переоформления должен прийти лично с паспортом, документами о вступлении в наследство и со свидетельством о смерти. Я озвучил наследнику, но результата не знаю.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Думаю, якщо є свідоцтво на спадщину за законом, то свідоцтво про смерть не потрібно. Хоча і за законом, і за заповітом може бути кілька спадкоємців, як обрати кому давати телефон?
Не зрозуміло, нашо довідка про смерть, маючи вище згадані доки.
По факту, спадкоємці користуються номером і телефоном без жодних реєстрацій.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
документами о вступлении в наследство и со свидетельством о смерти
Как бы разумно, но юридически, номер это наследство?
Хоча і за законом, і за заповітом може бути кілька спадкоємців, як обрати кому давати телефон?
Ось, ключеве питания.
По факту, спадкоємці користуються номером і телефоном без жодних реєстрацій
Так, але при якихось рухах де потрібна ідентифікація, буде проблема.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
EricX, яка саме ідентифікація? Останні номери, на які дзвонили і суми поповнення?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
idea, наприклад замінити SIM-картку на контракті...Документи? Людини нема. Ну і все
Судячи з Ваших постів у Вас щоденний ритуал - заміна сім. Я за усе життя лиш пару разів їх міняв, і то лише з примусу оператора. Так що це усе винятки, а не правила.
Більшість абонентів мають не зареєстровані сім. А навіть якщо контракт, то ніхто не ходить і сім не міняє.
Проблема більш у доступі до номера, якщо у померлого був код чи відбиток пальця. Але я так розумію - достатньо переставити сім у свій телефон...
Ну де ж і все, якщо береш довідку і вперед.
За моїм досвідом. У батька був контракт. Помер. Його брат забрав сім, бо займався похоронами. Більше я той номер не бачив. До речі, досить швидко він перевів номер на передплату. Так що я так розумію, довідки про смерть було достатньо.
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
документами о вступлении в наследство и со свидетельством о смерти
Как бы разумно, но юридически, номер это наследство?
Номер не входит в состав наследства, так как он не принадлежал на праве собственности умершему на день смерти.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Stas567, вот! Я о том же. Стало быть, по инициативе оператора номер легко может быть "аннулирован" особенно если он серебряный, золотой...
 

AlexDVS

Читатель
Реєстрація
16.11.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy М12
Подскажите пожалуйста, а где в новом личном кабинете Киевстар найти раздел "Пользователь" и соответственно раздел регистрации? Перерыл все - не нашёл
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Этот раздел есть только в старом интерфейсе. Но регисться через него не рекомендую - оно глючное и вносит данные с ошибками.
 

AlexDVS

Читатель
Реєстрація
16.11.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy М12
Этот раздел есть только в старом интерфейсе. Но регисться через него не рекомендую - оно глючное и вносит данные с ошибками.
Я поверить хотел, на кого номер жены регистрировал. Просто паспорт недавно поменял, если на себя, то нужно идти менять данные
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев

Strategist

Vodafone
Реєстрація
04.07.20
Місто
Львів
Телефон
Realme C55 Rainy Night
З 1 січня 2022 року набувають чинності зміни до закону про електронні комунікації, відповідно до яких українці повинні обовʼязково реєструвати сім-карти, привʼязуючи їх до паспортних даних. Українці повинні реєструвати SIM-карти за паспортом (babel.ua)
Добрый день. Вот Водафон начал (если номер утерян, будь добр зарегистируй его на паспорт) прочтитайте как придумано. Если вы потеряли карточку и вам нужно ее вернуть приходите с паспортом.
 
  • Like
Реакції: moby
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
З 1 січня 2022 року набувають чинності зміни до закону про електронні комунікації, відповідно до яких українці повинні обовʼязково реєструвати сім-карти, привʼязуючи їх до паспортних даних. Українці повинні реєструвати SIM-карти за паспортом (babel.ua)
Добрый день. Вот Водафон начал (если номер утерян, будь добр зарегистируй его на паспорт) прочтитайте как придумано. Если вы потеряли карточку и вам нужно ее вернуть приходите с паспортом.
Интересно, как будет у тех абонентов, у кого корпоративный номер? Например у оператора Lifecell. Где возможна замена сим карты абонентом, без администратора
 
Зверху