Ремонт компьютерной техники

Реєстрація
20.10.21
Місто
Melitopol
Телефон
samsung s20fe
Здравствуйте вот такая проблема. При включении ПК не происходит сигнала запуска хотя ПК запускается питание горит кулера вращаются, но монитор черный квадрат пишет нет сигнала. Помогает отключения питания и повторное включение. После этих манипуляций таки происходит звуковой сигнал и система запускается. В чем, может быть проблема данной ситуации ?
Спасибо
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
И конденсаторы в блоке питания + на видеокарте (если есть видеокарта).

Плюс есть нюанс - твердотельные конденсаторы тоже подвержены износу, читал, что их средний срок службы ~10 лет (в гугле написано про 5 лет, но по факту все же больше).
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Maxxx, та тебя полушать - так всё в мусорку! Мои кучу железяк в мусорку отправил... Я уже протоптал дорогу к мусорке запчастями от компов. после твоих резюме! :Olen:
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Резюмирую - в мусорку..))
Я тут свій SSD Kingston UV400 викинув в смітник (визначався через раз, ПК зависав через нього), а тут бачу оголошення у Вайбер групі від малого (років 10) з мого під'їзду "продам SSD Kingston UV400 240 Гб за 500 грн." . Співпадіння?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Привіт всім! Спіймав програмний кирпич на mifi novatel 6620L після обнови :(. Порадьте когось, хто може віддалено допомогти або по Львову?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Хочу подякувати Vitalik та Віктору з IFIservice - роутер ожив й став навіть краще працювати. Річ в тім, що в ньому стала сипатися флешка й процес затягнувся. Рекомендую звертатися!
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Очень мало спецов осталось, например для решения проблемы как у knedlyk, но ее надо решать. Пацаны еще держатся. Много решений есть (в том числе и собственных), по жсм/лте моделям тоже, давно их знаю и смело могу рекомендовать.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Очень мало спецов осталось, например для решения проблемы как у @knedlyk, но ее надо решать. Пацаны еще держатся. Много решений есть (в том числе и собственных), по жсм/лте моделям тоже, давно их знаю и смело могу рекомендовать.
Тому що нерентабельно.

Флеша нова чи б/в і яка вартість ремонту?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
Хочу подякувати @Vitalik та Віктору з IFIservice - роутер ожив й став навіть краще працювати. Річ в тім, що в ньому стала сипатися флешка й процес затягнувся. Рекомендую звертатися!
IFI Service недавно восстановили мой ZTE MF79U (перепаяли флеш), думал в утиль его, но спасибо Виктору - работает модем дальше
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Очень мало спецов осталось, например для решения проблемы как у @knedlyk, но ее надо решать. Пацаны еще держатся. Много решений есть (в том числе и собственных), по жсм/лте моделям тоже, давно их знаю и смело могу рекомендовать.
Тому що нерентабельно.

Флеша нова чи б/в і яка вартість ремонту?
Б/в, певно, бо вже користуюся 3 роки, плюс, нові Verizon'івські Нователи до нас не завозять. Із бедами.... Прошили з третього разу.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я думав, що флеш-пам'ять замінили... Якщо просто маніпуляції з прошивками, то лоторея.
 
Зверху