Ремонт компьютерной техники

Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
есть такая штука спецификация железа, например у проца 80W, или ты думаешь я такой нубло посчитать не могу ?
Хорошо, 80Вт проц, где еще 270Вт? И что за блок?
Сомневаюсь что те блоки при нагрузках до 80% проработают 11лет. Из опыта после 7-8 лет они уже не держат такую нагрузку изза конденсаторов, при этом с офисными или не особо мощными сборками могут и 15 лет трудится.

Современные хорошие с японскими конденсаторами и высокими кпд думаю будут работать в два раза дольше с учетом гарантии на некоторые 10 лет.
 
Реєстрація
24.12.22
Місто
Харків
Телефон
Redmi 4x 3/32
хтось може підказати на яку потужність процесора розраховані ці дроселі? на них написано R36 124 20L. гугл за маркуванням нічого не знайшов.
хочу зробити своєму ноутбуку на Sandy Bridge апгрейд до 4 ядер, але не розпаяний третій зверху дросель (загалом 4 місця під них, а розпаяно 3), а на материнських платах з чотирьохядерними він зазвичай розпаяний і я не впевнений чи будуть перегріватись при підвищеній потужності. чіпсет та система охолодження підтримують різницю у 10Вт між 2- і 4-ядерними процесорами.
розумію, що було б краще перевірити це на практиці, але у моєму місті ніхто не продає таких процесорів - лише по пошті купувати)
2023-02-07.png
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
zebralight, можно поставить, но на полную мощь не нагружать, может и стартанет.
Какой чипсет? Там по чипсету может быть ограничение поддержки.
 
Реєстрація
24.12.22
Місто
Харків
Телефон
Redmi 4x 3/32
HM65. к нему прекрасно подходит 2630QM, с относительно низкой базовой и турбо частотой.
материнские платы вообще у этой серии ноутбуков унифицированные внешне, поэтому и СО одинаковая, что хорошо.
значит будем искать процессор в городе, чтобы подкинуть. спасибо.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Останнє редагування:
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
хтось може підказати на яку потужність процесора розраховані ці дроселі? на них написано R36 124 20L. гугл за маркуванням нічого не знайшов.
хочу зробити своєму ноутбуку на Sandy Bridge апгрейд до 4 ядер, але не розпаяний третій зверху дросель (загалом 4 місця під них, а розпаяно 3), а на материнських платах з чотирьохядерними він зазвичай розпаяний і я не впевнений чи будуть перегріватись при підвищеній потужності. чіпсет та система охолодження підтримують різницю у 10Вт між 2- і 4-ядерними процесорами.
розумію, що було б краще перевірити це на практиці, але у моєму місті ніхто не продає таких процесорів - лише по пошті купувати)
Переглянути вкладення 53055
Я собі також хотів поставити 4 ядра i7, але пишуть що система охоложення не буде справлятись, так як TDP зросте на 10. А ще читав на американському сайті, що горить мамка, бо чогось там не вистачає(уже не помню чого).Вирішив не ризикувати, взяв на Алі максимальний i5 2 ядра, 4 потоки
Знайшов, чому не поставив 4 ядра
"
1) система питания не рассчитана для 45W, у неё не распаяна третья фаза для этого. В лучшем случае шим будет отдавать процу сигнал VR_HOT#, и тот сбросит частоты с напряжением, а в худшем - пробъёт ключ верхнего плеча и 20V полетит прямиком в проц, к тому же ключи кроме платы вообще ничем не охлаждаются, а эти ребята в железных корпусах с открытым кристаллом хорошо знакомы всем адекватным сервисам; 2) в аиде есть параметр CPU Package который показывает тепловыделение кристалла, исходя из него нужно было сравнивать температуры, и то это не совсем корректно т.к. у QM площадь кристалла больше, соответственно лучше передаётся тепло радиатору при одной и той же мощности; 3) максимальная частота зависит от количества нагруженных ядер, так же нагрузка на интегрированное видео сильно сократит производительность CPU дабы уложиться в теплопакет кристалла и не угробить систему питания. можно даже всё это исправить, но охлад в любом случае не справится, троттлинг всё испортит."
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.12.22
Місто
Харків
Телефон
Redmi 4x 3/32
А что за маркировка на мосфетах? Или что за плата?
647018-015 от HP. проверить маркировку других элементов возможности нет, к сожалению, потому что от возраста пластик крошиться начинает уже и принял решение разбирать его только для ремонта/апгрейда.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Де в Києві можна зробити якісне і недороге гравіювання клавіатури ноутбука (не мак)?
Бажано на лівому березі в районі ПОХ.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Roman_UA, на ПОХ не знаю, а на КД можна, напроти ринку, на Ушинського, лівіше магазину AKS.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
Де в Києві можна зробити якісне і недороге гравіювання клавіатури ноутбука (не мак)?
На метро Печерська гарно та недорого робили (магазин ДКТ зі сторони макдональдса, можу в лічку дати контакт гравіювальника)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
alexeydon, і мені дай, про всяк випадок, але, де ж там паркуватись? :oops: Тільки на метро.
 

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев

r0m1rez

Заблокирован
Реєстрація
10.08.16
Місто
Киев
Телефон
Pixel 4A 5G
Де в Києві можна зробити якісне і недороге гравіювання клавіатури ноутбука (не мак)?
Бажано на лівому березі в районі ПОХ.
у цих хлопців робив, якісно і швидко працюють, здавав більше десятка ноутів у свій час, на Ахматової в них є сервіс:
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Є старенький тплінк 741нд, який служив віроб та правдою 24/7. Потім помітив, що по віфі до нього більше одного пристрою не підключити, тобто при натисканні на назву мережі пише "Підключення" і через секунду пише "Збережено", після ребуту, наче вдавалось підключити паралельно другий девайс, через деякий час взагалі перестав відвалюватися і той один пристрій {віфі камера}, але після ребуту всеж-таки все підключалось, але через деякий проміжок часу пристрій відвалювався. Помітив, що на роутері тускніше почали світитися індикатори живлення та віфі, інші індикатори продовжуться світитися яскравіше. Спробував замінити блок живлення, але це рещультату так і не дало. Рощібрав роутер - конденсатори всередині {3шт} невздуті. Але помітив, що біля ван та лан портів прямокутні мікросхеми, так от 2 ліві з 3х наче, як вздуті, порівняно з правою. Чи вони такі і є? Якщо такі і є, то в чому трабл з віфі - як полагодити?
 
Останнє редагування:
Зверху