Ринок платного телебачення

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
Не вижу никаких перспектив платного ТВ в Украине вообще.
А я бачу, і багато людей готові платит за сервіс, але не такий як у нас.
Припустимо моя мама готова платити за сервіс де б всякі "Міняю жінку", "Детектор брехні" і т.д. були нормально структуровні і показувались без реклами і з можливістю вибору дубляжу/оригінальної доріжки (тепер дивиться на Ютюбі)... А знайти потрібний випуск "Стосується кожного" про нашу сусідку стало справжнім квестом навіть для мене.
Я про це і кажу - сучасне інтерактивне телебачення. Сервіс типу Netflix або Hulu, де контент доступний "на вимогу" за місячну плату. За такий сервіс я би заплатив.
Post automatically merged:

Просто очень поздно. В середине 90-х Интернета с YouTube и пиратскими видеосайтами не было (максимум, книжки с lib.ru для немногочисленных обладателей ПК и модема), а в эфире РФ, как и у нас, вещало 2-3 канала. Вот платный НТВ+ с шестью тематическими каналами и зашёл на ура. Так там и привыкли.
А у нас разбаловали кучей бесплатных эфирных и спутниковых каналов и кодирование с попытками продавать почти то же за деньги и воспринимаются как кидалово.
Хоча б на початку 2000-х. Супутникові тарілки у нас масово ставили десь між 2003 - 2007 р.. І всі тоді дивилися тільки відкриті канали. А потім вже піщов Інтернет.
 
Причина: граматика виправлення
Останнє редагування:

galaxi

Заблокирован
Реєстрація
11.11.20
Місто
Киев
В Киевской области киберполиция задержала мужчину, который нарушил авторские права на сумму более 700 тысяч грн. Об этом сообщает пресс-служба Департамента киберполиции Национальной полиции Украины.

Задержанный создал сайт в интернете, где оказывал пользователям доступ к онлайн просмотрам телевизионных каналов и иностранных. Однако право на ретрансляцию 26-летнему парню настоящие владельцы не оказывали. https://www.44.ua/news/2939851/v-ki...torskie-prava-telekanalov-na-700-tysac-griven04-48-57-screenshot7_5fb112c3dee29.png
 
Останнє редагування:

CCharodey

Заблокирован
Реєстрація
17.04.20
Місто
хмельницький, Пижівка.
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
max-prymak, Не знаю где подходящая тема.
Но представьте какая фантазия у каналов (Мета всіх сторін – за кілька років підвищити середній дохід ринку платного ТБ в розрахунку на одного користувача і вивести ARPU на рівень 10 доларів.)
Думаю такого не будет с такой моделью продаж (подписок) на каналы. :unsure:
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
max-prymak, Не знаю где подходящая тема.
Но представьте какая фантазия у каналов (Мета всіх сторін – за кілька років підвищити середній дохід ринку платного ТБ в розрахунку на одного користувача і вивести ARPU на рівень 10 доларів.)
Думаю такого не будет с такой моделью продаж (подписок) на каналы. :unsure:
думаю, тут больше упирается все в готовность людей платить больше за официальные сервисы и популярность более доступных по цене пиратских сервисов.
 

CCharodey

Заблокирован
Реєстрація
17.04.20
Місто
хмельницький, Пижівка.
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
max-prymak, Согласен. Если б ищо било 2 вида подписок, 1. Как сейчас. 2. Поштучна продажа.
Пример по медиа групах.
Все канали 1+1 за 25 грн Интер 20грн. И так дальше, чтоб клиенты сами брали что нужно. И так будет больше подписчиков через иллюзию малой цены 😅
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
многие думают, что на фиг те 100-200 каналов... сделали бы по 1доллару канал и каждый выбирает себе сам что ему надо... мне штук 5-10 с головой... всё равно в основном работают дома в режиме радиоточки
а вот эти все политические наоборот должны доплачивать чтобы их смотрели (рината/интеры/гэ+гэ/пятый шлаковый и тп)
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
max-prymak, Согласен. Если б ищо било 2 вида подписок, 1. Как сейчас. 2. Поштучна продажа.
Пример по медиа групах.
Все канали 1+1 за 25 грн Интер 20грн. И так дальше, чтоб клиенты сами брали что нужно. И так будет больше подписчиков через иллюзию малой цены 😅
два вида подписок - это хорошо, но бить их зачем?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Найбільшу базу має медіасервіс Megogo, який працює лише за технологією ОТТ: 637 тисяч 951 користувач.
База Volia складає 291 тисячу 945 користувачів. Найпопулярнішою технологією для провайдера є цифровий кабель ( 160 тис 597 користувачів), далі аналог (90 тисяч 132 користувачі) та ОТТ (41 тисяча 216 користувачів).
Дуже близька до Volia кількість користувачів «Тріолану» (юридична особа ТОВ «Контент Трейдінг») - 245 тисяч 819 абонентів (вони користуються аналоговою та цифровою технологією, компанія не розділяла кількість за технологіями).
Супутниковий провайдер (технологія DTH) Viasat є партнерським проєктом медіагрупи «1+1». Його база складає 92 тисячі 702 абоненти.
Кількість користувачів Omega TV 18 тисяч 257.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
superpuper,
Утім, регулятор ще обробляє надану провайдерами інформацію, тому, приміром, у переліку немає кількості користувачів великих ОТТ-сервісів «Київстар ТБ» та Sweet.TV, Vodafon TV (юридичні особи ТОВ «Плюс ТБ» та ТОВ «ОТТ Україна») або провайдера «Ланет» (ТОВ «Мережа Ланет»).
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
а тисячі акаунтів, які реєструють на місяць, вони виключили зі статистики?
 
Зверху