Свавілля Київстар

Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Гівностар декілька припейд номерів віджав
Продовження і закінчення моєї історії.
Нагадаю: Лайностар анулював мої пару номерів. Я звертався у чат Фейсбук, магазин Лайностар і по телефону до оператора. Не відновили мої номери, відмовляються. З їх точки зору закінчився термін дії номерів і відновити немає можливості. Після цього я звернувся навіть у Star Guard. Вони довго розглядали але теж відмовилися поновити номери. Порадили викупити їх коли вони з'являться у продажу Лайностар як ексклюзивний номер.
Я маю біля десяти номерів і записую все, що стосується їх терміну дії і іншого. Тому однозначно впевнений, що термін дії не закінчився! Номери були середньої привабливості, можливо тому Лайностар їх і поцупив. Чомусь решта номерів у мене вціліли ж (я так само веду облік терміну дії).
А уявляєте що буде, якщо Лайностар зробить платним продовження номеру (поповни від 100 грн) - доведеться відмовитися від полкових номерів.
Простите конечно, но если у вас столько симкок лайностара, ещё и они нужны вам, значит вы лайноед?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Сумы
Телефон
MI A3
Ок, сколько нужно закинуть денег для этого?
А це залежить від того, скільки бере в роумінгу КС за вхідний/вихідний дзвінок.
Але можна зробити дешевше/безкоштовно: на номері, який знаходиться у роумінгу налаштувати переадресацію на номер КС, який знаходиться в Україні. Подзвонити на номер дружини і прийняти переадресований дзвінок на номері, який є в Україні. Але то треба, щоб дружина зуміла включити переадресацію, а потім виключити її.
И, походу, 1 грн будет для этого достаточно!
Сегодня закину им и завтра попробую!
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
І, взагалі, тут пишуть, що роумінг безкоштовний. Надано перелік країн і перелік тп, де діє ця послуга. Якщо тп дружини і країна є в цьому списку, то можна дзвонити безкоштовно.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Сумы
Телефон
MI A3
І, взагалі, тут пишуть, що роумінг безкоштовний. Надано перелік країн і перелік тп, де діє ця послуга. Якщо тп дружини і країна є в цьому списку, то можна дзвонити безкоштовно.
Для этого нужно пополнить на 135 грн каждый номер.
Попробую более легкий вариант
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
І, взагалі, тут пишуть, що роумінг безкоштовний. Надано перелік країн і перелік тп, де діє ця послуга. Якщо тп дружини і країна є в цьому списку, то можна дзвонити безкоштовно.
Они на оф.сайте навели бардак и прикрывают коммуну, чтоб пэрэсични не могли оспаривать глюки их дебиллинга ближайшие пол года. А ты приводишь ссылку, что там на заборе написано.
Последние два года они регулярно на заборе пишут, сбывается/исполняется 20% из написанного.
Post automatically merged:

Подзвонити, або прийняти дзвінок. В Україні достатньо було подзвонити на 466, а за кордоном - х/з, чи дасть подзвонити на цей короткий номер безкоштовно.
У меня 466 никогда не продлевал номер, не ошибся циферкой?
Может на джингла позвонить?
Post automatically merged:

Гівностар декілька припейд номерів віджав
Продовження і закінчення моєї історії.
Пострадали только те, у кого сроки были от конца июля и до начала сентября. ИМХО норкомоны что-то навертукодили связанное с номерами оккупированных территорий, на оккупированных продлили до декабря 2022. А всех остальных, с ДР в этом промежутке - в расход.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Тогда вопрос.
Жена с ребенком уже 6 месяцев за границей, что нужно с минимальными затартами сделать, чтобы номер не заблокировали?
Пополнить на 1 грн достаточно?
Подзвонити, або прийняти дзвінок. В Україні достатньо було подзвонити на 466, а за кордоном - х/з, чи дасть подзвонити на цей короткий номер безкоштовно.
Цього недостатньо. КС одноосібно блокує номери як заманеться.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Простите конечно, но если у вас столько симкок лайностара, ещё и они нужны вам, значит вы лайноед
Якщо ти Shinime то весь час щось шіні-мінішь?
Ці сімки ще з давніх часів: 2013 рік, коли КС надсилав поштою безкоштовно після замовлення на своєму сайті. Зараз такого немає. Частину сімок я раздав знайомим, частина залишилась. Стільки не треба, але шкода, що після 9 років поспіль номери пропали. І якщо я за 9 років не втратив жодного номеру через термін дії, як думаєш: вмію я слідкувати за терміном дії?
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Тогда вопрос.
Жена с ребенком уже 6 месяцев за границей, что нужно с минимальными затартами сделать, чтобы номер не заблокировали?
Пополнить на 1 грн достаточно?
пополнить на гривну или позвонить на 775
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Простите конечно, но если у вас столько симкок лайностара, ещё и они нужны вам, значит вы лайноед
Якщо ти Shinime то весь час щось шіні-мінішь?
Ці сімки ще з давніх часів: 2013 рік, коли КС надсилав поштою безкоштовно після замовлення на своєму сайті. Зараз такого немає. Частину сімок я раздав знайомим, частина залишилась. Стільки не треба, але шкода, що після 9 років поспіль номери пропали. І якщо я за 9 років не втратив жодного номеру через термін дії, як думаєш: вмію я слідкувати за терміном дії?
так может пришло время вообще избавиться раз все так плохо?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Цього недостатньо. КС одноосібно блокує номери як заманеться.
Та воно то так. Але то вже як кому. Комусь блокують, а комусь - ні. А як не продовжиш термін дії, то 100% заблокують через рік (а то й раніше) неактивності.
У меня 466 никогда не продлевал номер, не ошибся циферкой?
Можливо й сплутав. Давно вже не дзвонив на цей номер.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
так может пришло время вообще избавиться раз все так плохо?
Можливо КС сам "покращить" умови збереження номеру: поповни від 100 грн на місяць для продовження терміну дії номеру, щоб всіх, хто лише вхідні приймає - відсіяти... Можна і ще щось вигадати.
Бажаю Київстару націоналізації щоб не було свавілля.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Ок, сколько нужно закинуть денег для этого?
А це залежить від того, скільки бере в роумінгу КС за вхідний/вихідний дзвінок.
Але можна зробити дешевше/безкоштовно: на номері, який знаходиться у роумінгу налаштувати переадресацію на номер КС, який знаходиться в Україні. Подзвонити на номер дружини і прийняти переадресований дзвінок на номері, який є в Україні. Але то треба, щоб дружина зуміла включити переадресацію, а потім виключити її.
Саме так. В мене на всіх поличкових номерах, встановлено переадресацію на основний. Таким чином, мені не загрожує свавілля, про яке писали вище. Більше того, з одного номера ВФ є переадресація на номер КС , з переадресацією на основний.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
так может пришло время вообще избавиться раз все так плохо?
Можливо КС сам "покращить" умови збереження номеру: поповни від 100 грн на місяць для продовження терміну дії номеру, щоб всіх, хто лише вхідні приймає - відсіяти... Можна і ще щось вигадати.
Бажаю Київстару націоналізації щоб не було свавілля.
То есть продолжаете есть кактус, я правильно понял?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Сумы
Телефон
MI A3
Ок, сколько нужно закинуть денег для этого?
А це залежить від того, скільки бере в роумінгу КС за вхідний/вихідний дзвінок.
Але можна зробити дешевше/безкоштовно: на номері, який знаходиться у роумінгу налаштувати переадресацію на номер КС, який знаходиться в Україні. Подзвонити на номер дружини і прийняти переадресований дзвінок на номері, який є в Україні. Але то треба, щоб дружина зуміла включити переадресацію, а потім виключити її.
И, походу, 1 грн будет для этого достаточно!
Сегодня закину им и завтра попробую!
Фокус с 1 грн. и переадресацией не удался ;) .
Безусловная переадресация работает по тарифам на звонки. Пока сим крайний раз регистрировалась в сети Киевстар, он считал их по внутренним тарифам. Как зарегалось в польской сети - Киевстар считает их по роуминг тарифам.
Включу паузу пополню на 25, должны 10 минут начислить.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Фокус с 1 грн. и переадресацией не удался ;) .
Безусловная переадресация работает по тарифам на звонки.
Послуга "Ми разом", підключена?
Для підключення послуги "Ми разом": *535*380XXYYYYYYY #, де 380XXYYYYYYY – Ваш важливий номер. Відключення: *535*0#, перевірка статусу: *535*1#.
Деталі: https://kv.st/alw
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Сумы
Телефон
MI A3
Нет.
За границей не работает...Безымянный.png
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Фокус с 1 грн. и переадресацией не удался ;) .
Безусловная переадресация работает по тарифам на звонки. Пока сим крайний раз регистрировалась в сети Киевстар, он считал их по внутренним тарифам. Как зарегалось в польской сети - Киевстар считает их по роуминг тарифам.
Включу паузу пополню на 25, должны 10 минут начислить.
Може 1 смс буде дешеве послати, ніж дзвонити?
Post automatically merged:

А, блін, Кс не дає послати 1 смс, дають пакет з 25 смс за 25 грн. Казли...
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Объясните, кто понимает. За что содрали 11 грн.? Абонка оплачена 5 сентября, соответственно, 3 октября должна сниматься следующая. Со счёта списывают 11 грн. до снятия абонки. Тариф "Дайте ще".
 

Вкладення

  • IMG-e0949a32325792e3b7c5c61e7f1dd5bf-V.png
    IMG-e0949a32325792e3b7c5c61e7f1dd5bf-V.png
    205.6 КБ · Перегляди: 50

Аметист

Заблокирован
Реєстрація
03.10.21
Місто
Балта
Телефон
Huawei Y6p
Объясните, кто понимает. За что содрали 11 грн.? Абонка оплачена 5 сентября, соответственно, 3 октября должна сниматься следующая. Со счёта списывают 11 грн. до снятия абонки. Тариф "Дайте ще".
На счету точно было достаточно денег? Похоже на ежедневную оплату после пакета на месяц
 
Зверху