Связь в Крыму

Горецкий

Известный пользователь
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi9tPro
В мене якогось хріна в профілі вінди стояв регіон Росія. Чомусь не звертав на це уваги, а сьогодні авторизація злетіла, не міг зайти на комп. Пришлось відновлювати профіль на сайті майкрософта, змінив на Україну, заодно пошту і номер телефона актуалізував, так як туди більше 10 років не заходив в налаштування, все почало працювати

Місто
Київ
Телефон
Samsung S8 + Xiaomi Mi Max 2
Також не можу підключитися до пристроїв через ТімВьювер, хоча обидва пристрої світяться "онлайн" і вони реально онлайн.

MxmBls

Известный пользователь
Місто
Саки
Кочевник, хай закачають за прямим посиланням, брати звідси, та запускають. За умовчанням повинно запрацювати, приймнанні на Віндовс.

MxmBls

Известный пользователь
Місто
Саки
КрымТелеком внезапно родил весьма толковое, пусть и акционно-временное предложение мобильного интернета. Далее цитата из смс-рассылки:
Переходи на новые тарифы до 30.09.2022 и пользуйся скидкой 50% на абонплату до 31.01.2023. Акционные тарифы: Оранжевый 50 гб за 100 руб. (*111*157#), Синий 20 Гб за 75 руб. (*111*156#), Белый 10Гб за 50 руб. (*111*155#). Подробные условия на сайте: https://ktkru.ru/private/mobile/promo/
Post automatically merged:

А у Волны новая опция по переносу неиспользованных остатков.

MxmBls

Известный пользователь
Місто
Саки
Crimea, может быть, но я только что увидел. Давно у них вот это.
Post automatically merged:

Или это оно же, просто за отдельную плату сделали?:unsure:

Останнє редагування:
Зверху