Служби від Google

Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Просто потрясающе...

Нашел в старом блокноте старый свой аккаунт гугла.
Логинюсь: "Не удалось найти аккаунт Google"
Думаю, ну может состарился и сдох, или может сам его удалил. Вакансия свободна.
Пытаюсь создать аккаунт со старым именем: "Это имя пользователя уже занято. Попробуйте другое".
Полный кобзон.
Как-то реанимировать логин можно?
Спробуйте "забув пароль"
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Berzerg, корпорация кiзлiв которые мешают нам жить похоже приступила к усердной чистке абонбазы.
ИМХО рискуют все, кто умудрялся обходить firebase, не подтверждал номер телефона, не пользовался приложением и не переходил на Qr кодовое подтверждение авторизации.
1)факт первый: прилетает на резервное мыло ахтунг о закрытии гугл аккаунта за хз какое нарушение. Если хотите воссатновить - поспешите. Перехожу на recovery ссылку, на третьем этапе там, где раньше бы подтвердил резервное мыло, пишет для этого аккаунта не доступны способы восстановления.
Аккаунт регистрировался на эмуляторе андрюши и пользовался редко, крайний раз пол года назад.

2)факт второй Лебедь Артемьев(Татьяныч) недавно в своем видео упомянул, что гоогль прислал ему уведомление, что количество подписчиков прихудеет, т.к. корпорация будет вычищать неактивные и заблокированные аккаунты.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Berzerg, корпорация кiзлiв которые мешают нам жить похоже приступила к усердной чистке абонбазы.

ИМХО рискуют все, кто умудрялся обходить firebase, не подтверждал номер телефона, не пользовался приложением и не переходил на Qr кодовое подтверждение авторизации.

1)факт первый: прилетает на резервное мыло ахтунг о закрытии гугл аккаунта за хз какое нарушение. Если хотите воссатновить - поспешите. Перехожу на recovery ссылку, на третьем этапе там, где раньше бы подтвердил резервное мыло, пишет для этого аккаунта не доступны способы восстановления.

Аккаунт регистрировался на эмуляторе андрюши и пользовался редко, крайний раз пол года назад.



2)факт второй Лебедь Артемьев(Татьяныч) недавно в своем видео упомянул, что гоогль прислал ему уведомление, что количество подписчиков прихудеет, т.к. корпорация будет вычищать неактивные и заблокированные аккаунты.
Знайшли на якого к**ла посилатися.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Може хтось підкаже. В Хромі перестали працювати ГуглТаблиці. Видає ось таке. Нагуглив, що проблема в розширеннях. Зніс всі. Кеш почистив - проблема залишилась. Може хтось зіштовхувався?
В інших браузерах все ок.
 

Вкладення

  • помилка.jpg
    помилка.jpg
    32.6 КБ · Перегляди: 53

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Просто потрясающе...

Нашел в старом блокноте старый свой аккаунт гугла.
Логинюсь: "Не удалось найти аккаунт Google"
Думаю, ну может состарился и сдох, или может сам его удалил. Вакансия свободна.
Пытаюсь создать аккаунт со старым именем: "Это имя пользователя уже занято. Попробуйте другое".
Полный кобзон.
Как-то реанимировать логин можно?

Тю, він ще й не таке може:
Простую почту не использую, однако гугл когда-то придерживался позиции «модняво-молодежного»: почты с точками и без считал различными.
А потом таки провел ревизию и эти адреса схлопнул.
С тех пор «живу» вместе с Сарой из Британии на одном почтовом адресе.
Но т.к. моя почта была зарегана первой, я же и признан владельцем (хоть тут пронесло).
А Сарина почта теперь вся видна мне. И даже её попытки как-то в этом разобраться (переписка с саппортами)… весело.
habr.com
 

dima1

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
30.09.08
Місто
Мальмё
Телефон
Samsung Galaxy S20 Ultra
В инкогнито режиме попробуй открыть.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
КИЇВ. 12 листопада. УНН. Корпорація Google працює над секретним проектом, який дозволить збирати інформацію про стан здоров'я мільйонів людей. Про це повідомляє УНН з посиланням на The Wall Street Journal.
Проект розробляється у співпраці з некомерційною компанією Ascension - другою за величиною у системі охорони здоров'я США. Спочатку планується отримувати інформацію про здоров'я мільйонів американців, що проживають в 21 штаті.
За даними джерел газети, проект вже почав працювати рік тому. Він отримав кодову назву Project Nightingale ("Проект Соловей"). Діагнози, результати лабораторних досліджень, записи про госпіталізацію, повні історії хвороб з іменами і прізвищами пацієнтів, а також їх дати народжень - таку інформацію може збирати Google в рамках проекту.
Принаймні 150 співробітників Google вже мають доступ до більшої частини даних десятків мільйонів пацієнтів. У самій компанії повідомили, що проект відповідає федеральному закону про охорону здоров'я та передбачає надійний захист даних пацієнтів.
УНН
=====
Это вам не базы наших медецинских деклараций, замах глобальный, хотя возможно, что-то слизали с нашей медреформы :) и не признаются =)
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Потім будуть продавати дані страховим, кредитним агенствам.
Теория заговора (кродется)

 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Google припиняє підтримку ще одного сервісу
Google Cloud Print – один зі старих сервісів компанії, який було запущено у 2010 році. Ця служба дозволяє користувачам підключати локальний принтер до хмари і роздруковувати матеріали з будь-якого місця. Технічно Cloud Print ніколи не покидав бета-статус, і тепер Google оголосила, що припиняє підтримку.
Ця служба чудово працювала для смартфонів на Android. Для цього не потрібно принтер, який може підключатися до інтернету. Все, що вам потрібно було зробити, це додати принтери до свого облікового запису Google з ПК, і ви можете роздрукувати зі свого смартфона або Chromebook. Офіційно, підтримка сервісу Cloud Print припиняється з 1 січня 2021 року. Пристрої на будь-яких операційних системах, включаючи Android і Chrome OS, більше не зможуть використовувати цей сервіс. Зате у користувачів є більше року на те, щоб знайти альтернативу від іншого розробника.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Учитывая свои наработки по носимым смартгаджетам и nearby, то вот они уши большого брата и вылезли.
С августа месяца для более точного определения местоположения похоже уже используют и nearby.

Потім будуть продавати дані страховим, кредитним агенствам.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Як навчити пошук гугля, що мені чхати на сінематограф? Надоїло, що видає по не дуже розповсюдженому слову десяток результатів з одноіменним фільмом.
Останній раз про кіно шукав ще до війни.
 
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
Навздогін:
А якщо в запиті пошука декілька слів, наприклад «Один вдома», то гуголь ще може накидати у відповідь «Один в джунглях» дома не знайдено, «Вдома у бабусі» один не знайдено. То потрібні слова або словосполучення, які обов'язково повині бути в запиті потрібно виділяти лапками - "Один вдома".
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Про синтаксис запитів я вкурсє. Але блін, гуголь збирає стільки даних про мене, але не хоче навчитися, що мені нецікавий сінематограф. І прагне тулити щось, аби впарити рекламу.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Кто-то юзает Cloud Google?
Решил поюзать Google API для своих задач, а потом вычитал, что на использование Cloud, подразделом которого является API, дается 300 баксов и год бесплатного использования, а далее в безоговорочном порядке спишется 300 баксов за следующий год.
Я все правильно понял или нет?
Вопросы в техподдержке можно задавать только если ты юрлицо, а я - физлицо.
 
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
а далее в безоговорочном порядке спишется 300 баксов за следующий год.
Не буду зарекаться, но вроде там эти абонплаты устроены, что платишь только ту сумму, которую использовал выше подарочных.
 

c0rax

Интернет-провайдер
Реєстрація
02.12.17
Місто
Киев
Телефон
Galaxy Z Fold 3 / P30 Pro
GCloud ежемесячно выставляет счет за все инстансы и автоматически списывает их с привязанной карты, в зависимости от их конфигурации и времени, сколько они проработали.
И да, 300 баксов(на год) дается только на дефолтную (акционную) конфигурацию. Стоит что-то изменить, чек на оплату (да и сама оплата) не заставят себя долго ждать.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Ну а если я просто API использую?
 

ed4t

Заблокирован
Реєстрація
06.08.16
Місто
Славянск
Телефон
кнопочный
youtube.com на Chrome с 13 часов выдаёт Ошибку DNS. На Мозиллах - всё открывается. Это у всех так или какая-то локальная проблема?
 
Зверху