Електросамокати, сервіси оренди елетросамокатів

Чи користуєтесь Ви послугами сервісами оренди самокатів?

  • Користуюсь (приблизно кілька разів на місяць)

    Голосів: 0 0.0%
  • Маю власний електросамокат, але іноді також орендую

    Голосів: 0 0.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    27
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
Десь чув, років може 5 тому, в Ізраїлі, хтось їхав на самокаті по тротуарі, зачепив старшу людину, людина впала і померла. Прийняли закон, який забороняє їздити на електросамокаті по тротуарам.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Ну насколько я помню из старых древних времён (я лет 35 назад в школе ДОСААФ. или как то так получил права на мопед! то там говорилось в талмуде что мопед - от слов "мотор" и "педали". Велик, на который прикорячили моторчик. Не мотоцикл...
Час іде вперед, законодавство теж оновлюється.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Ну насколько я помню из старых древних времён (я лет 35 назад в школе ДОСААФ. или как то так получил права на мопед! то там говорилось в талмуде что мопед - от слов "мотор" и "педали". Велик, на который прикорячили моторчик. Не мотоцикл...
Час іде вперед, законодавство теж оновлюється.
Это ты к чему? :unsure: Мопед теперь это не моторчик+педали?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Десь чув, років може 5 тому, в Ізраїлі, хтось їхав на самокаті по тротуарі, зачепив старшу людину, людина впала і померла. Прийняли закон, який забороняє їздити на електросамокаті по тротуарам.
Ви ж розумієте що за виконанням цього закону важко прослідкувати. Це хіба що аби не було юридичних колізій прийняли - якщо збив когось на тротуарі - усьо, винен. А не жувати в суді соплі, трактуючи пдр і хто кому мотопед а хто кому Рабінович.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Так а что там трактовать, какие колизии. По ПДР по тротуарам и так запрещено ездить, в том числе на велосипедах и самокатах. Единственное исключение - дети до 7 лет на детских велосипедах. Просто у нас на это все хер ложат.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Десь чув, років може 5 тому, в Ізраїлі, хтось їхав на самокаті по тротуарі, зачепив старшу людину, людина впала і померла. Прийняли закон, який забороняє їздити на електросамокаті по тротуарам.
Ви ж розумієте що за виконанням цього закону важко прослідкувати. Це хіба що аби не було юридичних колізій прийняли - якщо збив когось на тротуарі - усьо, винен. А не жувати в суді соплі, трактуючи пдр і хто кому мотопед а хто кому Рабінович.
Більшість законів складно слідкувати, хоча насправді - нема бажання. У нас поліціянтів більше самокатів і отримують вони більше за армію. То ж хай працюють за кошти платників податків.

Далеко їздити не треба. Березу нещодавно збили. А у Варшаві теж збили жінку на тротуарі - струс мозку, реанімація.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Не зовсім. Мабуть, idea мав на увазі, що як дерева, так і люди можуть постраждати від самокатників 😂
ааа... Я понял.
А я думал что он женщин брёвнами считает :D
Ну мало ли, вдруг какой негативный опыт с деушкой :p
Post automatically merged:

с твоих слов выходит шо женщина = дерево? :Olen:
Береза не дерево, а людина
ойблин :rolleyes: Это кто?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Услугами арендных самокатов не пользуюсь, потому что очень дорого. Иногда дороже, чем такси. Лучше пройдусь пешком, по хорошей погоде, а в херовую погоду на самокате не поедешь. Ну а на своем в пределах близлежащих районов гоняю иногда по делам - в Розетку, в Эпик, на рынок Юность за крепежем и инструментами.
 
  • Like
Реакції: idea

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
В минулому місяці чув фразу:
"Наїздив на ньому (малось на увазі електросамокат Ninebot, який стояв поруч)
2 тисячі кілометрів, окупив два рази."
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
cuser, а как доходная часть считается, когда считаешь как окупилось? Сравнение с покупкой нового форд-фокуса, проезда на нем 2К км и последующей продажи? Или с непокупкой новой пары кроссовок, которые бы сносились за эти 2К, пройденых пешком? :)
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
cuser, а как доходная часть считается, когда считаешь как окупилось? Сравнение с покупкой нового форд-фокуса, проезда на нем 2К км и последующей продажи? Или с непокупкой новой пары кроссовок, которые бы сносились за эти 2К, пройденых пешком? :)
Я тільки зацитував.
Такий електросамокат бачив в минулому місяці в магазині Ксяомі за 18999 грн. Можна порахувати скільки коштує 1 км для власника, якого я зацитував.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Це, мабуть, була модель Про + ще з конячою націнкою.
А так, є дуже багато варіантів:
Навіть серед скутерів Сяомі є значно дешевші варіанти:
(шукав на Розетці так, від балди. Зрозуміло, є варіанти, де їх можна купити краще)

P.S. Змінив тему, додавши можливість обговорення самих електросамокатів, а не лише сервісів оренди (бо тут і так багато про це вже написано, плюс іншої теми про електросамокати немає).
 
Зверху