Система «Мій Київстар»

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone

Мій Київстар​


1 Поповнюйте рахунок без комісії
У застосунку це зручно та швидко — жодної комісії, коли поповнюєте свій номер за допомогою Google Pay чи Apple Pay.

2 Керуйте Суперсилами
Підключайте та змінюйте Суперсили — послуги на вибір, які доступні без доплат у більшості тарифів. Вибирайте свою в застосунку!

3 Змінюйте тариф
Стежте за вигідними пропозиціями та вибирайте собі тариф. Ми завжди порадимо той, що підійде вам якнайкраще.

4 Заощаджуйте з промокодами
Отримуйте персональні знижки від наших партнерів — Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багатьох інших.

5 Допомагайте близьким
Додавайте номери близьких у профіль — підключайте та змінюйте їхні тарифи, керуйте послугами, поповнюйте рахунки чи перевіряйте залишки.

6 Контролюйте витрати
Переглядайте, на що пішли гроші з рахунку для кожного номера у профілі. Жодних очікувань на лінії у контакт-центрі — усі витрати перед вами.

1670680880591.png 1670680913701.png 1670680940075.png
1670680971876.png 1670680996422.png 1670681018324.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: вебверсія — R. I. P.
Останнє редагування модератором:

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Кто-то уже пополнял счет через GPAY с кешбеком?
Как он приходит? Снимет на 50 грн меньше или начисляют на бонусный счет?
 

Yuj

Реєстрація
22.01.19
Місто
Sumy
Добрый день всем. У меня ios 13.2.3 8+. Уже как неделю не могу зайти в приложение, что-то долго грузится, а потом -раз и обновите страницу. Писал в поддержку, пришла обнова 3.0.19, думал поправят косяк, а ни фига. В вэб приложении всё ок, а в телефоне всё плохо.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
начисляют на бонусный счет?
именно
Post automatically merged:

Кто-то уже пополнял счет через GPAY с кешбеком?
Как он приходит?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
что за код в МКС 064 ?

 
Реєстрація
03.09.12
Місто
Луга - Север
Ребят, а сейчас вход в МКС (вэб) по паролю уже не проходит? Недавно только ходил, а сейчас при вводе телефона просит ввести код из СМС. Чё это такое? Приехали?
Post automatically merged:

Ну, что за упыри?!? Ответ оператора:
С целью предотвращения мошенничества при доступе к системе самообслуживания «Мой Киевстар» пароли всех пользователей были аннулированы. При следующем входе в систему просим вас создать новый пароль.
Одни палки в колёса. Чтобы не скучали, наверное.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
20.04.19
Місто
Чернівці
Ребят, а сейчас вход в МКС (вэб) по паролю уже не проходит? Недавно только ходил, а сейчас при вводе телефона просит ввести код из СМС. Чё это такое? Приехали?
Post automatically merged:

Ну, что за упыри?!? Ответ оператора:
С целью предотвращения мошенничества при доступе к системе самообслуживания «Мой Киевстар» пароли всех пользователей были аннулированы. При следующем входе в систему просим вас создать новый пароль.
Одни палки в колёса. Чтобы не скучали, наверное.
Так это уже недели две, как так сделали...
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Ребят, а сейчас вход в МКС (вэб) по паролю уже не проходит? Недавно только ходил, а сейчас при вводе телефона просит ввести код из СМС. Чё это такое? Приехали?
Post automatically merged:

Ну, что за упыри?!? Ответ оператора:
С целью предотвращения мошенничества при доступе к системе самообслуживания «Мой Киевстар» пароли всех пользователей были аннулированы. При следующем входе в систему просим вас создать новый пароль.
Одни палки в колёса. Чтобы не скучали, наверное.
Так это уже недели две, как так сделали...
В МКС в меню "Профиль" можно всё исправить!
Post automatically merged:

Должно быть так!Снимок экрана.png
 
Реєстрація
03.09.12
Місто
Луга - Север
Ihor-Zp, спасибо, я уже нашёл это. Только все номера, включая полочники, придётся сначала по СМС авторизовать, а потом только настраивать вход по паролю. Вот думаю, есть несколько номеров приостановленных. Чтобы на них СМС пришла их сначала надо "разморозить", а это только, наверное, через 466 сделать можно будет?
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Как я и писал протеряли базу данных , вот и выкручиваются .
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Ihor-Zp, спасибо, я уже нашёл это. Только все номера, включая полочники, придётся сначала по СМС авторизовать, а потом только настраивать вход по паролю. Вот думаю, есть несколько номеров приостановленных. Чтобы на них СМС пришла их сначала надо "разморозить", а это только, наверное, через 466 сделать можно будет?
В мене вийшло все простіше. Всі номери підв"язані до одного акаунта. Пароль змінив лише на ньому. Заходжу в нього - а доступ з нього до всіх номерів залишився незмінним. Можна зробити таке ж.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Ihor-Zp, спасибо, я уже нашёл это. Только все номера, включая полочники, придётся сначала по СМС авторизовать, а потом только настраивать вход по паролю. Вот думаю, есть несколько номеров приостановленных. Чтобы на них СМС пришла их сначала надо "разморозить", а это только, наверное, через 466 сделать можно будет?
В мене вийшло все простіше. Всі номери підв"язані до одного акаунта. Пароль змінив лише на ньому. Заходжу в нього - а доступ з нього до всіх номерів залишився незмінним. Можна зробити таке ж.
У меня вход в МКС по опечатку, так что эта история с потерянными паролями меня вообще не зацепила. Все номера семьи у меня в аккаунте, так что только со стороны наблюдаю за этой катавасией:)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
на десктопі/ноутбуці?
Навіщо взагалі туди заходити, якщо в додатку подививсь і все? Це ж не Приват, де багато чого зручніше робити через веб-версію, а тут тільки інформацію подивитись, залишок коштів/ хвилин/ мб. ;)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Навіщо встановлювати мільон додатків на смартфон і додавати в Мій Київстар всі номери ближніх і не дуже ближніх?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
@Кочевник у тебе мільон операторів, що проблема встановити (аж три) додатки? І для чого взагалі мати доступ на номери не дуже близьких людей? Може, коли ти координатор корпи, але там вже інша історія..
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
@Кочевник у тебе мільон операторів, що проблема встановити (аж три) додатки?
6
І для чого взагалі мати доступ на номери не дуже близьких людей?
Для періодичного контролю. Контроль не тільки найближчиї родичів, а й трішкі віддалених.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Як ти зчитуєш відбиток на десктопі/ноутбуці?
Я, вообще-то, речь вёл про приложение, веб-версия и нафиг не нужна!
Навіщо встановлювати мільон додатків на смартфон і додавати в Мій Київстар всі номери ближніх і не дуже ближніх?
Я даже вот так сразу и не найду, как тебе правильнее ответить... Вроде, ты продвинутый человек, а такую фигню спрашиваешь!
 
Зверху