Система «Мій Київстар»

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone

Мій Київстар​


1 Поповнюйте рахунок без комісії
У застосунку це зручно та швидко — жодної комісії, коли поповнюєте свій номер за допомогою Google Pay чи Apple Pay.

2 Керуйте Суперсилами
Підключайте та змінюйте Суперсили — послуги на вибір, які доступні без доплат у більшості тарифів. Вибирайте свою в застосунку!

3 Змінюйте тариф
Стежте за вигідними пропозиціями та вибирайте собі тариф. Ми завжди порадимо той, що підійде вам якнайкраще.

4 Заощаджуйте з промокодами
Отримуйте персональні знижки від наших партнерів — Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багатьох інших.

5 Допомагайте близьким
Додавайте номери близьких у профіль — підключайте та змінюйте їхні тарифи, керуйте послугами, поповнюйте рахунки чи перевіряйте залишки.

6 Контролюйте витрати
Переглядайте, на що пішли гроші з рахунку для кожного номера у профілі. Жодних очікувань на лінії у контакт-центрі — усі витрати перед вами.

1670680880591.png 1670680913701.png 1670680940075.png
1670680971876.png 1670680996422.png 1670681018324.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: вебверсія — R. I. P.
Останнє редагування модератором:

dgg

Реєстрація
24.07.15
Місто
Харків
Телефон
LG
"тимчасові незручності"
Вот уже больше года прошло с момента запуска регистрации с помощью ЭЦП, а инженеры глюкостара так и не могут исправить отображение паспорта как id карта с 5 цифрами без серии и неработающую кнопку подтверждения аннулирования регистрации.
 

Вкладення

  • 0.png
    0.png
    362.9 КБ · Перегляди: 52
  • 1.png
    1.png
    436 КБ · Перегляди: 52

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
хорошо, что я кошельковые номера летом отвязал, а то щас бы увеличивал углеродный след-подгорало бы знатно.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Добродії, а що означає "бачити"? Інший абонент зможе лише бачити, які номери теж у мене підв'язані, чи теж зможе управляти номерами та переглядати усю інформацію, як і я?Screenshot_20210118-232825.png
 

Svantesson

Заблокирован
Реєстрація
06.04.20
Місто
г. Запорожье
Добродії, а що означає "бачити"? Інший абонент зможе лише бачити, які номери теж у мене підв'язані, чи теж зможе управляти номерами та переглядати усю інформацію, як і я?Переглянути вкладення 36250
Якщо Ви додасте стороннi номери в свiй МКС, то цi номери зможуть управлять усiма доданими номерами, аналогiчно як це робите Ви з своего номеру.
 
Реєстрація
02.12.10
Місто
Амбер
А как-то защиту можно установить?
В теме беспредел кс в прошлом году один форумчанини рассказывал, что у него 8 номеров, привязанных в его мкс, перевелись в тариф Максимальный безлим с абонкой 300 грн.
Наверно , это как раз из-за этого?
Получается,если номер телефона добавлен в мкс ,в котором много номеров семьи, и телефон с этим номером попадёт в руки нехороших людей, то на нём можно установить мкс и переводить деньги, менять тарифы, подключать дорогие услуги на всех других номерах семьи?
 

Svantesson

Заблокирован
Реєстрація
06.04.20
Місто
г. Запорожье
Necromance, да, это крайне неудобный момент. Например, в Водафоне такого нет. Как обойти, я не понял. И узнал-то об этом нюансе случайно, когда установил МКС человеку, номер которого ранее у меня был подвязан в моем МКС.
 
  • Like
Реакції: drmz

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Ніхто не пише - значить в мене одного проблема? Вибило з додатку і тепер зайти не можу "щось пішло не так під час запиту". Куди копати?
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Ніхто не пише - значить в мене одного проблема? Вибило з додатку і тепер зайти не можу "щось пішло не так під час запиту". Куди копати?
Сделайте сброс данных приложения или переустановите.
 
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
А как-то защиту можно установить?
В теме беспредел кс в прошлом году один форумчанини рассказывал, что у него 8 номеров, привязанных в его мкс, перевелись в тариф Максимальный безлим с абонкой 300 грн.
Наверно , это как раз из-за этого?
Получается,если номер телефона добавлен в мкс ,в котором много номеров семьи, и телефон с этим номером попадёт в руки нехороших людей, то на нём можно установить мкс и переводить деньги, менять тарифы, подключать дорогие услуги на всех других номерах семьи?
Там наверное заковыка была еще и в том, что был включен "автовход в сети".
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Ніхто не пише - значить в мене одного проблема? Вибило з додатку і тепер зайти не можу "щось пішло не так під час запиту". Куди копати?
Сделайте сброс данных приложения или переустановите.
Звісно перед тим як це писати я зробив всі ці дії. Безрезультатно.
Веб працює.
 
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
Ніхто не пише - значить в мене одного проблема? Вибило з додатку і тепер зайти не можу "щось пішло не так під час запиту". Куди копати?
Сделайте сброс данных приложения или переустановите.
Звісно перед тим як це писати я зробив всі ці дії. Безрезультатно.
Веб працює.
В мене теж глюкавило, але по-іншому: зараз поповновав рахунок через додаток, і це сповіщення про "щось пішло не так" висіло весь час, але поповнити все ж таки дало. Можливо, це тимчасова проблема, треба почекати.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Lorn, Не работает приложение вообще или только с конкретным номером?
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
Ніхто не пише - значить в мене одного проблема? Вибило з додатку і тепер зайти не можу "щось пішло не так під час запиту". Куди копати?
Сделайте сброс данных приложения или переустановите.
Звісно перед тим як це писати я зробив всі ці дії. Безрезультатно.
Веб працює.
В мене теж глюкавило, але по-іншому: зараз поповновав рахунок через додаток, і це сповіщення про "щось пішло не так" висіло весь час, але поповнити все ж таки дало. Можливо, це тимчасова проблема, треба почекати.
Баги деякий час ще будуть, але це тимчасово...
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Svantesson, дякую, що повідомили. Як раз хотів додати номер людини, щоб допомогти їй, але яка може з тим номером робити що завгодно, мантелепа. Тож краще для себе входити, окремо, онлайн.
І добре, що мкс має таке повідомлення перед додаванням номера, хоч і не до кінця зрозуміле.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Прийшла смска, .....відновлено можливість замовлення переказу з мобрахунку за допомогою ussd.
 
  • Like
Реакції: idea
Зверху