Система «Мой Киевстар»

• Автор теми AVR
  • Дата створення

MASolomko

Да трам же тарарам!
Місто
Краматорськ
Телефон
LG V30S+ ThinQ
придется каждый раз входить по-новому по каждому номеру?
Если номер ранее был прикреплён к другому номеру, то у них одинаковый пароль для входа. Но надо будет выходит с одного и входить под другим.

Це ви вже поновили мобільний додаток?
Так.

Зайшов через веб версію...
У веб-версии среди услуг нет кнопки подключить этот пакет.

Selianka

Активный пользователь
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung
придется каждый раз входить по-новому по каждому номеру?
Если номер ранее был прикреплён к другому номеру, то у них одинаковый пароль для входа. Но надо будет выходит с одного и входить под другим.

Так, прикріплений. Але смс підтвердження про вхід буде на який номер приходити?

tab

Активный пользователь
Місто
Kyiv
Тариф за 40 грн, в додатку мій київстар в розділі усі послуги, пункт пакети там є послуга 4G 10000 МБ. Підключив мб дали.
+1, еще утром заметил, но кнопки подключить не было. Дали 10000 МБ на 1 месяц.
Зайшов через веб версію там пише Інтернет-пакет "4G 10000 МБ" 16.05.2021-15.07.2021 термін діє 2 місяці. І мб вже знімають з тих 10 гб а ні з мб які по тарифу.
Везёт, у меня только до 15.06.2021
Спробуйте знову підключити послугу через додаток, я перший раз підключив отримав мб подивився потім що послуга не активна і знову підключив мб не дали можу звідси термін діє 2 місяці.
Да, каждое подключение продолжает срок действия на 1 месяц

MASolomko

Да трам же тарарам!
Місто
Краматорськ
Телефон
LG V30S+ ThinQ
Selianka, зайдіть під основним номером і включить вхід через статичний пароль. У разі виходу хоча б раз на місяць вхід через пароль буде працювати й цей пароль зможете використовувати на інші номери, які прив'язані до Вашого.

Якщо запросить SMS, то вхід робить через свій номер. Потім перевірте налаштування входу через пароль і пробуйте входити через інші свої номери :D

antiexpert

все эксперты врут
Місто
Харків Україна
Телефон
Iphone 11 Pro Max
всем привет!
уже месяца полтора в мкс на смартфоне показывает что нахожусь не в своем регионе.
писал котикам ранее, те говорили что как обновится кабинет будет все норм.
вот вроде вчера/позавчера произошло серьезное обновление, но я остался в чужом регионе...
вопрос: что не так с моим номером?

Selianka

Активный пользователь
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung
Selianka, зайдіть під основним номером і включить вхід через статичний пароль. У разі виходу хоча б раз на місяць вхід через пароль буде працювати й цей пароль зможете використовувати на інші номери, які прив'язані до Вашого.

Якщо запросить SMS, то вхід робить через свій номер. Потім перевірте налаштування входу через пароль і пробуйте входити через інші свої номери :D
Зрозуміло. Дякую.

Тариф за 40 грн, в додатку мій київстар в розділі усі послуги, пункт пакети там є послуга 4G 10000 МБ. Підключив мб дали.
Зайшов через веб версію там пише Інтернет-пакет "4G 10000 МБ" 16.05.2021-15.07.2021 термін діє 2 місяці. І мб вже знімають з тих 10 гб а ні з мб які по тарифу.
Спробуйте знову підключити послугу через додаток, я перший раз підключив отримав мб подивився потім що послуга не активна і знову підключив мб не дали можу звідси термін діє 2 місяці.
В мене не показує термін дії взагалі. В МКС бачу що нарахували пакети по всім номерам, окрім тих, що на голодуванні. Пробую перевірити через *138#, яле показує "пакет не підключено". Є якась комбінація, щоб побачити нараховано пакет чи ні?

tab

Активный пользователь
Місто
Kyiv

Зрозуміло. Дякую.

В мене не показує термін дії взагалі. В МКС бачу що нарахували пакети по всім номерам, окрім тих, що на голодуванні. Пробую перевірити через *138#, яле показує "пакет не підключено". Є якась комбінація, щоб побачити нараховано пакет чи ні?
*523#

Selianka

Активный пользователь
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung
Перевірила. На 2-х номерах показало " 4G пакет не підключений". На одному в МКС показує галочку, але кнопка "Підключити" активна. Повторила на обох.

Ihor-Zp

Активный пользователь
Місто
Запорожье
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5 (64 GB/4 GB); Xiaomi Redmi 4x 32GB/3 GB; Lenovo P780 4GB/ 1GB;
всем привет!
уже месяца полтора в мкс на смартфоне показывает что нахожусь не в своем регионе.
писал котикам ранее, те говорили что как обновится кабинет будет все норм.
вот вроде вчера/позавчера произошло серьезное обновление, но я остался в чужом регионе...
вопрос: что не так с моим номером?
Такая же проблема у сына - составили заявку, но уже один раз перенесли дату. Походу, что-то глюкнуло по-серьёзному.

luytel

Активный пользователь
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Ці десятки в вас вже давно. Просто ви не відстежили. Через те, що вони одні були в акціях, а інші в послугах. А можливо ще десь. А КС, тишком-нишком, ні смс нічого.
Читайте тему,- акції.

Останнє редагування:

ingeniero

Активный пользователь
Місто
Днепр
Ці десятки в вас вже давно. Просто ви не відстежили. Через те, що вони одні були в акціях, а інші в послугах. А можливо ще десь. А КС, тишком-нишком, ні смс нічого.
Читайте тему,- акції.
Что интересно, перед всем этим обновлением у меня было доступно 39 услуг, а сейчас 68. 10000МБ раньше в списке не было. У брата и до обновления было 68 услуг и сейчас 68, но у него другой (более дорогой) пакет.

Selianka

Активный пользователь
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung
Перевірила. На 2-х номерах показало " 4G пакет не підключений". На одному в МКС показує галочку, але кнопка "Підключити" активна. Повторила на обох.
Підключила на всіх. На тиак, котрі повторно висилала запит термін подвжився до 15/07

[email protected]

Активный пользователь
Місто
Kyiv region
В мкс по моему номеру в разделе сообщения, есть смс чужих абонентов. Есть смс с новой почты, например. Это как с конфиденциальностью, все нормально? После этого, нам расскажут, что операторы не читают смс и не слушают разговоры?

Selianka

Активный пользователь
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung
В мене теж таке показувало в новому веб інтерфейсі десь з тиждень тому. Не слідкувала скільки точно часу воно так було, але за кілька днів зникло.
Зараз знов не можу нічого побачити по своєму номеру у веб КС, так як він теоретично на об'єднанні, то показує деталізацію по особовому рахунку дломашнього інтернету(.

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Місто
Гуляйполе

lite

Известный пользователь
Місто
Одеса
Опять нельзя войти в приложение.

Андрюх@dp.ua

Пенсионер
Місто
Днепр - мой дом родной
Телефон
см. подпись
Не совсем понимаю последние посты темы. Приложение обновил на самое актуальное, все мои номера на месте в одном акке. Или я что-то не так понял?

Зверху