Система «Мій Київстар»

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone

Мій Київстар​


1 Поповнюйте рахунок без комісії
У застосунку це зручно та швидко — жодної комісії, коли поповнюєте свій номер за допомогою Google Pay чи Apple Pay.

2 Керуйте Суперсилами
Підключайте та змінюйте Суперсили — послуги на вибір, які доступні без доплат у більшості тарифів. Вибирайте свою в застосунку!

3 Змінюйте тариф
Стежте за вигідними пропозиціями та вибирайте собі тариф. Ми завжди порадимо той, що підійде вам якнайкраще.

4 Заощаджуйте з промокодами
Отримуйте персональні знижки від наших партнерів — Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багатьох інших.

5 Допомагайте близьким
Додавайте номери близьких у профіль — підключайте та змінюйте їхні тарифи, керуйте послугами, поповнюйте рахунки чи перевіряйте залишки.

6 Контролюйте витрати
Переглядайте, на що пішли гроші з рахунку для кожного номера у профілі. Жодних очікувань на лінії у контакт-центрі — усі витрати перед вами.

1670680880591.png 1670680913701.png 1670680940075.png
1670680971876.png 1670680996422.png 1670681018324.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: вебверсія — R. I. P.
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Зашел в веб показывает так -

Вход в систему успешен.​

Вы успешно вошли в систему Central Authentication Service.​

И далее ничего. Что делать, ждать?
 
Причина: Попросили подождать до 8.00 16.05.

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100
Зашел в веб показывает так -

Вход в систему успешен.​

Вы успешно вошли в систему Central Authentication Service.​

И далее ничего. Что делать, ждать?
Еще не допилили. Уже смс идут продлили до 18
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Если выйти из веб-версии через кнопку "Выход", то сессия завершиться и в мобильном приложении.

Если ввойти в веб-версию, то под этим же номером в мобильную версию не войдёшь. Решение — в веб-версии нажать "Выход". Потом зайти в мобильную версию.
 
Реєстрація
25.09.14
Місто
Березне
Зашел в веб показывает так -

Вход в систему успешен.​

Вы успешно вошли в систему Central Authentication Service.​

И далее ничего. Что делать, ждать?
Еще не допилили. Уже смс идут продлили до 18
А якого місяця, року не уточнили?
 
Реєстрація
23.11.11
Місто
Житомир
Телефон
Iphone 12
Так никто и не ответил - можно ли добавить в веб-морду оставшихся 2 номера телефона или придется каждый раз входить по-новому по каждому номеру?
 
Реєстрація
02.05.12
Місто
Черновцы
Телефон
Xiaomi Redmi 9
Тариф за 40 грн, в додатку мій київстар в розділі усі послуги, пункт пакети там є послуга 4G 10000 МБ. Підключив мб дали.
 
Реєстрація
02.05.12
Місто
Черновцы
Телефон
Xiaomi Redmi 9
Тариф за 40 грн, в додатку мій київстар в розділі усі послуги, пункт пакети там є послуга 4G 10000 МБ. Підключив мб дали.
+1, еще утром заметил, но кнопки подключить не было. Дали 10000 МБ на 1 месяц.
Зайшов через веб версію там пише Інтернет-пакет "4G 10000 МБ" 16.05.2021-15.07.2021 термін діє 2 місяці. І мб вже знімають з тих 10 гб а ні з мб які по тарифу.
 

Vofcheg

Українець
Реєстрація
17.03.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A31
можно ли добавить в веб-морду оставшихся 2 номера телефона или придется каждый раз входить по-новому по каждому номеру?
Думаю что ещё просто недопилили. Т.к. если на главной нажать зарегистрировать номер, то подтянет все номера. Ну и как выше заметили в мобильной версии всё прекрасно работает.
 
Реєстрація
27.07.18
Місто
Kyiv
Тариф за 40 грн, в додатку мій київстар в розділі усі послуги, пункт пакети там є послуга 4G 10000 МБ. Підключив мб дали.
+1, еще утром заметил, но кнопки подключить не было. Дали 10000 МБ на 1 месяц.
Зайшов через веб версію там пише Інтернет-пакет "4G 10000 МБ" 16.05.2021-15.07.2021 термін діє 2 місяці. І мб вже знімають з тих 10 гб а ні з мб які по тарифу.
Везёт, у меня только до 15.06.2021
 
Реєстрація
02.05.12
Місто
Черновцы
Телефон
Xiaomi Redmi 9
Тариф за 40 грн, в додатку мій київстар в розділі усі послуги, пункт пакети там є послуга 4G 10000 МБ. Підключив мб дали.
+1, еще утром заметил, но кнопки подключить не было. Дали 10000 МБ на 1 месяц.
Зайшов через веб версію там пише Інтернет-пакет "4G 10000 МБ" 16.05.2021-15.07.2021 термін діє 2 місяці. І мб вже знімають з тих 10 гб а ні з мб які по тарифу.
Везёт, у меня только до 15.06.2021
Спробуйте знову підключити послугу через додаток, я перший раз підключив отримав мб подивився потім що послуга не активна і знову підключив мб не дали можу звідси термін діє 2 місяці.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
или придется каждый раз входить по-новому по каждому номеру?
Та.
Для мне це буде дуже незручно, так як слідкувала за номерами родичів, що закордоном живуть. Сім картки відповідно в них.

Если выйти из веб-версии через кнопку "Выход", то сессия завершиться и в мобильном приложении.

Если ввойти в веб-версию, то под этим же номером в мобильную версию не войдёшь. Решение — в веб-версии нажать "Выход". Потом зайти в мобильную версию.
Це ви вже поновили мобільний додаток? В мене поки висить пімпочка "оновити", то я поки не чіпаю.

Доречі, пропали на всіх номерах, спеціальні пропозиції по тарифам. Цікаво- вони повернуться чи вже ні?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
придется каждый раз входить по-новому по каждому номеру?
Если номер ранее был прикреплён к другому номеру, то у них одинаковый пароль для входа. Но надо будет выходит с одного и входить под другим.

Це ви вже поновили мобільний додаток?
Так.

Зайшов через веб версію...
У веб-версии среди услуг нет кнопки подключить этот пакет.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
придется каждый раз входить по-новому по каждому номеру?
Если номер ранее был прикреплён к другому номеру, то у них одинаковый пароль для входа. Но надо будет выходит с одного и входить под другим.

Так, прикріплений. Але смс підтвердження про вхід буде на який номер приходити?
 
Реєстрація
27.07.18
Місто
Kyiv
Тариф за 40 грн, в додатку мій київстар в розділі усі послуги, пункт пакети там є послуга 4G 10000 МБ. Підключив мб дали.
+1, еще утром заметил, но кнопки подключить не было. Дали 10000 МБ на 1 месяц.
Зайшов через веб версію там пише Інтернет-пакет "4G 10000 МБ" 16.05.2021-15.07.2021 термін діє 2 місяці. І мб вже знімають з тих 10 гб а ні з мб які по тарифу.
Везёт, у меня только до 15.06.2021
Спробуйте знову підключити послугу через додаток, я перший раз підключив отримав мб подивився потім що послуга не активна і знову підключив мб не дали можу звідси термін діє 2 місяці.
Да, каждое подключение продолжает срок действия на 1 месяц
 
Зверху