Система «Мій Київстар»

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone

Мій Київстар​


1 Поповнюйте рахунок без комісії
У застосунку це зручно та швидко — жодної комісії, коли поповнюєте свій номер за допомогою Google Pay чи Apple Pay.

2 Керуйте Суперсилами
Підключайте та змінюйте Суперсили — послуги на вибір, які доступні без доплат у більшості тарифів. Вибирайте свою в застосунку!

3 Змінюйте тариф
Стежте за вигідними пропозиціями та вибирайте собі тариф. Ми завжди порадимо той, що підійде вам якнайкраще.

4 Заощаджуйте з промокодами
Отримуйте персональні знижки від наших партнерів — Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багатьох інших.

5 Допомагайте близьким
Додавайте номери близьких у профіль — підключайте та змінюйте їхні тарифи, керуйте послугами, поповнюйте рахунки чи перевіряйте залишки.

6 Контролюйте витрати
Переглядайте, на що пішли гроші з рахунку для кожного номера у профілі. Жодних очікувань на лінії у контакт-центрі — усі витрати перед вами.

1670680880591.png 1670680913701.png 1670680940075.png
1670680971876.png 1670680996422.png 1670681018324.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: вебверсія — R. I. P.
Останнє редагування модератором:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Selianka, зайдіть під основним номером і включить вхід через статичний пароль. У разі виходу хоча б раз на місяць вхід через пароль буде працювати й цей пароль зможете використовувати на інші номери, які прив'язані до Вашого.

Якщо запросить SMS, то вхід робить через свій номер. Потім перевірте налаштування входу через пароль і пробуйте входити через інші свої номери :D
 

antiexpert

все эксперты врут
Реєстрація
20.04.17
Місто
Харків Україна
Телефон
Iphone 11 Pro Max
всем привет!
уже месяца полтора в мкс на смартфоне показывает что нахожусь не в своем регионе.
писал котикам ранее, те говорили что как обновится кабинет будет все норм.
вот вроде вчера/позавчера произошло серьезное обновление, но я остался в чужом регионе...
вопрос: что не так с моим номером?
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Selianka, зайдіть під основним номером і включить вхід через статичний пароль. У разі виходу хоча б раз на місяць вхід через пароль буде працювати й цей пароль зможете використовувати на інші номери, які прив'язані до Вашого.

Якщо запросить SMS, то вхід робить через свій номер. Потім перевірте налаштування входу через пароль і пробуйте входити через інші свої номери :D
Зрозуміло. Дякую.

Тариф за 40 грн, в додатку мій київстар в розділі усі послуги, пункт пакети там є послуга 4G 10000 МБ. Підключив мб дали.
+1, еще утром заметил, но кнопки подключить не было. Дали 10000 МБ на 1 месяц.
Зайшов через веб версію там пише Інтернет-пакет "4G 10000 МБ" 16.05.2021-15.07.2021 термін діє 2 місяці. І мб вже знімають з тих 10 гб а ні з мб які по тарифу.
Везёт, у меня только до 15.06.2021
Спробуйте знову підключити послугу через додаток, я перший раз підключив отримав мб подивився потім що послуга не активна і знову підключив мб не дали можу звідси термін діє 2 місяці.
Да, каждое подключение продолжает срок действия на 1 месяц
В мене не показує термін дії взагалі. В МКС бачу що нарахували пакети по всім номерам, окрім тих, що на голодуванні. Пробую перевірити через *138#, яле показує "пакет не підключено". Є якась комбінація, щоб побачити нараховано пакет чи ні?
 
Реєстрація
27.07.18
Місто
Kyiv
Selianka, зайдіть під основним номером і включить вхід через статичний пароль. У разі виходу хоча б раз на місяць вхід через пароль буде працювати й цей пароль зможете використовувати на інші номери, які прив'язані до Вашого.

Якщо запросить SMS, то вхід робить через свій номер. Потім перевірте налаштування входу через пароль і пробуйте входити через інші свої номери :D
Зрозуміло. Дякую.

Тариф за 40 грн, в додатку мій київстар в розділі усі послуги, пункт пакети там є послуга 4G 10000 МБ. Підключив мб дали.
+1, еще утром заметил, но кнопки подключить не было. Дали 10000 МБ на 1 месяц.
Зайшов через веб версію там пише Інтернет-пакет "4G 10000 МБ" 16.05.2021-15.07.2021 термін діє 2 місяці. І мб вже знімають з тих 10 гб а ні з мб які по тарифу.
Везёт, у меня только до 15.06.2021
Спробуйте знову підключити послугу через додаток, я перший раз підключив отримав мб подивився потім що послуга не активна і знову підключив мб не дали можу звідси термін діє 2 місяці.
Да, каждое подключение продолжает срок действия на 1 месяц
В мене не показує термін дії взагалі. В МКС бачу що нарахували пакети по всім номерам, окрім тих, що на голодуванні. Пробую перевірити через *138#, яле показує "пакет не підключено". Є якась комбінація, щоб побачити нараховано пакет чи ні?
*523#
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Перевірила. На 2-х номерах показало " 4G пакет не підключений". На одному в МКС показує галочку, але кнопка "Підключити" активна. Повторила на обох.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
всем привет!
уже месяца полтора в мкс на смартфоне показывает что нахожусь не в своем регионе.
писал котикам ранее, те говорили что как обновится кабинет будет все норм.
вот вроде вчера/позавчера произошло серьезное обновление, но я остался в чужом регионе...
вопрос: что не так с моим номером?
Такая же проблема у сына - составили заявку, но уже один раз перенесли дату. Походу, что-то глюкнуло по-серьёзному.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Тариф за 40 грн, в додатку мій київстар в розділі усі послуги, пункт пакети там є послуга 4G 10000 МБ. Підключив мб дали.
+1, еще утром заметил, но кнопки подключить не было. Дали 10000 МБ на 1 месяц.
Зайшов через веб версію там пише Інтернет-пакет "4G 10000 МБ" 16.05.2021-15.07.2021 термін діє 2 місяці. І мб вже знімають з тих 10 гб а ні з мб які по тарифу.
Везёт, у меня только до 15.06.2021
Спробуйте знову підключити послугу через додаток, я перший раз підключив отримав мб подивився потім що послуга не активна і знову підключив мб не дали можу звідси термін діє 2 місяці.
Ці десятки в вас вже давно. Просто ви не відстежили. Через те, що вони одні були в акціях, а інші в послугах. А можливо ще десь. А КС, тишком-нишком, ні смс нічого.
Читайте тему,- акції.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
Ці десятки в вас вже давно. Просто ви не відстежили. Через те, що вони одні були в акціях, а інші в послугах. А можливо ще десь. А КС, тишком-нишком, ні смс нічого.
Читайте тему,- акції.
Что интересно, перед всем этим обновлением у меня было доступно 39 услуг, а сейчас 68. 10000МБ раньше в списке не было. У брата и до обновления было 68 услуг и сейчас 68, но у него другой (более дорогой) пакет.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Перевірила. На 2-х номерах показало " 4G пакет не підключений". На одному в МКС показує галочку, але кнопка "Підключити" активна. Повторила на обох.
Підключила на всіх. На тиак, котрі повторно висилала запит термін подвжився до 15/07
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
В мкс по моему номеру в разделе сообщения, есть смс чужих абонентов. Есть смс с новой почты, например. Это как с конфиденциальностью, все нормально? После этого, нам расскажут, что операторы не читают смс и не слушают разговоры?
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
В мене теж таке показувало в новому веб інтерфейсі десь з тиждень тому. Не слідкувала скільки точно часу воно так було, але за кілька днів зникло.
Зараз знов не можу нічого побачити по своєму номеру у веб КС, так як він теоретично на об'єднанні, то показує деталізацію по особовому рахунку дломашнього інтернету(.
 
  • Like
Реакції: Inn@

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Не совсем понимаю последние посты темы. Приложение обновил на самое актуальное, все мои номера на месте в одном акке. Или я что-то не так понял?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
10000 МБ, которые сегодня можно получить бесплатно, вообще насчитывают после замены SIM-карты на USIM.
как их получить? мне пригодились бы :cool:
В мобільному додатку, але, якщо номер не з полички, то така пропозиція зазвичай відсутня.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
вопрос: что не так с моим номером?
Всё как у всех, но ты веришь котикам. Проблема не с номером.
Post automatically merged:

Inn@, хотите добалакаться и чтоб обнулили кабину как у МТС?
Привет. А что хорошего, в чужих смс у меня в мкс? Сообщения должны быть в телефоне, с симкартой с которой отправили, зачем сохранять на серверах и показывать на других платформах?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
вопрос: что не так с моим номером?
Всё как у всех, но ты веришь котикам. Проблема не с номером.
Post automatically merged:

Inn@, хотите добалакаться и чтоб обнулили кабину как у МТС?
Привет. А что хорошего, в чужих смс у меня в мкс? Сообщения должны быть в телефоне, с симкартой с которой отправили, зачем сохранять на серверах и показывать на других платформах?
"Товарищ майор" замовив цю фішку, а індуси з Еріксона переплутали, думали - "товарищ майор" - це кодова назва абонента. :cool:
 
Реєстрація
27.07.18
Місто
Kyiv
10000 МБ, которые сегодня можно получить бесплатно, вообще насчитывают после замены SIM-карты на USIM.
как их получить? мне пригодились бы :cool:
В мобільному додатку, але, якщо номер не з полички, то така пропозиція зазвичай відсутня.

На двух основных номерах успешно подключил.
 
Зверху