Система «Мій Київстар»

AVR

Реєстрація
24.01.08
Місто
Одесса
Телефон
iPhone

Мій Київстар​


1 Поповнюйте рахунок без комісії
У застосунку це зручно та швидко — жодної комісії, коли поповнюєте свій номер за допомогою Google Pay чи Apple Pay.

2 Керуйте Суперсилами
Підключайте та змінюйте Суперсили — послуги на вибір, які доступні без доплат у більшості тарифів. Вибирайте свою в застосунку!

3 Змінюйте тариф
Стежте за вигідними пропозиціями та вибирайте собі тариф. Ми завжди порадимо той, що підійде вам якнайкраще.

4 Заощаджуйте з промокодами
Отримуйте персональні знижки від наших партнерів — Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багатьох інших.

5 Допомагайте близьким
Додавайте номери близьких у профіль — підключайте та змінюйте їхні тарифи, керуйте послугами, поповнюйте рахунки чи перевіряйте залишки.

6 Контролюйте витрати
Переглядайте, на що пішли гроші з рахунку для кожного номера у профілі. Жодних очікувань на лінії у контакт-центрі — усі витрати перед вами.

1670680880591.png 1670680913701.png 1670680940075.png
1670680971876.png 1670680996422.png 1670681018324.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: вебверсія — R. I. P.
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
Только в приложении его не найти никак. Или оно только избранным приходит? Мне бы пригодилось
Чуть ниже баланса счета. И выше названия тарифа. На главной, стартовой странице приложения.
На 4 номерах в мультиакке все что угодно, только не это: Карта Хамелеон, Неделя приключений с Киевстар ТВ, все что угодно - а этого нет.
У меня на Хамелеоне, - свайп влево/вправо и появляется Zakaz.
У меня не свайпится
 

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
Только в приложении его не найти никак. Или оно только избранным приходит? Мне бы пригодилось
Чуть ниже баланса счета. И выше названия тарифа. На главной, стартовой странице приложения.
На 4 номерах в мультиакке все что угодно, только не это: Карта Хамелеон, Неделя приключений с Киевстар ТВ, все что угодно - а этого нет.
У меня на Хамелеоне, - свайп влево/вправо и появляется Zakaz.
У меня не свайпится
Мне ещё и СМС приходило по этому поводу. Может, действительно не для всех.
 
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
Только в приложении его не найти никак. Или оно только избранным приходит? Мне бы пригодилось
Чуть ниже баланса счета. И выше названия тарифа. На главной, стартовой странице приложения.
На 4 номерах в мультиакке все что угодно, только не это: Карта Хамелеон, Неделя приключений с Киевстар ТВ, все что угодно - а этого нет.
У меня на Хамелеоне, - свайп влево/вправо и появляется Zakaz.
У меня не свайпится
Мне ещё и СМС приходило по этому поводу. Может, действительно не для всех.
Получилось свайпнуть, предложение появилось! Господе, как же сложно.
UPD: Опытным методом вычислено, что промокод одинаковый для всех :dash1:
Kyivstar21
 
Останнє редагування:

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
З'явилось нове підменю додавання номеру в мультиакк
Интересно как совпало. Только позавчера им в плеймаркете влепил 1 звезду за отсутствие мультиаккаунта в приложении, и в самом приложении дизлайк поставил за это же. :)
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Додаток Мій Київстар почав спамити рекламою сторонніх компаній? Рілі?
надо к Альфабанке подвязать номер финансовым, чтоб по спаму еще и заказы автоматически оплачивались. :gruzin: К тому ж идём, ятп.
 
Реєстрація
29.11.08
Місто
Рівне (Смига 99%)
Цілий день не можу зайти в додаток. Я один такий?
 

Вкладення

  • Screenshot_20210905_214551_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
    Screenshot_20210905_214551_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
    126.9 КБ · Перегляди: 25
Реєстрація
25.12.14
Місто
Украина,Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi
Подскажите, а то с новой системой МКС с таким первый раз
Если написано в МКС конечные даты они включительно или указано до?
Спросить у оператора в чате не могу, номера не на мне, а они отправляют проверочное смс.

1630910952360.png
 
Реєстрація
06.04.21
Місто
Миколаїв
Добрый вечер кто-то есть из сотрудников Киевстар. Если да то пожалуйста скажите когда можно будет добавить в систему мой киевстар в мульти аккаунт номера.
 
Останнє редагування:

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Mix Fix, камрад - ну нет тут в явном виде "киевстаровцев" и не будет. Посему просьба твоя ушла безвозвратно в просторы Вселенной...
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
Отключи показ уведомлений у него.
Так і зробив.
Київстар черговий раз довидить, яке він дно. Якби піарили свої тарифи, акції, пакети послуг – ну ще ок. Але от щоб через офіційний додаток мобільного оператора йшов спам від всіляких "заказ юа" – це вже занадто)
Все йде до цього. Хто має користувачів буде рекламувати, щоб заробити (і може й зароблять). Добре що є можливість відключати, ставити фільтри.
 
Реєстрація
15.04.10
Місто
Рубіжне
Добрый вечер кто-то есть из сотрудников Киевстар. Если да то пожалуйста скажите когда можно будет добавить в систему мой киевстар в мульти аккаунт номера.
Я не співробітник Київстар, але тільки що зміг додати номер в мульти-аккаунт в додатку "Мій Київстар" для Android (останнє оновлення повернуло цю функцію).
 
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
але тільки що зміг додати номер в мульти-аккаунт в додатку "Мій Київстар" для Android (останнє оновлення повернуло цю функцію).
Тоже обновил приложение, но номер не добавляется. Пишет, невозможно добавить этот номер зайдите в приложение по этому номеру, что бы управлять им.:unsure:
 
Реєстрація
02.01.21
Місто
Білозір'я
Тоже обновил приложение, но номер не добавляется. Пишет, невозможно добавить этот номер зайдите в приложение по этому номеру, что бы управлять им.:unsure:
В старой версии что-то подобное писало, когда добавляемый номер уже состоял в мультиаккаунте.
 
  • Like
Реакції: drmz

Alcogolic

Stoned
Реєстрація
29.03.10
Місто
Обухов
Телефон
Google Pixel 5

Вкладення

  • Screenshot_20210908-092632.png
    Screenshot_20210908-092632.png
    938.6 КБ · Перегляди: 83
  • Screenshot_20210908-092705.png
    Screenshot_20210908-092705.png
    764.3 КБ · Перегляди: 83
Зверху