Система РЖ/ПЖ (резервого/постійного живлення) для дому

Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Я так себе сделал, правда в ущерб работы электроники котла, зато вполне хватило и на освещение. Теоретически 60-ки аккумулятора должно хватить на 40...50часов при том что насос не дудет маслать сутками а только когда буду топить котёл. Думаю хватит на пару недель.
Угу. 2-3, максимум 5. (с) :)

Щось забагато ти нарахував.
От, дивлюсь на свій насос: на ньому написано, що при мінімальних обертах він споживає 80Вт. Рахуємо: 80Вт/12В=6,66А. Тобто, теоретично, акума 60-ки має вистачити на 9 мотогодин. Але ж треба врахувати, що всі 60А не вдасться взяти з акума. Бо як тільки напруга трохи просяде, насос перестане працювати. В реалі отримаємо не 9 мотогодин роботи, а максимум 3 мотогодини. Звідки в тебе 40-50 мотогодин? Які там "парунєдєль"?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Я так себе сделал, правда в ущерб работы электроники котла, зато вполне хватило и на освещение. Теоретически 60-ки аккумулятора должно хватить на 40...50часов при том что насос не дудет маслать сутками а только когда буду топить котёл. Думаю хватит на пару недель.
Угу. 2-3, максимум 5. (с) :)

Щось забагато ти нарахував.
От, дивлюсь на свій насос: на ньому написано, що при мінімальних обертах він споживає 80Вт. Рахуємо: 80Вт/12В=6,66А. Тобто, теоретично, акума 60-ки має вистачити на 9 мотогодин. Але ж треба врахувати, що всі 60А не вдасться взяти з акума. Бо як тільки напруга трохи просяде, насос перестане працювати. В реалі отримаємо не 9 мотогодин роботи, а максимум 3 мотогодини. Звідки в тебе 40-50 мотогодин? Які там "парунєдєль"?
На моём написано 1,5а т.е. 60/1,5 = 40ч котёл топистя 4..5.Но пока свет не тушат на столько чтобы юзать только 12В систему.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
На моём написано 1,5а т.е. 60/1,5 = 40ч котёл топистя 4..5.
1,5Ах12В=18Вт. Щось занадто малопотужний. Він добре воду прокачує в системі?
Ну і я вже писав вище, що не візьмеш всі 60А з акума. Просяде напруга на 2-3-4В і насос зупиниться. В результаті, зможеш взяти з акума лише 1/3 потужності, або 1/2, в кращому випадку. Тобто, максимум, 20 мотогодин.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Знаю з практики, що коли заряджати великим струмом (так, щоб швидше зарядився), то швидше википає електроліт і сипляться пластини. Тобто, якщо замість 6,5А/год для 65-ки, дати струм заряду 20А/год, то є шанс вбити акб не за 3-4 місяці, а за 1 раз. Я колись вбив так старий акум, який мені дістався для експериментів (10А подавав).
Post automatically merged:
Во в мене є такий. Бачу на зарядці показує 10А. Поки не вбив, але він засульфітизований. Напруга більше 7 В. не піднімається. Так експерементую, а вдруг розсульфітизується :) Здати на металобрухт завжди встигну :) Але заряд на авто великим струмом все ж таки я б не виключав. Пізніше пориюсь в інеті, може хто міряв.
Post automatically merged:

1,5Ах12В=18Вт. Щось занадто малопотужний. Він добре воду прокачує в системі?
Ну і я вже писав вище, що не візьмеш всі 60А з акума. Просяде напруга на 2-3-4В і насос зупиниться. В результаті, зможеш взяти з акума лише 1/3 потужності, або 1/2, в кращому випадку. Тобто, максимум, 20 мотогодин.
Зможе майже всю. Подивисьь в інеті при якої напрузі АКК розряжений в нуль. Як раз при ній інвертор виключається.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Занадто багато хочеш витягнути з акума 60А/год.
От, я вчора експериментував із своїм інвертором. На вході - автомобільний акум 65А/год, на виході - лампочка ілліча 40Вт 220В. З акума воно тягнуло 4А при 12В. Струм холостого ходу інвертора - 1А. Тобто, загальна потужність, яка була спожита, склала 12Вх4А=48ВТ.
Тепер порахуй, скільки ампер потягне вся твоя техніка, якщо ти включиш все одночасно. Якщо ти плануєш потягнути через інвертор гарантованих 1500Вт, то при грубих розрахунках отримуємо: 1500ВТ/12В=125А !!! При такому струмі твого акума вистачить на кілька хвилин. Про здоров"я акума при такому режимі роботи, я взагалі, мовчу. Холодильник із твоїх побажань, думаю, треба виключити. Все решта повинно якось трохи попрацювати від твого акума і інвертора. І ще треба врахувати, що акум до 0 не розряджається. На інверторі спрацьовує захист, коли напруга на акб опускається до 9,8В.
И где я там писАл, что максимальная мощность МОЕЙ нагрузки 1,5кВт? Самая трудная задача - работа холодильника (750Вт/сутки). Непрерывная работа холодильника зимой на автономке при моих возможностях нерешаема (реально: 4 часа без света, 8 часов свет есть; так по кругу). Солнечные панельки зимой дают энергии крайне мало (будут использоваться для зарядки аккумуляторов ИБП, телефонов (если ещё будут работать) и фонариков); соединять буду по две последовательно (что получится в реале, посмотрим).
Где я писАл, что всё будет включено одновременно? Здесь речи о комфорте не идёт. Задача - выживание при ограничении/отсутствии электросети.
Кто планировал вытянуть из инвертора полтора киловатта? Такая мощность нужна при пуске холодильника. Всё остальное будет работать без вопросов. Для справки: телевизор потребляет 20Вт и я не собираюсь его смотреть круглые сутки.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
На моём написано 1,5а т.е. 60/1,5 = 40ч котёл топистя 4..5.
1,5Ах12В=18Вт. Щось занадто малопотужний. Він добре воду прокачує в системі?
Ну і я вже писав вище, що не візьмеш всі 60А з акума. Просяде напруга на 2-3-4В і насос зупиниться. В результаті, зможеш взяти з акума лише 1/3 потужності, або 1/2, в кращому випадку. Тобто, максимум, 20 мотогодин.
Насос от vw crafter вроде, по продуктивности конешно меньше, но поигрался с кранами на батареях и добился чтобы протягивал всю систему. Пробовал на убитом мотоаккумуляторе на котором 9в, маслает.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
И где я там писАл, что максимальная мощность МОЕЙ нагрузки 1,5кВт? Самая трудная задача - работа холодильника (750Вт/сутки). Непрерывная работа холодильника зимой на автономке при моих возможностях нерешаема (реально: 4 часа без света, 8 часов свет есть; так по кругу). Солнечные панельки зимой дают энергии крайне мало (будут использоваться для зарядки аккумуляторов ИБП, телефонов (если ещё будут работать) и фонариков); соединять буду по две последовательно (что получится в реале, посмотрим).
Где я писАл, что всё будет включено одновременно? Здесь речи о комфорте не идёт. Задача - выживание при ограничении/отсутствии электросети.
Кто планировал вытянуть из инвертора полтора киловатта? Такая мощность нужна при пуске холодильника. Всё остальное будет работать без вопросов. Для справки: телевизор потребляет 20Вт и я не собираюсь его смотреть круглые сутки.
А, ну тоді сорі. Ніде не було вказано, що ти хочеш підключати споживачів окремо, тому й склалось враження, що хочеш підключити все зразу.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Немає такої одиці Вт/доба. Можливо мова йде про 750Вт*г протягом доби. Вт - це одиниця що вимірює потужність у моменті а не споживання протягом періоду часу.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Непрерывная работа холодильника зимой на автономке при моих возможностях нерешаема (реально: 4 часа без света, 8 часов свет есть; так по кругу).
При циклічних відключеннях за 4 години холодильнику ніфіга не станеться, от зовсім. Навіть в морозильному відсіку буде все ок. Просто забий на це.
Якшо вікдлючення більш тривалі (від доби) тоді прийдеться шось думати. В теплий період. А коли прохолодно (з пізньої осені по ранню весну) можна обійтися і без холодильника (балкон/тамбур/сарай/гараж/підвал/погріб), а взимку і без морозилки.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Немає такої одиці Вт/доба. Можливо мова йде про 750Вт*г протягом доби. Вт - це одиниця що вимірює потужність у моменті а не споживання протягом періоду часу.
Тогда так: 750Вт*сутки. Я понимаю, что единица внесистемная, но распределение неравномерное. Сейчас мониторю это дело умной китайской розеткой. Посмотрю, сколько за неделю наберётся. Тогда можно будет сказать более точно.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Тогда так: 750Вт*сутки. Я понимаю, что единица внесистемная, но распределение неравномерное. Сейчас мониторю это дело умной китайской розеткой. Посмотрю, сколько за неделю наберётся. Тогда можно будет сказать более точно.
750Вт*доба це 18КВт*год. Сильно сумніваюсь що ваш холодильник стільки споживає. Єдине коректне позначення це 750Вт*г на добу. Бо споживання вимірюється у Вт*г
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Непрерывная работа холодильника зимой на автономке при моих возможностях нерешаема (реально: 4 часа без света, 8 часов свет есть; так по кругу).
При циклічних відключеннях за 4 години холодильнику ніфіга не станеться, от зовсім. Навіть в морозильному відсіку буде все ок. Просто забий на це.
Якшо вікдлючення більш тривалі (від доби) тоді прийдеться шось думати. В теплий період. А коли прохолодно (з пізньої осені по ранню весну) можна обійтися і без холодильника (балкон/тамбур/сарай/гараж/підвал/погріб), а взимку і без морозилки.
Всё верно (почти). У холодильника есть такой параметр, как время сохранения холода. У моего холодильника - 16 часов, что, конечно, упрощает мне жизнь при периодических отключениях.
Ждать периода более длительных отключений я бы не стал, т.к. может быть такое, что почта не будет доставлять то, что я там надумаю. И потом, нужно проверить идеи заранее, чтобы иметь хоть какое-то представление, куда двигаться дальше. Покупаю то, что мне может быть полезно в послевоенной жизни.
Конечно, мест долговременного хранения может быть великое множество, но.... Балконы застеклённые и утеплённые. Жертвовать теплом ради хранения продуктов такая себе идея, да и потом, солнечная сторона (днём тепло, ночью нормально). Вот, сейчас холодно, а через два дня опять плюсы. Подвала в гараже нет, живу в обычной девятиэтажке. Покупать продукты на один день? Морока, но выполнимо.
Post automatically merged:

Тогда так: 750Вт*сутки. Я понимаю, что единица внесистемная, но распределение неравномерное. Сейчас мониторю это дело умной китайской розеткой. Посмотрю, сколько за неделю наберётся. Тогда можно будет сказать более точно.
750Вт*доба це 18КВт*год. Сильно сумніваюсь що ваш холодильник стільки споживає. Єдине коректне позначення це 750Вт*г на добу. Бо споживання вимірюється у Вт*г
А Вы не сомневайтесь. У Вас, кстати, ошибочка в расчёты вкралась: 750Вт*сутки это 273кВт*год. Паспортное потребление 255кВт за год. Это при рекомендуемых параметрах (+4град в холодильной камере и -18град в морозилке). Я его эксплуатирую в экорежиме (на 4 градуса выше); холодильник более-менее заполнен (не пустой). Вот так и получается.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
А Вы не сомневайтесь. У Вас, кстати, ошибочка в расчёты вкралась: 750Вт*сутки это 273кВт*год. Паспортное потребление 255кВт за год. Это при рекомендуемых параметрах (+4град в холодильной камере и -18град в морозилке). Я его эксплуатирую в экорежиме (на 4 градуса выше); холодильник более-менее заполнен (не пустой). Вот так и получается.
Немає помилки - 750Вт*доба = 750Вт*г*24 = 18000Вт*г = 18кВт*г
І не може там бути паспортного споживання 255кВт за год. Бо вказується зазвичай середнея потужність у Вт, а споживання за годин це середн потужність помножена на час, тобто Вт*г. Не за годину, а саме Вт*г. Ну і кВт ви явно одрукувались, бо 255кВт це споживання багатоквартирного будинку а не холодильника)
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Немає помилки - 750Вт*доба = 750Вт*г*24 = 18000Вт*г = 18кВт*г
І не може там бути паспортного споживання 255кВт за год. Бо вказується зазвичай середнея потужність у Вт, а споживання за годин це середн потужність помножена на час, тобто Вт*г. Не за годину, а саме Вт*г. Ну і кВт ви явно одрукувались, бо 255кВт це споживання багатоквартирного будинку а не холодильника)
750Вт це вже за добу, тому на 24 множити не потрібно. Річне споживання вказується у паспорті кожного холодильника. Якщо цікаве погодинне споживання, тоді треба ділити на 24 и отримаємо 31,25Вт за годину.

Доповнення:
Плутанина виникла через безграмотне написання мною одиниці споживаної енергії. Правильно: «Вт*г за годину», «Вт*г за добу», «кВт*г за рік».
 
Останнє редагування:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
телевизор потребляет 20Вт и я не собираюсь его смотреть круглые сутки
Хм... Мій старенький 32-дюймовий LG каже про 90 Вт. Що в тебе за тєлєк?
LG 29LN450U (екорежим, максимальний)
В мене також серія LN. Підкажи, де той екорежим вмикати, будь-ласка.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
телевизор потребляет 20Вт и я не собираюсь его смотреть круглые сутки
Хм... Мій старенький 32-дюймовий LG каже про 90 Вт. Що в тебе за тєлєк?
LG 29LN450U (екорежим, максимальний)
В мене також серія LN. Підкажи, де той екорежим вмикати, будь-ласка.
Меню, екран, економія енергії, максимальний/середній/мінімальний

Доречи, в мене ще й матриця Super MVA від CHI MEI OPTOELECTRONICS CORP.
 
Зверху