Система РЖ/ПЖ (резервого/постійного живлення) для дому

Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
тоді треба ділити на 24 и отримаємо 31,25Вт за годину.
Так не получается, ибо холодильники не целые сутки работает. Если усредненную цифру брать, то да возможно. И то что то мало.
 
Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
Що за приблуда? Де почитати про неї?
Можна щось типу такого взяти. Або вже з коробкою, там поряд.

Якщо точніше:
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
тоді треба ділити на 24 и отримаємо 31,25Вт за годину.
Так не получается, ибо холодильники не целые сутки работает. Если усредненную цифру брать, то да возможно. И то что то мало.
Холодильники с инверторным компрессором работают именно так: постоянно на менее 50% мощности. У меня компрессор Embraco FMXY9C мощность 61Вт*ч.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Холодильники с инверторным компрессором работают именно так: постоянно на менее 50% мощности. У меня компрессор Embraco FMXY9C мощность 61Вт*ч.
Ну если так то хорошо. Мой либхер запускается и выключается. Но для меня, холодильник, совсем не проблема. На улице холодно, есть металлический ящик. Морозилка -Жена что то там наморозила, ну пусть на 50 долл. Да не убудет если это все пропадет, да и обойтись можно. Я вообще не парюсь ни по одному прибору кроме котла. Сейчас думаю... или купить еще генератор, хотя учитывая два авто, думаю можно обойтись или строить какое то энергонезависимое отопления. Посчитал только на 2 комнаты нужно труб на тыс 7-8, а всего комнат 5. Плюс надо сверлить отверстия, не знаю или можно обойтись без сварки в комнате. В общем кошмар
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Може пан - багатий і може собі дозволити гречку і тушняк :D
Я теж не парюсь - холодильник штука не першої необхідності.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Що за приблуда? Де почитати про неї?
Посилання вже було, корпус у цього ups зручний для доробок, раніше в таких збирал навіть прості, але досить надійні сигналізації на основі gsm/sms модуля і радіо-релюшки😀 (для гаражу, села, де жаба давить на Аякс)).
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Це говорить про віру в перемогу)
Ранньої весни ми не парились, що сонячні панелі не витягнуть взимку. Тепер не паримося чим живити холодильник, коли зима закінчиться.
В перемогу ми завжди вірим, але літом легше вижити, навіть як що війна продлиться довше. Тим більш є час для того щоб щось придумати з енергетикою як на рівні держави, та для себе любимого. Задача -вижити цеї зіми.
Post automatically merged:

Може пан - багатий і може собі дозволити гречку і тушняк :D
Картоха це наше все. А мясо можна купляти малими кусками кожен раз свіже. Зовсім не парюсь з питання іжі. Я во читаю гілки на фінансі та в шоці. Люди хочуть зберегти
споживання енергії на довоєнному рівні та готовіі витрачати на це кучу бабла. При чому зовсім не виправдано.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.12.13
Місто
Керкира
порекомендуйте перевірений інвертер 12->220 від 2000Ват з алі, амазона, ібей, алегро...
Користуюсь ось таким https://www.aliexpress.com/item/1005001826046569.html.
12 VDC => 230 VAC (2,5 kW та Peak Power 5 kW).
Прибув у жовтні за 22 дні.

Поки що працює. Вмикаємо інколи побутовий фен на 2 kW через нього. Показує навантаження 35%.
Аккумуляторна батарея - це трохи окрема історія.
Post automatically merged:

Щось не зрозумію, паливний генератор з Німеччини, який прямує на адресу приватної особи в міжнародному відправленні все одно треба розмитнювати та сплачувати всі звичайні додаткові платежі, як для посилок, які коштують понад EUR 150,00?
Тобто пільги тільки для юридичних осіб? )
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
говорять про горизонт планування в дні/тижні. А по факту ми вже майже рік в такому режимі. Хто знав.
Так в тому ж і справа, реально горизонт планування такий. І живемо ми не в такому режимі, а весь час в різних - то в режимі валити хоч куди, то в режимі десь пересидіти, потім в режимі знайти тимчасове житло, потім в режимі якось працювати, потім в режимі без бензину і так далі, постійна зміна режимів, тому й з довгостроковим плануванням не дуже - весь час нові челенджі. Ну як я собі буду бекапити холодильник, якщо в мене валіза вже зібрана знов кудись валити )
 
Останнє редагування:
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Чем питать двухконтурный газовый котёл , в случае вчерашнего блэкаута ? Дайте ссылку на устройство, если можно.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Чем питать двухконтурный газовый котёл , в случае вчерашнего блэкаута ? Дайте ссылку на устройство, если можно.
https://ubeauty.pro/сетевой-солнечный-инвертор-с-резервной-функцией-3квт + аккумулятор на сколько денег хватит
Занадто дорогий девайс.
Я собі взяв набагато дешевший:
+ акб.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Чем питать двухконтурный газовый котёл , в случае вчерашнего блэкаута ? Дайте ссылку на устройство, если можно.
https://ubeauty.pro/сетевой-солнечный-инвертор-с-резервной-функцией-3квт + аккумулятор на сколько денег хватит
Занадто дорогий девайс.
Я собі взяв набагато дешевший:
+ акб.
А який акб?
Post automatically merged:

Чем питать двухконтурный газовый котёл , в случае вчерашнего блэкаута ? Дайте ссылку на устройство, если можно.
https://ubeauty.pro/сетевой-солнечный-инвертор-с-резервной-функцией-3квт + аккумулятор на сколько денег хватит
Занадто дорогий девайс.
Я собі взяв набагато дешевший:
+ акб.
А який акб?
І яку потужність для котла брати?
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
яку потужність для котла брати?
На котлі має бути написано;) Запас мінімум 20%, краще 30..40. Це для брендового, чи українського виробника. Якщо нонейм "джукі-пукі-три-китайці" з Алі, там можуть бути "китайські" Вати, я би рахував 50%.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Чем питать двухконтурный газовый котёл , в случае вчерашнего блэкаута ? Дайте ссылку на устройство, если можно.
https://ubeauty.pro/сетевой-солнечный-инвертор-с-резервной-функцией-3квт + аккумулятор на сколько денег хватит
Занадто дорогий девайс.
Я собі взяв набагато дешевший:
+ акб.
Ну для котла действительно можно и поменьше поискать на 1..2кВт Зато не забывайте что здесь будет всё в одном, в вашем случае нужно ещё как-то заряжать аккумулятор.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Акум автомобільний, 65 А/год.
І яку потужність для котла брати?
Для самого котла достатньо найменшої потужності з даної лінійки інверторів, тобто, 500 Вт (3000 китайських Вт). Ну і він там найдешевший. Більш потужний інвертор не бачу сенсу брати, якщо нема потужного акума. А для котла достатньо буде й 500-ватного інвертора.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Акум автомобільний, 65 А/год.
І яку потужність для котла брати?
Для самого котла достатньо найменшої потужності з даної лінійки інверторів, тобто, 500 Вт (3000 китайських Вт). Ну і він там найдешевший. Більш потужний інвертор не бачу сенсу брати, якщо нема потужного акума. А для котла достатньо буде й 500-ватного інвертора.
А в якості зарядного що використовуєте?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
А в якості зарядного що використовуєте?
Маю якийсь автоматичний зарядний пристрій для автомобільних акб, ще радянський, мабуть. Назви не пам"ятаю, лінь йти в гараж, щоб подивитися.
 
Зверху