Система «My lifecell»

Реєстрація
20.11.08
Місто
Irpin, Ukraine
Телефон
iPhone 14 Pro Max

My lifecell​


1 Зі застосунком ви можете:
  • контролювати залишок пакетних хвилин, Інтернету, SMS
  • поповнювати рахунок
  • підключати вигідні тарифи та послуги
  • відправляти екстрений запит на переказ коштів чи зворотній зв'язок
  • отримати доступ до загальної інформації про номер (балансу, PIN/PUK-кодів тощо)
2 Акція «Shake & Win»
Ми цінуємо активність абонентів та винагороджуємо її подарунками. Відкрийте розділ «Shake & Win» та потрусіть телефон, щоб отримати бонус:
  • 1 ГБ Інтернету
  • 25 хвилин для дзвінків по Україні
  • 100 SMS по Україні
  • пакет «Соціальні мережі» — 1 ГБ Інтернету
  • пакет «lifecell Відео» — 1 ГБ Інтернету
3 Проста навігація
Переглядайте інформацію про стан мобільного номера, основний та бонусний баланси, залишок хвилин, SMS та MMS, обсягу мобільного Інтернету.

4 Контроль витрат
Отримуйте звіти про витрати на послуги мобільного зв'язку та історію поповнень мобільного рахунку.

5 Зручне поповнення
Поповнюйте мобільний рахунок за допомогою коду поповнення або банківської карти.

1670681920300.png 1670681946251.png
1670681971523.png 1670682073784.png 1670682089919.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
11.05.16
Місто
Запорожье
Телефон
Samsung Fold3 5G
А яка версія додатку дає можливість додавати інші номери ?
4.2.6 от 20 февраля
У меня не обновляется до этой версии. В чём может быть проблема? В Плеймаркете только открыть, а не обновить!


Странно, у меня на телефоне показывает 4.2.6 от 20 февраля но в веб версии плеймаркета 4.2.4 от 21 февраля.

photo_2020-03-06_10-05-09.jpg
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
Версия ж глючная, можно потерпеть до следующей
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Хорошо, что сказал, передал автоапдейту гугл плей стора
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Нова версія Мій Лайфсел v.4.3 на Андроїд. При додаванні нового номеру не пускає поки не додаш "ім'я" (окрім мобільного номеру і суперпаролю). Що це за фіча, що за "ім'я"? І навіщо?
 

Остап

Заблокирован
Реєстрація
15.02.09
Місто
Днепр
Телефон
Doogee X30
Еще не вникал...пока только скачал и мельком глянул. Но думаю, имеется ввиду профиль.. Существующий номер под именем "Мой номер". И тут наверное тоже надо как то обозначить.
 
Реєстрація
18.05.17
Місто
Харьков
Телефон
Xiaomi
Друзья, подскажите несведущему, ну или развейте сомнения:)
Сегодня попытался зайти в веб "Мой lifecell", и после ввода пароля мне выдало, что пароль уже трижды введён не верно, соответственно нужно запросить у оператора новый суперпароль.. Попробовал ещё разок - то же самое, после чего запросил и установил свой пароль заново..
Ошибка с моей стороны исключена - даже один раз трудно бы было ошибиться; уже более десяти лет пользуюсь собственноручно установленным суперпаролем, только веб-версией, и никогда подобного не замечал; номер в простой звонилке, которая чаще выключена, чем в сети.. Вот и думаю, это может быть какой-то глюк, не достойный внимания, или возможны какие-либо подозрительные варианты?..
 
  • Like
Реакції: lite
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Це не глюк а хтось з шахраїв намагався зайти в ваш особистий кабінет Мій Лайфсел. Або ненавмисно помилився цифрою в номері телефону і замість свого набрав ваш. А суперпароль свій. Далі 3 невірні спроби і пароль пропонує змінити.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Або ненавмисно помилився цифрою в номері телефону і замість свого набрав ваш.

Мне как-то на почту пришла ссылка на восстановление доступа к ЛК австралийского Водафона. Кто-то, наверное вбил первый имейл что в голову пришел, думая, что такого не существует, но не тут-то было)) Я ради фана захотел получить доступ к кабинету, но чего-то не хватило, то-ли PUK потребовало, то-ли секретный вопрос, уже не помню. Так что всякое бывает, может мошенники, а может и случайно.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
У них таке часто буває. По суті система не працює, але пише що неправильний супер-пароль (неправильне системне повідомлення, на мою думку). Проходить час і знов приймає старий супер-пароль.
 
Реєстрація
12.08.09
Місто
Харьков
Web-версия, теперь авторизация через SMS, можно как и ранее использовать СуперПароль.
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Web-версия, теперь авторизация через SMS, можно как и ранее использовать СуперПароль.
Тобто зараз будь-хто зможе, заволодівши телефоном і отримавши SMS, зробити що завгодно з номером через сайт Мій лайфселл? Чудово... 😡
 

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Звідки?
Теперь же, хоть какая дополнительная защита в виде СМС
Додатково до чого? Можна ж обрати або пароль, або СМС
Дуже сумнівна заява
 
Зверху