• Форум обновлён на новый движок. Тема для обсуждения тут

Система самообслуживания «Мой lifecell»

idea

Известный пользователь
У "мій лайф" з'явилась послуга управління пакетом послуг на 1 день. Я, правда, її вимкнув через *103# 30 числа, тепер бачу знов кнопку "відключити". За словами оператора, це відключення заборони. Зафіксував побажання, щоб описали її зрозуміліше.
Пис.пис. увійшов до профілю веб без паролю, "по пам'яті бравзера", хоч інтернет був не "рідним".

Последнее редактирование:

gen

Активный пользователь
У "мій лайф" з'явилась послуга управління пакетом послуг на 1 день. Я, правда, її вимкнув через 30 числа, тепер бачу знов кнопку "відключити". Тепер не зрозуміло, що саме відключити, саму можливість управління, чи вона не відключилась, і її знов треба "відключити"...
В описі мого тарифу такої послуги нема, про що і пише, якщо набрати *103#, а в Мій Лайфселл є, і навіть можна активувати, але це нічого не дає (в плані відключення денної абонплати)
mylsuppnod.png

• Like
Реакции: drmz

idea

Известный пользователь
@gen певно підключили усім підряд. Або вашому тарифу відключать послугу після скарг, або чекайте оновлення тарифу.

• Like
Реакции: drmz

anaconda

мирный житель
Телефон
в подписи
На платинуме она тоже есть, только формулировка какая-то мутная. Нет конкретики в каком статусе она запрещает кушать деньги со счёта.
На скрине статус по умолчанию

Вложения

Suncatcher

Известный пользователь
WEB-версия, теперь необходимо после ввода СуперПароля/SMS, создать свой единый пароль.
интересно что в кабинете не даёт установить единый пароль, только при очередном входе по суперпаролю. Я не нашел во всяком случае раздела где его можно установить. Недоработочка!

Сверху