Система «My lifecell»

Реєстрація
20.11.08
Місто
Irpin, Ukraine
Телефон
iPhone 14 Pro Max

My lifecell​


1 Зі застосунком ви можете:
  • контролювати залишок пакетних хвилин, Інтернету, SMS
  • поповнювати рахунок
  • підключати вигідні тарифи та послуги
  • відправляти екстрений запит на переказ коштів чи зворотній зв'язок
  • отримати доступ до загальної інформації про номер (балансу, PIN/PUK-кодів тощо)
2 Акція «Shake & Win»
Ми цінуємо активність абонентів та винагороджуємо її подарунками. Відкрийте розділ «Shake & Win» та потрусіть телефон, щоб отримати бонус:
  • 1 ГБ Інтернету
  • 25 хвилин для дзвінків по Україні
  • 100 SMS по Україні
  • пакет «Соціальні мережі» — 1 ГБ Інтернету
  • пакет «lifecell Відео» — 1 ГБ Інтернету
3 Проста навігація
Переглядайте інформацію про стан мобільного номера, основний та бонусний баланси, залишок хвилин, SMS та MMS, обсягу мобільного Інтернету.

4 Контроль витрат
Отримуйте звіти про витрати на послуги мобільного зв'язку та історію поповнень мобільного рахунку.

5 Зручне поповнення
Поповнюйте мобільний рахунок за допомогою коду поповнення або банківської карти.

1670681920300.png 1670681946251.png
1670681971523.png 1670682073784.png 1670682089919.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
У "мій лайф" з'явилась послуга управління пакетом послуг на 1 день. Я, правда, її вимкнув через *103# 30 числа, тепер бачу знов кнопку "відключити". За словами оператора, це відключення заборони. Зафіксував побажання, щоб описали її зрозуміліше.
Пис.пис. увійшов до профілю веб без паролю, "по пам'яті бравзера", хоч інтернет був не "рідним".
 
Останнє редагування:

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
У "мій лайф" з'явилась послуга управління пакетом послуг на 1 день. Я, правда, її вимкнув через 30 числа, тепер бачу знов кнопку "відключити". Тепер не зрозуміло, що саме відключити, саму можливість управління, чи вона не відключилась, і її знов треба "відключити"...
В описі мого тарифу такої послуги нема, про що і пише, якщо набрати *103#, а в Мій Лайфселл є, і навіть можна активувати, але це нічого не дає (в плані відключення денної абонплати)
mylsuppnod.png
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
@gen певно підключили усім підряд. Або вашому тарифу відключать послугу після скарг, або чекайте оновлення тарифу.
 
  • Like
Реакції: drmz

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи
На платинуме она тоже есть, только формулировка какая-то мутная. Нет конкретики в каком статусе она запрещает кушать деньги со счёта.
На скрине статус по умолчанию
 

Вкладення

  • Screenshot_2020-05-04-09-48-12-882_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-05-04-09-48-12-882_com.android.chrome.jpg
    78.7 КБ · Перегляди: 55
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
WEB-версия, теперь необходимо после ввода СуперПароля/SMS, создать свой единый пароль.

интересно что в кабинете не даёт установить единый пароль, только при очередном входе по суперпаролю. Я не нашел во всяком случае раздела где его можно установить. Недоработочка!
 

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи
После обновы приложения для андроид корректно заработал виджет, единственное чего теперь не хватает это опции бип оут.
 

Вкладення

  • Screenshot_2020-06-21-15-03-43-002_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2020-06-21-15-03-43-002_com.miui.home.jpg
    199.8 КБ · Перегляди: 43

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи
Нет. у меня на счёте висит 2 доп датасим, актуальный баланс минут (чтобы знать когда заказывать пакет повторно). Звонки юзаю через бип, качество лучше, чем через физ сим. Телефон в lte only, потому ussd и sms не использую без крайней необходимости.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
anaconda, так на світлині як раз не видно, коли закінчується пакет, ані коли закінчуються дата сіми, без мій лф все одно не обійтись.
У мене зворотня ситуація, 3жо-дзвінки кращі за біпаут і, здивований, що може бути інакше. У вас або заїзджена сімка, або телефонуєте на вф.
 

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи
Сим новая, минуты считает на уменьшение (2 и 4 цифры), интернет тоже видно (3 5 цифры).
Всё работает корректно, обновляет после обращения к стартовому экрану.
Насчёт связи и качества голоса: дома и в местах с wifi вообще вне конкуренции, на улице в 4g, звонки приходят норм, когда завезут volte и wifi звонки, возможно я изменю мнение.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Нарешті в додатку Мій Лайфселл додали поповнення за допомогою GPay.
Screenshot_20200623-171644_Google Play Store.jpg
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
anaconda, так на світлині як раз не видно, коли закінчується пакет, ані коли закінчуються дата сіми, без мій лф все одно не обійтись.
У мене зворотня ситуація, 3жо-дзвінки кращі за біпаут і, здивований, що може бути інакше. У вас або заїзджена сімка, або телефонуєте на вф.
ВФ у нас последний месяц даёт супер голос, у лайфа похуже. Но зависит от телефона.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
ВФ у нас последний месяц даёт супер голос, у лайфа похуже. Но зависит от телефона.
У мене багато років така ситуація, як не зателефонуєш комусь на вф, то завжди чути як зі сраки, нічого не розбереш. Оце лиш одна тітка такий виняток. Хоча у Києві вони лідер по кількості бс. Але не телефоную вф-вф, а з інших мереж. Вибачаюсь за офф.
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Когда они добавят возможность завести несколько номеров в приложении ? Как в мой Киевстар ? Как контролировать платежи по 5 номерам ?
 
Зверху