Система «My lifecell»

Реєстрація
20.11.08
Місто
Irpin, Ukraine
Телефон
iPhone 14 Pro Max

My lifecell​


1 Зі застосунком ви можете:
  • контролювати залишок пакетних хвилин, Інтернету, SMS
  • поповнювати рахунок
  • підключати вигідні тарифи та послуги
  • відправляти екстрений запит на переказ коштів чи зворотній зв'язок
  • отримати доступ до загальної інформації про номер (балансу, PIN/PUK-кодів тощо)
2 Акція «Shake & Win»
Ми цінуємо активність абонентів та винагороджуємо її подарунками. Відкрийте розділ «Shake & Win» та потрусіть телефон, щоб отримати бонус:
  • 1 ГБ Інтернету
  • 25 хвилин для дзвінків по Україні
  • 100 SMS по Україні
  • пакет «Соціальні мережі» — 1 ГБ Інтернету
  • пакет «lifecell Відео» — 1 ГБ Інтернету
3 Проста навігація
Переглядайте інформацію про стан мобільного номера, основний та бонусний баланси, залишок хвилин, SMS та MMS, обсягу мобільного Інтернету.

4 Контроль витрат
Отримуйте звіти про витрати на послуги мобільного зв'язку та історію поповнень мобільного рахунку.

5 Зручне поповнення
Поповнюйте мобільний рахунок за допомогою коду поповнення або банківської карти.

1670681920300.png 1670681946251.png
1670681971523.png 1670682073784.png 1670682089919.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Что то после обновления при входе пишет ошибка, а сегодня попробовал переустановить язык английский только.
Post automatically merged:

 

fert

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Харьков
У кого то в Parallell Space лагает?
У меня через раз открывается..-тупо висит красный логотип загрузки кабинета и все..помогает перезагрузка ты и то невсегда
 

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Note 12 pro 5G
У всех слетела авторизация в программе мой lifecell на смартфоне? И при попытке повторной авторизации бесконечная капча которую пройти нельзя?
Слетела, прошёл. 4 штуки было
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Проверил, не слетело. Просто я как ставил версию за версией, так залогинившись, не разлогинивался. Последние 3 - 4.3.4, 4.4.4, 4.4.8. Тьфу, тьфу...
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
10.02.09
Місто
UA
У всех слетела авторизация в программе мой lifecell на смартфоне? И при попытке повторной авторизации бесконечная капча которую пройти нельзя?
Слетела, повторная авторизация целый квест. Десять раз пришлось капчу проходить, отмечать машины, автобусы, мотоциклы, велосипеды, пожарные гидранты, светофоры, пешеходные переходы, дымовые трубы...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Цікаво, чому у мене нічого не злетіло... Може тому що основний номер контрактний?
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Только вчера по-новой авторизировал все свои 3 аккаунта путем долгого прохождения капчи на каждом из них (а это 6-7 на каждом), изматерился весь, проверил, всё работает.
Сейчас утром захожу в приложение и.. бадум, тсссс! Снова просит авторизацию. Это просто какой-то пиз.. позор..
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Короч, я так понял, перед повторной авторизацией, в этот раз, надо либо сносить и с ноля ставить, либо чистить данные приложения после обновы, до авторизации.
 
  • Sad
Реакції: idea
Реєстрація
01.11.18
Були проблеми з входом в додаток my lifecell ось що отримав сьогодні :)

Вітаємо! Нещодавно у вас могли виникнути складнощі із входом у додаток My lifecell. Зараз вже все в порядку, але може знадобитися заново ввести логін та пароль. В якості компенсації ми нарахуємо вам 2ГБ інтернету на 7 днів. Дякуємо, що ви з нами.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
У мене на двох телефонах Redmi 4X як не працювало, так і не працює. І видаляв, і клонував додаток, а толку немає.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
У всех слетела авторизация в программе мой lifecell на смартфоне? И при попытке повторной авторизации бесконечная капча которую пройти нельзя?
Ось нарвався сьогодні і я. Не дасть лс насолоджуватись життям 😉
Додав новий номер до млс. Змусило таки мене вигадати йому пароль, не зважаючи на те, що я обрав вхід за супер-паролем. Так от, пройшов якийсь час і дивлюсь у моб застосунку висить червоне повідомлення: потребує авторизації, саме на новому номері. Тіть твою мать. Перемкнувсь на інтернет з того номера, не допомогло. Довелось його повторно авторизувати. Після другої авторизації поки все працює, їсти не просить, не залежно, що інтернет з іншого номера.
Усі інші номери, які заводились за суперпаролями, в допарольні часи, працюють у штатному режимі.
Оце понавигадують, а ти потім мучся.
 
  • Like
Реакції: drmz

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
У мене навіть до вводу номера не доходить. Натискаю Увійти і внизу відразу вилазить напис
 

Вкладення

  • Screenshot_2020-11-23-23-08-33-081_com.life.my.jpg
    Screenshot_2020-11-23-23-08-33-081_com.life.my.jpg
    105 КБ · Перегляди: 26
Зверху