Система «My lifecell»

Реєстрація
20.11.08
Місто
Irpin, Ukraine
Телефон
iPhone 14 Pro Max

My lifecell​


1 Зі застосунком ви можете:
  • контролювати залишок пакетних хвилин, Інтернету, SMS
  • поповнювати рахунок
  • підключати вигідні тарифи та послуги
  • відправляти екстрений запит на переказ коштів чи зворотній зв'язок
  • отримати доступ до загальної інформації про номер (балансу, PIN/PUK-кодів тощо)
2 Акція «Shake & Win»
Ми цінуємо активність абонентів та винагороджуємо її подарунками. Відкрийте розділ «Shake & Win» та потрусіть телефон, щоб отримати бонус:
  • 1 ГБ Інтернету
  • 25 хвилин для дзвінків по Україні
  • 100 SMS по Україні
  • пакет «Соціальні мережі» — 1 ГБ Інтернету
  • пакет «lifecell Відео» — 1 ГБ Інтернету
3 Проста навігація
Переглядайте інформацію про стан мобільного номера, основний та бонусний баланси, залишок хвилин, SMS та MMS, обсягу мобільного Інтернету.

4 Контроль витрат
Отримуйте звіти про витрати на послуги мобільного зв'язку та історію поповнень мобільного рахунку.

5 Зручне поповнення
Поповнюйте мобільний рахунок за допомогою коду поповнення або банківської карти.

1670681920300.png 1670681946251.png
1670681971523.png 1670682073784.png 1670682089919.png

Детальніше про систему...

Служба підтримки: [email protected]
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact
Собратья, а не подскажет ли кто, как узреть в МЛ остаток (или использованное количество) Инета в тарифе "Интернет безмеж". Значок бесконечности в балансе, конечно же, радует - но после 50 гиг скорость согласно условий тарифа должна снизиться до 1 Мбита/сек. И хотелось бы знать, что и как. По *121# аналогично - ноль полезной информации. Средствами Андроида, ясное дело, включен учет трафика с соответствующими уведомлениями - но как гласит опыт - свинорылов друг - показания на телефоне и у оператора мобсвязи могут отличаться, и капитально. Или я хочу невозможного?
в кабинете my.lifecell.ua отображаются 50ГБ как "Тарифний пакет Інтернету в регіоні"
 

Вкладення

  • lc2.jpg
    lc2.jpg
    120.8 КБ · Перегляди: 68
Реєстрація
21.11.16
Місто
-
что не так? комменты будьте добры, погыгыкаю вместе с вами
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
что не так? комменты будьте добры, погыгыкаю вместе с вами
Лишається лише гикати. Перше, усі наші скаржуни сидять глибоко конспіративно, та це не означає, що вони "марнують свій час".
Гиги, оператор, певно, думає, що саме так і треба, так наша система спроєктована. Безліміт на те і безлім, щоб не рахувати мб.
Гигиги, більшість скарг по всіх застосунках не дає своїх результатів, нікого "там" - це не цікавить.
Ну і на останок, без гигиги, це найкращий застосунок, і система, якщо дивитись на конкуренцію, хоча деталізація лише платна 🥴
 
Реєстрація
12.08.09
Місто
Харьков
lifecell, конечно диджитал оператор, но WEB-версия личного кабинета вчерашний день, особенно напрягает отсутствие нормальной детализации звонков, только исходящие, а где входящие?
В мобильном приложении тоже нет детализации, а лишь странные расходы! (
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А навіщо вхідні? Вони безкоштовні.
мобильном приложении тоже нет детализации, а лишь странные расходы! (
Тут згоден. Малоінформативна і не показує плати за пакети.
WEB-версия личного кабинета
Мені особисто подобається. Я думаю, Це краще з того, що є у нас в Україні. Єдиний мінус, що деталізація, про яку ви питаєте, платна. Хоча колись, це була перша така широка безкоштовна виписка серед операторів.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ця хрєнь не сприймає суперпароль. Пише "Перевищена кількість спроб", а смс не відсилає.
Як його перемогти?
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ця хрєнь не сприймає суперпароль. Пише "Перевищена кількість спроб", а смс не відсилає.
Як його перемогти?
Создать единый пароль наверное.
Який єдиний пароль? я не можу увійти в систему! Відправляє смс, яке не надходить.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Який єдиний пароль? я не можу увійти в систему! Відправляє смс, яке не надходить.
Сейчас и сайт, и приложение работает через Единый Пароль, а не через Суперпароль. Входите по номеру, создавайте Единый Пароль и не мучайтесь.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Входите по номеру, создавайте Единый Пароль и не мучайтесь.
В тебе проблеми з розумінням? Як я можу увійти "по номеру", якщо на номер не надходить смс?
Ввів номер, тисну далі - відправлено смс, введіть код з смс. І так нескінченну кількість разів. А смс немає.
 
Реєстрація
15.11.09
Місто
Полтава
Телефон
TECNO SPARK 8P
Подскажите пожалуйста! При пополнении через приложение постоянно всплывает "Сервис тымчасово недоступный, спробуйте пизнише!" Куда копать...?
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
kobychany, возможно тупит сервис? Тогда пополнить через другое приложение или на сайте
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Подскажите пожалуйста! При пополнении через приложение постоянно всплывает "Сервис тымчасово недоступный, спробуйте пизнише!" Куда копать...?
Приложение не клонировано? А то у меня на телефоне нормально, а вот у жены в одном приложении нормально пополняется а в клоне такая же ошибка.
 
Реєстрація
15.11.09
Місто
Полтава
Телефон
TECNO SPARK 8P
Нет, не клонировано, только на одном устройстве.... И раньше благополучно пополнялось!
 
Зверху