Скільки років Вашому основному моб.номеру

Сколько лет основному номеру Вашего моб.тел.


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    345

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Наверняка, в какой момент может наступить нехватка номерных емкостей.

Наверняка, нужно посмотреть на цифры, прежде чем что-то прогнозировать.
1 сетевой код оператора - дает 10 млн абонентских номеров.
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
SimSim Master з з березня 2002
Білайн «Прості речі» з квітня 2006
Лайф VIP Ультра з 2013
Інтертеком «Смартфон 30+» з вересня 2015
Ще був мегакрутий номер Мобі з 2004 року, але його тупо сп...дили засранці...
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Мой основной номер - 063, бывший lifecell (теперь уже Тримоб).
Купил его в конце 2010 года, активировал 21 января 2011 года. (С марта-апреля 2011 он был Амбассадором, осенью 2018 этот тариф убили и пришлось за 480 грн заказать годовой пакет на тарифе "Звони всем", ну а с ноября 2019 года это Тримоб "Годовой+", о как)

Значит этому номеру уже полных 9 лет.
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
У тебя увели номер, а ты его маскируешь?
Ситуація така, номер з 2010 лежав на поличці, плюс з нього йшла переадресація на активний номер. При цьому постійно слідкував щоб на рахунку були кошти і не рідше як раз на квартал робив платний дзвінок. В один прекрасний день, коли хотів зробити профілактичний дзвінок сімка виявилася неактивна. Пробував регулярно назвонювати на номер який стирили, на третій місяць після крадіжки номер вже мав нового власника. З розмови на тому кінці з'ясував, що номер вони купили через інтернет за немалу суму і що їх вже трохи дістали дзвінки людей які телефонують мені. Пробував телефонувати на підтримку, але то без варіантів щось довести було, номер обслуговувався знеособлено. Наскільки пам'ятаю, за умовами обслуговування термін життя номера був рік. Я десь ніби відчував, що номер прикольний і можуть відключити швидше, тому робив платні дзвінки раз на три місяці, але не допомогло. Номер світити не хочу навіть зараз, маю на це вагомі причини.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
мегакрутий номер
десь ніби відчував, що номер прикольний
Дорого они купили?
Конкретну суму не сказали, вірніше не сказала. Номер був куплений чоловіком як подарунок для дружини.
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
У тебя увели номер, а ты его маскируешь?
Ситуація така, номер з 2010 лежав на поличці, плюс з нього йшла переадресація на активний номер. При цьому постійно слідкував щоб на рахунку були кошти і не рідше як раз на квартал робив платний дзвінок. В один прекрасний день, коли хотів зробити профілактичний дзвінок сімка виявилася неактивна. Пробував регулярно назвонювати на номер який стирили, на третій місяць після крадіжки номер вже мав нового власника. З розмови на тому кінці з'ясував, що номер вони купили через інтернет за немалу суму і що їх вже трохи дістали дзвінки людей які телефонують мені. Пробував телефонувати на підтримку, але то без варіантів щось довести було, номер обслуговувався знеособлено. Наскільки пам'ятаю, за умовами обслуговування термін життя номера був рік. Я десь ніби відчував, що номер прикольний і можуть відключити швидше, тому робив платні дзвінки раз на три місяці, але не допомогло.

такие номера, если они очень дороги, надо держать только в простых дешёвых кнопочных телефонах,
и никаких игр с переадресациями- только реальные звонки между собой, с одного номера на другой.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
romrom, для таких номеров контракт или корпа :cool:
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
здесь уже личное имхо
я свой некрасивый на контракт перевел мне так и выгодней и не парюсь по поводу потери ...
когда то с телефоном симку потерял и долго в цоке вспоминал куда звонил и пополнял
хоть с 2004 года это и было все го раз но мне хватило ...
 
Зверху