Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
  • Like
Реакції: Zak

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Як тільки прилетіла обнова на 13 андроїд, почало працювати волті.
Самсунг с22 ультра американець
тобто на Note 10 Plus volte можна і не чекати? Бо 13 Андроїда на нього не буде.
На ноут 10+ повзунки активного волті були в мене на 12 андроїді, так сама як і на 22 ультра, але лише після обнови постійна на лайфселл активно і головне працює волті. Думаю варто чекати. І гіпотетично 13 на ноут 10 може ще бути.
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Доречі vowi-fi теж працює в лайфсел.
 

Вкладення

  • Screenshot_20221121_160832_Phone.jpg
    Screenshot_20221121_160832_Phone.jpg
    74.1 КБ · Перегляди: 115
Реєстрація
04.10.12
Місто
Чернiгiв
Телефон
Nokia 9 Pure View
А что известно по поводу VoLTE от Vodafone? Работает у кого-нибудь хотя бы в тесте?
Интересно, хоть одна Nokia работает хоть у какого-нибудь украинского оператора в VoLTE?
Моя Nokia 9 Pure View прекрасно работает в VoLTE польского Orange, с Киевстар же нет даже пункта меню Вкл VoLTE
 
Реєстрація
28.10.20
Місто
Киев
SamLion, Nokia, как и Google Pixel забудьте.
Любая Nokia, даже новейшие и будущие модели? Интересно, почему? Не смогли операторы договориться с Nokia включить их данные в прошивку?
Пишите в HMD на [email protected]
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
SamLion, Nokia, как и Google Pixel забудьте.
Любая Nokia, даже новейшие и будущие модели? Интересно, почему? Не смогли операторы договориться с Nokia включить их данные в прошивку?
Пишите в HMD на [email protected]
Проще в спортлото
 
Реєстрація
28.10.20
Місто
Киев
SamLion, Nokia, как и Google Pixel забудьте.
Любая Nokia, даже новейшие и будущие модели? Интересно, почему? Не смогли операторы договориться с Nokia включить их данные в прошивку?
Пишите в HMD на [email protected]
Проще в спортлото
Как есть
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
різні (ЗСУ)
Телефон
Samsung S23 Ultra
А як VoLTE працює в Китаї? З їх зоопарком пристроїв і TDD частотами?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
На Exynos смарт для ринку ОАЕ запрацювало і Вольта, і ВоВіФі. Не став експериментувати зі Снепдраконом.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
На Exynos смарт для ринку ОАЕ запрацювало і Вольта, і ВоВіФі. Не став експериментувати зі Снепдраконом.
Ексінос для ОАЕ нічим не відрізняється від Ексіноса для Європи та України. Було б дивно якби не запрацювало
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
На Exynos смарт для ринку ОАЕ запрацювало і Вольта, і ВоВіФі. Не став експериментувати зі Снепдраконом.
Так дело не в soc, а в модели, на европейские модели прошивка одна и та же, видимо как и в ОАЕ, только регион разный но он не влияет.
 
Реєстрація
04.10.12
Місто
Чернiгiв
Телефон
Nokia 9 Pure View
Отлично! А какой оператор? Интересно, на Nokia 9 Pure View так же включат?
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Київстар. Контракт. З приводу Nokia 9 Pure View я думаю треба дивитись на специфікацію виробника. Якщо виробником заявлено роботу VoLTE, то думаю буде.
 
Зверху