Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Останнє редагування:
Реєстрація
12.04.22
Місто
Чернігів
в ios 16 меня ,пока что, больше всего радует live foto и все что с этим связано( выделение и перевод текста, выделение и вставка обьектов в заметки и куда тебе надо...). Насчет экрана блокировки -чтобы сильно зашло мне, ну незнаю. Если появится больше виджетов ,тогда будем посмотреть.
Сейчас добавляю виджет Напоминания на экран блокировки. Мне надо чтобы при открытии его, сразу открывалась папка Сегодня. Но в настройках я не могу выбрать папку Сегодня по умолчанию... И поэтому открываются все Напоминания.
Какой смысл в фото изменять дату и геопозицию?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Єдине що поки що бісить - це сповіщення знизу, решта або ок або вимикається)
Так само, поки що бісить, але я розумію, що це зроблено для нас, користувачів, щоб одною рукою, на ходу, за кермом або в метро ті сповіщення відкривати, і не перехоплювати телефон, не тягнути палець уверх.. Звикнемо😉
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
dzidzio, Maxxx, якщо так дратує, то вимкніть в налаштуваннях:

IMG_1D4F8711EF65-1.jpeg
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Єдине що поки що бісить - це сповіщення знизу, решта або ок або вимикається)
Так само, поки що бісить, але я розумію, що це зроблено для нас, користувачів, щоб одною рукою, на ходу, за кермом або в метро ті сповіщення відкривати, і не перехоплювати телефон, не тягнути палець уверх.. Звикнемо😉
Підтримую. Це насправді правильний UI, хоч і не звичний. Хоча айфон один з небагатьох чиїми телефонами(не Max/Max Pro) можна користуватися однією рукою, сповіщення знизу усе підвищують комфорт для однієї руки. Був би не проти, якби до андроіда також завезли.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Може й "скозлять"))
Та я певен, що вже є теми чи прошивки які таке дозволяють. Але якось перегорів я таким пердолінгом займатись. Та і коли воно йде з коробки на системному рівні, то рівень продуманності значно вищий.
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
16.09 на носу, Эппл официально в Украине, а новых телефонов нет, и цен не озвучили
 
Зверху