plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
І процес йде. Останнє покращення - тепер стало не можна кастити, прибирати добру, корисну, працюючу функцію це трохи хамство
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
"Водночас кабелі без сертифікації MFi матимуть обмежену швидкість заряджання"
Задуманий зміст переходу на USB C був як раз в уніфікації кабелів. Натомість сертифікація MFi таким чином - штучне обмеження Apple для унеможливлення уніфікації. Тобто формально вони виконали вимогу перейти на USB C а насправді становище для користувачів залишилось без змін, MFi це наче кабель Lighting. Це очевидний приклад цинізму Apple. Так само як неможливість ставити додатки поза Маркетом, ...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Captain, китайці швидко організують виробництво"правильних" кабелів. І, якщо ти не знав - Type-C для Відра - з підвищеною потужністю - теж мають всередні мікрочіп, і без нього зарядне потрібну потужність теж не видасть. От пєдікі такіє - штучно обмежують, зрада-зрадонька!! :ROFLMAO: І якісь Оппо чи щось таке тільки із своїм кабелем видають.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Ну на відрі дійсно швидка зарядка треба. Там же на рівному місці за ніч 15% акб в аптаймі може піти. Мій 11й тиждень валявся на вайфаї поки хворів, втратив 17%
 
Останнє редагування:

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Так само як неможливість ставити додатки поза Маркетом, ...
Чому не відкриєте свій епл і не дозволите там все безкоштовно ?
Компанія створена заробляти , а не волонтерити … бізнес
Чому їм втрачати прибуток якщо я умовно не куплю якусь Bria за ванДолар в апстор , а качну на 4пда ?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Компанія створена заробляти , а не волонтерити … бізнес
Чому їм втрачати прибуток якщо я умовно не куплю якусь Bria за ванДолар в апстор , а качну на 4пда ?
Я не проти платити за додатки, але жадібність еппл не знає меж. Наприклад у них заборонені сервіси хмарного геймінга, а мобільні недоігри мені не потрібні, бо вони і близько не є заміною повноцінним іграм. І прикриваються вони якогось біса безпекою користувача. Але де хмарний геймінг і де безпека.

Також проблема для країн що розвиваються, як от Україна, у тому що доступні ліцензійні онлайн кінотеатри просто не мають у асортименті ні за підпискою на за гроші більше половини фільмів та серіалів. І на Андроіді я можу поставити піратський додаток і дивитись з комфортом, на айфоні мені залишається тільки браузер.

Також якщо вже говорити про ігри, то на айфоні у старі тайтли(gta vice city, half life, max payne) після видалення зі стору просто не пограєш, а на Андроіді я маю змогу скачати апк. І знов таки ч не проти купити але я не можу.

Далі на айфоні заборонені емулятори старих приставок і знов платних альтернатив немає.

І саме тому особисто мене підхід еппл не влаштовує, бо вони просто позбавляють мене можливостей і не надають платних альтернатив.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Чому їм втрачати прибуток якщо я умовно не куплю якусь Bria за ванДолар в апстор , а качну на 4пда ?
Чому, чому... Тому що Apple паразитує на нерозумних людях-фанатах а ті й ради. А я з тих хто качає на 4pda. Штрафувати цю кампанію трохи допоможе виправленню ситуації.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Так і не зрозумів чому епл щось вам винна ?
Чому епл чи будь яка інша компанія має під вас танцювати ?
голосуйте гривнею !
Підіть ще в найближчий магаз десь до умовного Потапа і спробуйте йому пояснити як йому працювати які продукти в себе продавати , а які ні …
Не подобається не купуйте
Знайдіть своє , або зробіть своє
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
позбавляють мене можливостей
Я прочитав тільки геймінг, ігри, емулятори старих допотопних приставок (от нахіба оце минуле??)... Все, що треба від смарта - це ігри? Особисто я це все залишив в дитинстві, єдина ігра на смартфоні - це bejeweled, і грав я в неї за останні десяток років вгадай коли? Вірно, під час підарських блекаутів, коли всі опсоси вирубались. Для мене аргумент - це 5..7 річні смарти, які отримують нові ios, а десятирічні - оновлення безпеки. Відра такого віку вже давно у смітнику, або у колекціонерів - любителів старовини.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Я прочитав тільки геймінг, ігри, емулятори старих допотопних приставок (от нахіба оце минуле??)... Все, що треба від смарта - це ігри?
Не тільки ігри, я писав про фільми, та і описані фічі що з'являються із запізненням у роки, теж наслідок політики компанії що обмежує сторонній функціонал.
Якщо тобі це не потрібно, це не означає що воно непотрібно нікому. Nintendo Switch - третя за продажами серед ігрових консолей за усю історію і до кінця життєвого циклу моє усі шанси стати ти першою. А телефон на Андроіді із спеціалізованим джойстиком нічим їй не поступається.
Мені от взагалі пофіг на оновлення ОС, бо у Андроіді не потрібно нових версій аби не відставати за фічами від айфона, бо більшість ставиться без оновлення системи, а і на ацфон доходить через кілька років. Плюс станом на зараз абсолютна більшість додатків вимагає 9й андроід і більше, тобто життєвий цикл станом на зараз становить 5 років для телефонів що жодного разу не отримували оновлення. Для флагманів реально він поки не набридне телефон чи поки не зламається.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
голосуйте гривнею...Не подобається не купуйте
Так і роблю!
Post automatically merged:

Так і не зрозумів чому епл щось вам винна ?
Грошей за компенсацію через моральне розчарування, що призвело до появи огиди. :LOL: (ви самі почали писати про почуття боргу/вини, не я).
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Як на мене, то єдиние чим бісить айос, це неможливість поставити свою мелодію замість дзвінка…Я вже не говорю про скачану з піратського сайту….До прикладу, в айтюн є всі пісні і альбоми гурту Без обмежень, а мелодій на дзвінок всього дві. Вже мовчу про Жадана чи братів Гадюкіних. Ну це ж взагалі…
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Так само як неможливість ставити додатки поза Маркетом, ...
Чому не відкриєте свій епл і не дозволите там все безкоштовно ?
Компанія створена заробляти , а не волонтерити … бізнес
Чому їм втрачати прибуток якщо я умовно не куплю якусь Bria за ванДолар в апстор , а качну на 4пда ?
З 24 року відкриють, і вже буде не бізнес?
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Удалил скин, была почта моя.
photo_2023-03-23_11-01-54.jpg

Без айтюнса можно использовать 3utools. Да не правильно, но а что делать.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Зверху