Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
У меня смарт с nfc, но с root. И в прошлом году google что-то поменял, чтобы снова gpay заработал, надо прошивку менять. Я подумал и не стал - как-то без gpay проживу. Там, где мне стремно кошелек носить, я и смарт не беру, а где со смартом - там и кошелек при мне. Так что мне наличие nfc - да, преимущество, но не критичное.

Я больше ценю время работы, нагрев, работу с gps.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
где мне стремно кошелек носить
Не согласен в корне, важнее NFC, чем проц, особенно когда речь о практически одинаковом быстродействии, как у G90. И дело не в стремно носить, а стремно "протерять" карты, потом блокируй, перевыпускай - это все время и нервы. Очкуй, чтобы на Амазоне не скупились на них, или еще каких "доверенных" сервисах, или по 500 грн на Пейпас. Смартфон практически всегда у современного человека в центре внимания, его просрать - все равно, что мужику нечаянно яйцами удариться - очень больно, но и очень редко бывает, "на автомате" мозг защишает нас этой неприятности..)) Да и потеря смартфона с бесконтактом не несет потери денег со счета, перевыпуск карт, купил новый смарт (или достал с ящика запасной) - загнал их по новой - и вперед.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Я еще не достиг этого уровня дзен :) .
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
важнее NFC, чем проц, особенно когда речь о практически одинаковом быстродействии, как у G90.
Що кому більше треба. Якби я вибирав, наприклад, між Redmi Note 8 Pro та Redmi Note 9S (хай, уявімо, на 9 Pro не вистачало би грошей, а телефон треба вже), то однозначно вибрав би 9S – у першу чергу заради автономності: батарея 4500 + Helio G90T на архітектурі 12нм проти батареї 5000 + Snapdragon 720G на архітектурі 8нм ---> різниця близько 20-25% автономності. А автономність особисто для мене значно важливіша за NFC. Також зв'язка "сяомі+мтк" не дружить із неофіційними прошивками: там великий ризик оцеглити телефон, і тому кастомів та локалок під них практично немає.
Смартфон практически всегда у современного человека в центре внимания, его просрать - все равно, что мужику нечаянно яйцами удариться очень больно, но и очень редко бывает, "на автомате" мозг защишает нас этой неприятности..))
Влучне порівняння! Але з картою – те саме: сучасна (та і не дуже сучасна) людина, якщо не роз***дяй, так само пасе і гаманець із грошима та картками, як і телефон, "на автоматі". Ніколи таких проблем не було. А гаманець все одно доводиться носити (незважаючи на прогрес останнього століття, не раз доводиться стикатися із ситуаціями, коли потрібна готівка).
Очкуй, чтобы на Амазоне не скупились на них, или еще каких "доверенных" сервисах
Платежі через інтернет для картки, якою розраховуєшся в магазинах, варто блокувати, і тоді таких проблем ніколи не буде. Всього-на-всього.
---
Звичайно, не кажу, що NFC – непотріб, я так не вважаю. Доволі корисна функція, але не для всіх критично необхідна. За себе кажу: при кращих інших параметрах та/або суттєво привабливішій ціні я був би готовий від неї відмовитись: мені розраховуватись карткою максимально зручно. Також не маю нічого проти актуальних сьогодні процесорів МТК: вони справді досить хороші. Просто все у конкретій ситуації за конкретними важливими для когось критеріями може мати свої плюси та мінуси :) І, звичайно, нікому не нав'язую свою позицію. Тут все глибоко суб'єктивно та залежить виключно від пріоритетів і вподобань кожного окремого користувача.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Раз на пару днів спливає повідомлення: радить активувати Mi Сообщения... Попереджує що зніме гроші за відправлений SMS. Як це повідомлення вимкнути щоб більше ніколи не пропонувало це?
Не можу знайти додаток з назвою Mi Сообщения. Якщо б знайшов то в налаштуваннях вимкнув би повідомлення.
Якщо зайти в налаштування звичайних SMS то там є ці Mi Сообщения (ползунок вимкнуто). Але ж як вимкнути нагадування їх ввімкнути? Бісить ця тупізна Сяомішна.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Раз на пару днів спливає повідомлення: радить активувати Mi Сообщения... Попереджує що зніме гроші за відправлений SMS. Як це повідомлення вимкнути щоб більше ніколи не пропонувало це?
Не можу знайти додаток з назвою Mi Сообщения.
За цю фігню відповідає системний додаток XiaomiSimActivateService.apk, який зазвичай знаходиться у \system\app\XiaomiSimActivateService. Я видаляв його не на одному телефоні через рут, і проблем не було. Якщо рут прав немає, то можна заморозити його через adb командами: 1) "adb shell"; 2) "pm uninstall --user 0 [ім'я пакету]". Ім'я пакету цього додатку можна дізнатися, наприклад, через App Inspector.
Заморозка / видалення додатку XiaomiSimActivateService є безпечною та не чинить негативного впливу на роботу системи.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
За цю фігню відповідає системний додаток XiaomiSimActivateService.apk, який зазвичай знаходиться у \system\app\XiaomiSimActivateService
Знайшов додаток Сервис активации Xiaomi SIM. Вимкнув всі повідомлення.
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
Знайшов додаток Сервис активации Xiaomi SIM. Вимкнув всі повідомлення.
Де його шукати?
Где и любое приложение.
Настройки - Приложения - Все приложения - вбить в самом верху (там находится строка поиска по всем приложениям) название приложения "Сервис активации Xiaomi".
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Прилетело обновление.
Screenshot_2020-08-23-00-33-26-869_com.android.updater.jpg
Post automatically merged:

Как узнать подробности?
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Или ты хотел в обновлении объёмом ВСЕГО 72 Мб каких-то кардинальных изменений?
На скриншоте обновление системы безопасности, так же изменений в ПО устройства нет.
Ох и подробности. Спасибо, знатоки. В таких советах не нуждаюсь.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Суттєвий недолік Xiaomi: не хоче встановлюватись (оновлюватись) YouTube Vanced доки не відключиш оптимізацію MIUI. Нагадаю: Vanced це крякнутий YouTube без реклами. Здавалося б: хіба важко відключити оптимізацію MIUI щоб оновити Vanced а потім назад ввімкнути? Так зробити можна але позлітають всі дозволи додатків. Потім таке враження що заново смартфон налаштовуєш... Кожному додатку заново дозволи видавати. Мабуть наступного разу не Xiaomi буду брати.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
А вот и некоторые подробности, для умников-дизлайкеров:-
Переглянути вкладення 32678
Это что за высер "все работает. Ничего не работает"? Сразу видно, что писала пользователька-блондинка.
Post automatically merged:

Здавалося б: хіба важко відключити оптимізацію MIUI щоб оновити Vanced а потім назад ввімкнути? Так зробити можна але позлітають всі дозволи додатків. Потім таке враження що заново смартфон налаштовуєш...
Зачем вообще её включать? Настроить всё руками и не трогать.
Post automatically merged:

. Мабуть наступного разу не Xiaomi буду брати.
Не берите. Берите айфон, там ничего не надо настраивать и отключать.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ну Валентина Викторовна же написала, все теперь стало понятно
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Зачем вообще её включать? Настроить всё руками и не трогать.
Кого "её" - оптимізацію MIUI? Вона за замовчуванням ввімкнена на Xiaomi. Тобто радите взагалі нею не користуватися? Чи вплине це на енергоспоживання акумулятора або ще на щось?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Может ВВ и блондинка, а что посоветуют "жгучие брунеты"? Особено на фоне того-что с испаноязычной версией v11.0.3.0., у пользователей были большие проблемы.
 
Зверху