Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
Стикнулась з проблемою відправки смс за кордон з телефонів моторола, хто знає як це відключити, а то при кожному новому в ставленні в телефон сімки відправляється смс.
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
Просто раніше не відправляло, співпало з смартами від мотороли
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Не пам‘ятаю з якого відра почалось. Копайся в налаштуваннях гугл
С Verizon, точнее с их договоренности чтоб зайти в их маркет. Лет тоже не помню сколько назад, но шлет действительно ОСь, что собственно логично (в плане причины, как iOS слала некогда, не знаю как сейчас).
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
Не пам‘ятаю з якого відра почалось. Копайся в налаштуваннях гугл
С Verizon, точнее с их договоренности чтоб зайти в их маркет. Лет тоже не помню сколько назад, но шлет действительно ОСь, что собственно логично (в плане причины, как iOS слала некогда, не знаю как сейчас).
Як відключити?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Vitalik, та я не думаю, що у людини якийсь рейзер з цдма вкрізон старого зразка. Це банальна прив‘язка гугл до номеру телефону. У мене також відправляло при першому налаштуванні любого смарту на відрі. На качтомах воно по замовчуванню вимкнено. Зроблено доя відновлення паролю до учотки через смс на прив‘язаний номер)
Post automatically merged:

jader, Відкрий налаштування-облікові записи-гугл і шукай щось типу безпеки чи автоілентифікації. Точніше не скажу, бо зараз з яблуком
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Десь рік/більше тому теж мав схожу ситуацію. Звертався на ГЛ, вони не бачать куди. І дійсно при кожному перезавантаженні або переставлені сімки в інший телефон історія повторювалася. Що правда, тел в мене сяомі. Так, це дійсно якась реєстрація сімки в мережі, яку нібито робить Гугл. Читав багато на 4пда, поки не заблочили. Зараз через впн можна. Але швидше залізти в ютюб, знайти канал Ромашка. В нього багато є про блокування/заморожування шкідливих додатків за допомогою LADB. Цей додаток один з них.

Не впевнений, що тут, але для початку


Додам що знайшов, давнє редівське

Screenshot_2021-11-15-22-17-07.png
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Хтось пробував по активованому номеру на смартах мотороли запустити вольту за допомогою ims.apk і інструкцією для піксклів з форпда? На скільки зрозумів навіть рут не потрібен
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Спробую, хоча інструкція для А13.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
І шо в ньому надзвичайного? ))
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
виявляється в Україні вже офіційно продається Motorola ThinkPhone (ціна 39К гривень) його вже купують і відгуки є на розетці https://rozetka.com.ua/ua/motorola-980411-thinkphone/p376988985/
За що такі гроші, за то що там написано моторола?? Я вже не хванат мотороли бо відколи туди своє свиняче рило впихнуло леново для мене то вже все.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
len_non, корпус з алюмінію і карбонового вуглецю, захист від ударів піску і занурення у воду…Оптостаб
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
вартість завищена...
від початку, коли виробник використовував схоже найменування як бренд ThinkPad, вартість була завищена.
потім вартість завищена в Европі, бо офіційна вартість в США суттєво нижча ніж офіційно в ЕС.
потім завищення, позаяк наш український рітейл зі своєю додатковою вартістю.
отже: маємо те, що маємо.
 
Зверху