Смартфоны Samsung

mongol

Активный пользователь
Місто
Днепр - Полтава
Переключение между учётными записями на есим будет с ребутом или без, если без, то очень даже интересный вариант получается.

zynq

Активный пользователь
Місто
Одесса
Телефон
mi5 s plus
По большому счету, у меня в ноте 10+ стоит 4 номера.две симки плюс it phone и бип..При этом три номера могут принимать смс, и два номера ussd команды.в принципе, все современные смарты так могут)

Безумный ГоНЩиК

Активный пользователь
Місто
Украина, Киев
Да, можно юзать как бутерброд, но посмотрите в сети как это делается и стоит ли рисковать. Если руки из того места растут, можно пробовать такое сделать, но в любом случае решать и отвечать за такие действия придется вам. Есть риск угробить флешку, симку, слот. Или есть еще такой вариант.

Безумный ГоНЩиК

Активный пользователь
Місто
Украина, Киев
А, увидел. Как раз пару дней назад смотрел про бутерброды на ютубе, как заталкивали лоток, а потом с недоумением думали: "А, что же делать дальше, как вынимать...". Хотя эта тема уже давняя.

knedlyk

Известный пользователь
Місто
Одеса
Телефон
Moto G5s Plus XT1804
Да, можно юзать как бутерброд, но посмотрите в сети как это делается и стоит ли рисковать. Если руки из того места растут, можно пробовать такое сделать, но в любом случае решать и отвечать за такие действия придется вам. Есть риск угробить флешку, симку, слот. Или есть еще такой вариант.
Не дуже стійке рішення. Я дружині, яка любить фоткати, такий "бутер" робив кілька разів на microsd-картках (64->128 ГБ) для S7. В принципі, нічого складного, але я не ризикував клеїти суперклеєм (який на молекулярному рівні зв'язує), а вішав чіп на двосторонній скотч на мікросд-картку. Дружина ловила через якийсь проміжок часу відвали мережі (4-6 місяців) й я мусив все переробляти. Смартфон же не лежить на одному місці (падає, нагрівається, охолоджується), відповідно чіп трохи зсувався, а саме він на платці кріпиться до мікросд-картки.

Врешті після третього разу запропонував забити на той лайф та користуватися лише однією сімкою, благо, сучасні оператори дають достатньо трафіку та хвилин.

Це я до чого - будьте готові ловити подібні глюки, бо рішення кустарне й підібрати точну товщину під ваш слот - важке рішення (хоча в моєму випадку сендвіч дуже щільно входив в слот).

Останнє редагування:

lite

Известный пользователь
Місто
Одеса
Почему-то пропал звук при разговоре на S7 Edge через беспровод. наушники по Вайберу/Вотсапу. Собеседник меня не слышит.

Зверху