Смартфони Samsung

Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
На 4 пда і на мій жаліються, що 4g не ловить і тільки в 2g, то палички їм менше показує чим на хуавеї чи сяомі.
Ранее выкладывал свои замеры:
Не поленился, замерял сигнал в одном и том-же месте, с одинаковой сим. Напомню самс показывает 2 палки, хонор 4. На скринах видно, что это условно, уровень сигнала в dBm одинаковый.

Honor:

Samsung:
Качество динамиков и микрофона лучше на самсе, как по мне.

У меня тут коллега купил серый S10+, принес говорит чет не очень, везде корейский мусор. Взял попробовать прошить, оказалось модель G975N, для корейского рынка и прошить его нельзя никак. У нас должна быть G975F да и то, там с регионами есть вопросы, не все модели мультирегион.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
У нас народ на палички дивиться, а те, що китайці їм брешуть, то вони не вірять, розказують мені про кількість паличок. Якість мікрофона мені теж подобається, особливо після Сяомі, на який мені жалілись, що поганго мене чути. От про регіональність то да, у Самсунг майже на кожну країну окрема модель телефона і прошивка. В Тайланді А50 продається взагалі без фізичного модуля NFC. Тільки камера в А50 розчарувала, але пишуть, що в Індії вийшло оновлення за липень (у нас остання з рівнем безпеки за червень, хоча вийшло в липні), то там камеру покращили.

Зміни:
· Підвищено стабільність роботи програми «Камера»
· Підвищено якість зйомки на камеру.
· Покращено стабільність та якість зв’язку через Wi-Fi.
· Покращення безпеки пристрою.
· Застосовано інші коди стабілізації.
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Бро: Какого цвета твой телефон?
Я: Да

 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Заверніть 2 штуки. Буду брать.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
SAMSUNG GALAXY A70 SM-A705F 6/128GB
https://rozetka.com.ua/samsung_sm_a705fzbusek/p87748060/
1. Чи вірно я розумію, що в ньому датчик відбитків пальців вбудований в екран?
2. Якщо да, тоді чи буде цей датчик працювати з наклеєним захисним склом?
3. В цьому смартфоні немає захисного скла Gorilla і тому бажано клеїти захисне скло?
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
SAMSUNG GALAXY A70 SM-A705F 6/128GB
https://rozetka.com.ua/samsung_sm_a705fzbusek/p87748060/
1. Чи вірно я розумію, що в ньому датчик відбитків пальців вбудований в екран?
2. Якщо да, тоді чи буде цей датчик працювати з наклеєним захисним склом?
3. В цьому смартфоні немає захисного скла Gorilla і тому бажано клеїти захисне скло?

Все те саме, що і з моїм А50. Датчик під склом, захисне скло не заважає, в меню налаштування можна додатково включити підвищену чутливість екрана. Але датчик, що з склом і без нього працює так собі, інколи швидко, інколи не з першого разу. Так у всіх, технологія ще сира. Захисне скло є, але я завжди клею, бо без скла, всі ці горіла добре царапаються, особливо від піску. Раджу ще чохол з виступом над екраном, бо розбитий екран біля 3000-4000 може коштувати.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
А останні смартфони Самсунгів як от A70 чи A50 чи мають вбудований від виробника запис розмов? Якщо ні, то ця проблема якось вирішується? Бо чув що на Андроїд 9 заборонено записувати розмови. Якщо не вбудований запис виробником гаджету.
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
А останні смартфони Самсунгів як от A70 чи A50 чи мають вбудований від виробника запис розмов? Якщо ні, то ця проблема якось вирішується? Бо чув що на Андроїд 9 заборонено записувати розмови. Якщо не вбудований запис виробником гаджету.
Нет, не имеют.
Но, теоретически можно попробовать так
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=946673&view=findpost&p=87993299
но результат не гарантируется.
Тогда только рут
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
А останні смартфони Самсунгів як от A70 чи A50 чи мають вбудований від виробника запис розмов? Якщо ні, то ця проблема якось вирішується? Бо чув що на Андроїд 9 заборонено записувати розмови. Якщо не вбудований запис виробником гаджету.

Запис заборонений, але на А50 активують його різним способом. На 4пда в темі прошивка А50 в шапці є інструкції, також прошивають на тайванську прошивку і тоді запис стає можливим. Виявляється на А50 офіційна ціна на 500 грн впала. А70 пока тримається.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Нет, не имеют.
Но, теоретически можно попробовать так
...
но результат не гарантируется.
Тогда только рут
А якщо встановити якусь програму з Маркету на зразок цієї: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstar.callrecorder
То не буде писати розмови? Колись давно на старих Андроїдах в мене ця програма писала розмови. А зараз буде?
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
На A50 ACR с линии естественно не пишет, только с микрофона. Я его вообще удалил, ибо толку от такого метода немного.
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Note 9 vs s10? Вот такой странный выбор , по цене -+1000 разница
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Note 9 vs s10? Вот такой странный выбор , по цене -+1000 разница

Так різні позиціонування смартфонів. Вибір в залежності від задач і хотєлок. Якщо потрібен стілус, то який s10 тут? А якщо не потрібен, то нащо задумуватись за Note 9?
 
  • Like
Реакції: Tsa
Реєстрація
11.07.12
Місто
Киев
Телефон
Sams Note 20 & Sams S10E
Разница в понимании применения функциональности стилуса. Если он нужен 2-3 дня поиграться, то смысла нет. Если он нужен для определенных задач и будет использоваться периодически, то смысл есть.
 
  • Like
Реакції: Tsa

Alf

Реєстрація
09.02.14
Місто
Вишнёвое
Вопрос к пользователям Самсунгом. Через сколько времени выгорает экран(проявляется какой то рисунок)? Заранее спасибо отозвамшимся!
 
Реєстрація
26.09.19
Місто
Днепр
Телефон
iPhone XS
Вопрос к пользователям Самсунгом
Есть у ребёнка в пользовании s8+ уже третий год. Никаким выгоранием и не пахнет. Это все сказки от свидетелей секты благословенного ips.
 
Зверху