Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Note 12 pro 5G
На ноте 8т если наклеено стекло родной чехол его подрывает. Никто не придумал как аккуратно обрезать край силикона?
 

rotax

iManiac
Реєстрація
22.03.11
Місто
Харьков
Телефон
 iPhone 15 Pro
Вставлю свои 5 копеек. На аЙфонах такая же хрень со стёклами. Решается заменой стекла на подходящее (поуже). Конечно Вашей проблеме не особо поможет, но всё же.
PS Пробовал дорабатывать силиконовые чехлы фрезером типа Дремеля но на 20000 оборотов. Получается не очень, фреза растрёпывает края, приходится прижигать слабым паяльником.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
28.05.10
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8T
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Кто то сориентирует какой современный Xiaomi самый маленький на сегодня по размерам (не по экрану, а по физическим размерам смартфона)?
МіА2лайт. 10ку ще отримає. Версія 4/64. Проц звичайно вже не фонтан, але зі своєю роботою справляється
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Смартфоны Xiaomi и Redmi которые точно получат MIUI 12
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Смартфоны Xiaomi и Redmi которые точно получат MIUI 12
Зачем скидывать неофициальную информацию???
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
В налаштуваннях для розробників MIUI є "Оптимизація MIUI". Що вона дає, краще її залишити чи навпаки вимкнути? Раніше я про це не думав. Але принаймні один мінус від Оптимізації MIUI я знайшов. Для інсталяції файл.APKs потрібен додаток з Маркету: Split APKs Installer (SAI). Так ось він не робить якщо ввімкнена Оптимизація MIUI, доводиться вимикати.
Що дає Оптимізація MIUI коли вона увімкнена?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Друзі, порадьте, будь ласка, стосовно вибору смартфону. Вагаюсь між Redmi Note 7 Pro (6/128) та Redmi Note 8 (6/64, "китаєць"). У пріоритеті камера. Що буде краще фоткати за поганого освітлення? У рн8 є 4 камери, основна з яких – із сенсором Samsung Isocell GM-1, тоді як у рн7про – подвійна камера, основна з сенсором Sony IMX-586. Що реально краще буде фоткати??? Передивився багато оглядів, де збільшували фото, у т.ч. нічні, вглядалися в деталі – як на мене, вони по якості плюс-мінус. Можливо, хтось сам порівнював і порадить із власного досвіду?
Screenshot_2020-02-22-22-21-12-894_com.alibaba.aliexpresshd.jpgScreenshot_2020-02-22-22-21-29-816_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
 

SIRKO

Читатель
Реєстрація
06.04.08
Місто
Бердичів
Телефон
Xiaomi Redmi Note 10
Знімав обома. Сток не вразив, особливо на Note 7 Pro. Хоч там сенсор від Соні. Як на мене, без GCam не обійтися на обох. Сток кращий на RN 8. Все вищесказане лише моя приватна думка.
GCam стає без проблем на обидва. На RN 8 потрійний лоток. Якось так.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Знімав обома. Сток не вразив, особливо на Note 7 Pro. Хоч там сенсор від Соні. Як на мене, без GCam не обійтися на обох. Сток кращий на RN 8. Все вищесказане лише моя приватна думка.
GCam стає без проблем на обидва. На RN 8 потрійний лоток. Якось так.
Дякую за відповідь. Про gcam знаю, активувати 2апі вмію, збираюсь юзати саме гкам. Але, здається, в цих моделях 2апі активований за замовчуванням. Все одно в будь-якому разі буду розблоковувати загрузчик (робив це не раз), ставити тврп і прошивку сяомі еу (офіц. глобал – це дупа, там реклама, купа передустановленого хламу і – що найгірше – на нових моделях ще й убога гуглівська дзвонилка, яка не записує дзвінки). Беру з заблокованим загрузчиком і на китайській прошивці, бо суттєво дешевше.
Більшість користувачів стверджують, наче сенсор Sony IMX-586 трохи кращий за самсунгівський GM-1, але по тих порівняннях, що я дивився, "переможця" з них визначити важко. Ще одна відмінність – рн7про має підтримку банд 7 лте, а рн8 китаєць – ні. Але на банд 7 паралельно (я навіть спеціально його вимкнув з рут правами через network signal guru, щоб бути на третьому банді. Коли сидів на Київстарі, то на 4ж часто скакав сигнал, а коли банд 7 відключив, стало значно краще). Щодо пам'яті, то що краще – чи 128 Гб і гібридний лоток, чи 64 Гб і потрійний – це ще питання)) Як для кого. Мені 128 з головою вистачить. Мабуть, буду брати рн7про.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
А RN8T не рассматривали? Глобалка, все европейские бэнды + nfc
Знаю про цю модель. Дуже не подобається відсутність індикатора сповіщень. Nfc, як і банди 20 та 7 лте, взагалі не цікавлять.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
А RN8T не рассматривали? Глобалка, все европейские бэнды + nfc
Знаю про цю модель. Дуже не подобається відсутність індикатора сповіщень. Nfc, як і банди 20 та 7 лте, взагалі не цікавлять.
Мені з сяомі зайшов по відгуках мі8т, але він вроді трішки дорожчий. Фото/відеоможливості кажуть на висоті. Все що тобі треба також присутнє
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
А RN8T не рассматривали? Глобалка, все европейские бэнды + nfc
Знаю про цю модель. Дуже не подобається відсутність індикатора сповіщень. Nfc, як і банди 20 та 7 лте, взагалі не цікавлять.
Мені з сяомі зайшов по відгуках мі8т, але він вроді трішки дорожчий. Фото/відеоможливості кажуть на висоті. Все що тобі треба також присутнє
Може Mi9T ?
 
Зверху