dima1

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
30.09.08
Місто
Мальмё
Телефон
Samsung Galaxy S20 Ultra
Xiaomi выпустила недорогой смартфон с огромной производительностью и самым большим экраном в истории.



Xiaomi разработала смартфон Black Shark 3 Pro с экраном на 7,1 дюйма – самым большим в истории смартфонов. Он построен на самом производительном процессоре в мире, имеет почти компьютерную систему охлаждения и характеризуется дизайном в стиле современных геймпадов. Также была выпущена более компактная его версия – Black Shark 3.


Смартфоны для настоящих геймеров


Компания Xiaomi анонсировала игровой смартфон Black Shark 3, ставший третьим представителем геймерской линейки Black Shark. По основным характеристикам модель сравнима с флагманами 2020 г., включая Xiaomi Mi 10 и Samsung Galaxy S20, но отличается от них ярким дизайном и рядом игровых возможностей.


Вместе с Black Shark 3 была анонсирована и его Pro-версия, получившая экран с самой большой за всю историю смартфонов диагональю экрана – 7,1 дюйма.


Black Shark 3 поступит в продажу в Китае 17 марта 2020 г. в трех комплектациях. Базовая версия с 8 ГБ оперативной и 128 ГБ встроенной памяти оценена производителем в $500 (33,2 тыс. руб. по курсу ЦБ на 4 марта 2020 г.), а старшая (12/256 ГБ) – в $573 (38,1 тыс. руб.). Также доступна комплектация с накопителем на 128 ГБ и оперативной памятью 12 ГБ, оцененная в $544 (36,1 тыс. руб.).


black601.jpg

Отличительная особенность линейки Black Shark - выразительный дизайн корпуса с продуманной эргономикой

Для фаблета Black Shark 3 Pro, который тоже выйдет 17 марта 2020 г., Xiaomi предусмотрела две комплектации: за $673 (44,7 тыс. руб.) она предлагает 8 ГБ оперативной и 256 ГБ встроенной памяти, а версию с 12/256 ГБ она оценивает в $716 (47,6 тыс. руб.). Прием предварительных заказов на Black Shark 3 Pro начнется 6 марта 2020 г., а на обычный Black Shark 3 – 10 марта 2020 г.

Процессор и система охлаждения

Black Shark 3 и его Pro-модификация базируются на однокристальной системе Qualcomm Snapdragon 865 – самом производительном мобильном процессоре на момент публикации материала. К его спецификациям относятся восемь встроенных ядер, поделенных на три кластера: одно ядро 2,84 ГГц, три 2,42 ГГц и четыре 1,8 ГГц. В наличии интегрированная графика Adreno 650 с частотой до 587 МГц, модули Wi-Fi 802.11ac (2,4/5 ГГц) и Bluetooth 5.1, а также поддержка сетей 5G благодаря модему X55. Процессор производится по 7-нанометровому техпроцессу, и за счет него смартфоны набирают свыше 550 тыс. баллов в бенчмарке AnTuTu.


black602.jpg
Игровые новинки Xiaomi не уступают по производительности современным флагманам Samsung

За отвод тепла от основных компонентов (процессор, память) отвечает медная пластина в составе жидкостной системы охлаждения, размещенная поверх печатной платы. По словам разработчиков, новая система работает на 100% эффективнее в сравнении с решением, реализованным в Black Shark второго поколения. Дополнительно можно докупить внешний кулер за $26 (1700 руб.), монтирующийся на тыльную часть корпуса и способный снизить температуру смартфона на 14 градусов за одну минуту.

Дисплей и система питания

В Black Shark 3 установлена Super AMOLED-панель с разрешением Full HD+ (2400x1080 точек), диагональю 6,67 дюйма, частотой обновления 90 Гц и поддержкой режима HDR10+. В старшей версии экран увеличен до 7,1 дюйма, его разрешение повышено до Quad HD+ (3120х1440, формат 2K), а частота обновления осталась без изменений. В дисплеях применена технология DC Dimming, нивелирующая мерцание на низких значениях яркости.

В обоих смартфонах за счет внутренней конструкции установлено по два аккумулятора. Суммарная их емкость в Black Shark 3 составляет 4720 мАч, а в Black Shark 3 Pro – 5000 мАч, и оба смартфона поддерживают 65-ваттную быструю зарядку (блок питания поставляется в комплекте). Есть поддержка беспроводной зарядки мощностью до 18 Вт.

Память и фотокамеры

Xiaomi использовала в своих смартфонах самые современные модули оперативной памяти – LPDDR5, появившиеся только в 2020 г. Встроенный накопитель представлен высокоскоростным модулем UFS 3.0, поддержка сменных накопителей во время анонса заявлена не была.


black603.jpg

Внешний кулер (справа), дополнительный джойстик и прочие аксессуары не входят в комплект поставки

Смартфоны получили идентичные наборы камер, состоящие их трех основных и одной фронтальной. Передний модуль размещен в верхней рамке экрана, умеет записывать Full HD-видео на 30 кадрах в секунду и способен делать 20-мегапиксельные снимки, улучшенные при помощи алгоритмов искусственного интеллекта.


Главный сенсор основной камеры получил разрешение 64 МП и диафрагму f/1,8. Он дополнен широкоугольной камерой на 13 МП (f/2,25) и портретным 5-мегапиксельным модулем с диафрагмой f/2,2. Full HD-видео пишется на 60 кадрах, есть поддержка записи 30-кадрового 4К.

Дополнительные спецификации

Оба игровых смартфона Xiaomi располагают 3,5-миллиметровым разъемом под наушники, стереодинамиками с усилителем SmartPA и поддержкой Hi-Res Audio, сканером отпечатков пальцев в экране и ресиверами ГЛОНАСС, Beidou и GPS. У обоих есть небольших боковые переключатели.


В дополнение к этим переключателям у Black Shark 3 Pro имеются еще две боковые кнопки – «курки», как на современных геймпадах, размещенные на правом торце. Они выдвижные за счет механизма, аналогичного тому, что используется в смартфонах с выдвижными фронтальными камерами.


black604.jpg
Игровые курки и гигантский дисплей - основные отличия Black Shark 3 Pro от обычного Black Shark 3

Механизмы обоих курков рассчитаны на 300 тыс. срабатываний, а сами они выдерживают до 1 млн нажатий. Ход этих кнопок не превышает 1,5 мм, и если смартфон выпадет из рук, они автоматически скроются в корпусе еще до удара.


Размеры топового Black Shark 3 Pro составили 178х83х10 мм при весе 253 грамма. Black Shark 3 заметно легче и компактнее – 222 грамма и 169х77х10 мм. Прошивка смартфонов – Android 10 с оболочкой JoyUI, основанной на классической MIUI 11.
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
С обновлениями у некоторых моделях Xiaomi проблемы

 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Хтось вже пробував? Лайф прив'язався, а з Київстар відмова
Як варіант, можливо, на лайфівський номер зареєстровано Мі Аккаунт, а на київстарівський – ні.
-----------
Я з Київстару не раз активовував, але воно кожен раз вимахувалося і просило відправити міжнародну смску (на неї має бути достатньо коштів на рахунку – до речі, ще одна можлива причина відмови). Цього разу я на неї зажмотився, і щоб не додовбувало сповіщенням про активацію, заморозив з рут правами через Titanium Backup програму "Xiaomi SIM Activation Service" :D
В принципі, нічого толкового ця фішка не дає (в Мі Аккаунт можна залогінитись і без цієї активації), крім відправки не дуже потрібних мі повідомлень і виконання деяких онлайн-бекапів (наприклад, смс та історії дзвінків. Але особисто я все одно надаю перевагу локальним бекапам, так що для мене це не втрата взагалі). Ну і ще активація сім потрібна для того, щоб включити можливість розблокування загрузчика, в кого він ще заблокований.
Screenshot_2020-04-03-12-21-02-089_com.keramidas.TitaniumBackup.jpg
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Хто знає, як справи у нових моделей Xiaomi з міжбандовою агрегацією LTE-1800 + LTE-2600? Додуплили нарешті, чи і далі немає?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Реєстрація
03.12.13
Місто
Запорожье
Телефон
Redmi Note 10 PRO
А от цікаво, чи буде агрегація б3+б7 на бюджетному смартфоні Redmi Note 8, глоб. версія (чекаю посилку з цим телефоном, взяв для бабусі).
Ну и как, поддерживает агрегацию?
Читал что агрегацию В3+В7 запилили в Redmi Note 8T, который выпустили специально для европейского рынка.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
чекаю посилку з цим телефоном, взяв для бабусі
Реально - навіщо бабусі (дідусю, дитині та ін) агрегація, навіть якщо її там нема? А собі брати бюджетний клас... Ну такє... (n)
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Ради інтересу спитав (в контексті можливої покупки собі). Ну а так, звичайно, що в цьому конкретному випадку майже байдуже.
Post automatically merged:

Читал что агрегацию В3+В7 запилили в Redmi Note 8T, который выпустили специально для европейского рынка.
Redmi Note 8 глобальна версія теж для європейського ринку, а від 8t відрізняється відсутністю nfc, наявністю індикатора сповіщень і чуть іншим дизайном. А так, все решта однакове) Вже маю цей телефон на руках, все супер. Провірити самому не маю як: у Лайфселл в Тернополі буквально дві вишки в банд 7, а носитися по місту і шукати їх не маю бажання :D
Post automatically merged:

Вважаю, телефон чудовий: фоткає дуже класно, там же ж камера від самсунга; потужності 665 снапа для побутових завдань із головою вистачає, все літає; компактний і приємний; із софтом та автономністю теж все в порядку. За кілька днів, що я ним поклацав, надзвичайно сподобався. Дістався мені всього за $122)
Особисто мене Redmi Note 8 влаштовував би повністю. Можливо, протягом року собі куплю Redmi Note 9S.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Це Ваша особиста думка і не більше ;) А от мені абсолютно начхати, чи є в телефоні nfc, чи немає: все одно надаватиму перевагу катці Монобанку мастеркард із paypass'ом, бо, вважаю, нею розраховуватися значно зручніше, ніж телефоном. Маркетологи роздули хайп із nfc, а піпл хаває. Не сперечаюсь, комусь дійсно ця фіча потрібна, але багато хто слідує стереотипам, не задумуючись.

От якщо взяти, приміром, Redmi Note 8T, який позбавлений індикатора сповіщень (для мене це важлива штука: все орієнтуюсь, чи щось прийшло, щоб постійно не перевіряти), має товсту і некрасиву нижню рамку – тобто це фактично споганений Redmi Note 8, тільки з доданим NFC.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
надаватиму перевагу катці Монобанку мастеркард із paypass'ом, бо, вважаю, нею розраховуватися значно зручніше, ніж телефоном.
o_O А що, картку Монобанку не можна загнати в телефон і так само розраховуватись? По кайфу таскати із собою зайве, та ще й загубити випадково? Ну то вже справа особиста, але... :oops:

некрасиву нижню рамку – тобто це фактично споганений Redmi Note 8, тільки з доданим NFC.
Чим Redmi Note 8 Pro не варіант?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Чим Redmi Note 8 Pro не варіант?
До МТКшок навіть не роблять локальних прошивок, бо великий ризик "оцеглення" (без авторизованого акаунту не підняти). Тоді як, на мою думку, будь-яка офіційна прошивка, особливо MIUI, – це зло. Я завжди ставлю MIUI від Xiaomi.eu, де є потрібний мені розширений вибір мережі, замінена гуглівська дзвонилка на сяомішну, де є функція запису дзвінків, де патчений менеджер тем, немає ніякого блоутвару і т.д. До того ж, завжди рутую телефони, щоб встановити hosts-блокувальник реклами AdAway, який дусить всю гугл-рекламу в додатках та більшість – у браузері, а також надаю перевагу рут-версії YouTube Vanced, яка, за моїм спостереженням, працює стабільніше і підтягує, як і стандартний ютуб, системний гугл аккаунт. Одним словом, любителям руту і локалок Сяомі на МТК – небажана річ, плюс я більше довіряю Snapdragon'ам.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Одним словом, любителям руту і локалок Сяомі на МТК
А хто каже брати говнокитай, а потім довбатися з прошивками? Я теж проти цього, як і проти рута - це велика дірка в безпеці. Глобалка в "Розетці" (та інших) є, повноцінна гарантія. А з приводу проца в цій моделі - більшість оглядачів, блогерів, хто тестував та порівнював, кажуть, що саме він досить непоганий.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Глобалка в "Розетці" (та інших) є
Що стосується глобальних версій телефонів, то їх без проблем можна взяти і на Аліку. Щодо глобальних прошивок, то якраз їх і стосуються описані мною проблеми: згідно з новою політикою Гугла, телефони з гуглосервісами повинні мати гуглівську дзвонилку, і віднедавна у всіх офіційних глобальних прошивках не підтримується запис дзвінків. Тобто кому ця функція треба, потрібно розблоковувати загрузчик і ставити локалізовану MIUI. Ще одна проблема офіціний глобалок – відсутність розширеного вибору типу мережі для сімки, яка вибрана для даних, та повна відсутність вибору типу мережі на сімці, яка не вибрана для даних. Можна, правда, ставити через *#*#4636#*#*, але після перезавантаження або офлайну налаштування злітають. Тоді як на локалці в меню наявний розширений вибір мережі для обох сімок, і налаштування не злітають.
повноцінна гарантія
Гарантія чого саме? Я бачу стовідсоткову "гарантію" втрати 25-30% вартості смартфона, якщо купляти його в Україні. Тобто якщо я візьму на Алі з купонами на розпродажах 4 смартфони, і з одним із них виявиться щось не так (хоча ризик насправді мізерний, якщо брати у перевіреного продавця), то я буду навіть в плюсі порівняно з тим випадком, якщо я візьму в Україні 4 таких самих смартфони, і з ними буде все гаразд. Так що все вирішує теорія імовірності.
Я за останній рік взяв на Аліку два смартфони і планшет, і з ними все чудово, ні разу не пошкодував.
довбатися з прошивками?
Для того, хто вже багато разів перепрошивав, це справа кількох хвилин, і слово "довбатися" не підходить.
проти рута - це велика дірка в безпеці
Тут вже хто як ставиться до цього питання. Мені, наприклад, важливіше додаткові можливості, які відкриває рут, ніж гіпотетична дірка в безпеці.
 
Зверху