Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Xiaomi Redmi Note 7 4/128 з офіційною останьою Глобал прошивкою на Андроїд 10 та MIUI 12. Все працює але якось гальмує. Іноді може зависнути на півхвилини, потім розгальмуватися. Ще деякі лаги: може іноді пропасти інтернет допоки не перезавантажиш. Коли був Андроїд 9 то здається що все літало. Проблеми прийшли з 10 Андроїдом. Дуже не хотілося б перевстановлювати, але як думаєте: чи варто накатати кастом з Андроїд 9?
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Зараз є потреба у використанні (Київстар /Київстар), при цьому стара сім карта Київстару працює без проблем. Хтось стикався з таким? В чому наймовірніше може бути проблема, в самому апараті чи в сім карті?
замінити місцями і спостерігати.
Власне сімки зразу місцями поміняв, наразі спостерігаю, але відвали не часті були, з періодичністю раз на декілька днів. Намагаюся якнайшвидше розібратися в ситуації, бо телефон не мій. Можливо хтось стикався вже з подібним...
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
з’явилася проблема з «відвалом» сім карти в другому слоті
Точно такая же проблема в такой же модели(глобальная версия) появилась там же с отвалом карты памяти.
Файл менеджер её видит, даже пишет ск % занято, но ни одной папки не показывает.
Выхожу из положения безопасным извлечением, потом сразу же подключением(почти не напрягает), после чего всё норм.

Обычно использую ее раз в сутки, слушая музыку(она вся там).
После выхода из плеера файлы там ещё видны неск часов.
На след утро уже нет.
Тлф 2 года, карте(Кингстон, никогда раньше не подводили) год.
Началось неск месяцев назад.
Тоже интересно было бы узнать причину.
Пробовать другую сейчас не получается, склоняюсь, судя что не только у меня, что тлф
 
Останнє редагування:

Svantesson

Заблокирован
Реєстрація
06.04.20
Місто
г. Запорожье
Зараз є потреба у використанні (Київстар /Київстар), при цьому стара сім карта Київстару працює без проблем. Хтось стикався з таким? В чому наймовірніше може бути проблема, в самому апараті чи в сім карті?
замінити місцями і спостерігати.
Власне сімки зразу місцями поміняв, наразі спостерігаю, але відвали не часті були, з періодичністю раз на декілька днів. Намагаюся якнайшвидше розібратися в ситуації, бо телефон не мій. Можливо хтось стикався вже з подібним...
Була наступна ситуація: інколи відвалювалася сім-карта (Київстар). Перезавантаження телефону не допомагало, лише фізично дістати і знову вставити сімку. Коли замінив сімку, проблема зникла.
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Зараз є потреба у використанні (Київстар /Київстар), при цьому стара сім карта Київстару працює без проблем. Хтось стикався з таким? В чому наймовірніше може бути проблема, в самому апараті чи в сім карті?
замінити місцями і спостерігати.
Власне сімки зразу місцями поміняв, наразі спостерігаю, але відвали не часті були, з періодичністю раз на декілька днів. Намагаюся якнайшвидше розібратися в ситуації, бо телефон не мій. Можливо хтось стикався вже з подібним...
Була наступна ситуація: інколи відвалювалася сім-карта (Київстар). Перезавантаження телефону не допомагало, лише фізично дістати і знову вставити сімку. Коли замінив сімку, проблема зникла.
Щось подібне як із тим апаратом, що зараз в мене, перезавантаження не допомагало, тільки маніпуляції з лотком сім карт. Наразі ще буду спостерігати чи допоможе перекид сімок між слотами.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Власне сімки зразу місцями поміняв, наразі спостерігаю, але відвали не часті були, з періодичністю раз на декілька днів. Намагаюся якнайшвидше розібратися в ситуації, бо телефон не мій. Можливо хтось стикався вже з подібним...
Було подібне з кількома сімкартами в різних телефонах. В одному випадку допомогло наклеїти на сімкарту 2 шари скотчу (щоб збільшити товщину пластику). В інших 3-х випадках, сімкарти відвалювались-відвалювались час від часу, а в один день відвалились з кінцями, і довелось йти в сц КС і міняти їх. Після заміни сімок, проблем з відвалюванням більше не було.
Post automatically merged:

Точно такая же проблема в такой же модели(глобальная версия) появилась там же с отвалом карты памяти.
Файл менеджер её видит, даже пишет ск % занято, но ни одной папки не показывает.
Було таке ж в різних телефонах. Карті пам"яті пора на смітник. Вже кілька штук таких маю.
 
Останнє редагування:

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Xiaomi Redmi Note 7 4/128 з офіційною останьою Глобал прошивкою на Андроїд 10 та MIUI 12. Все працює але якось гальмує.
Я такого не замечал, обратил внимание только на скайп. К примеру решил смайлик вставить, сами смайлики быстро загружаются, но стоит жмакнуть на выбранном, секунды только через 3-4 появляется этот смайл в строке набора текста, потом при жмаке отправить еще тормоз на пару-тройкой секунд и сообщение уходит...
 

r0m1rez

Заблокирован
Реєстрація
10.08.16
Місто
Киев
Телефон
Pixel 4A 5G
Дуже не хотілося б перевстановлювати, але як думаєте: чи варто накатати кастом з Андроїд 9?
когда на моём Redmi 7 3/32 лаги MIUI уже поддостали, то решил накатить кастом на Android 10, о чём ещё ни разу не пожалел - всё работает шустро, смарту явно полегчало после родной прошивки :)
P.S. поставил прошивку PixelPlusUI с 4pda
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
решил накатить кастом на Android 10, о чём ещё ни разу не пожалел - всё работает шустро
А я все думаю - ну ось скоро вийде ще більш нова офіційна прошивка з Андроїд 10 і нарешті швидко працюватиме... Поки цього не сталось.
 

r0m1rez

Заблокирован
Реєстрація
10.08.16
Місто
Киев
Телефон
Pixel 4A 5G
Captain, я даже не дождался обновления родной MIUI до Android 10, т.к. хоть всё стабильно и работало, но тормоза уже были довольно сильные и тут было 2 варианта на уме - сброс по дефолту и накатывание всего заново, либо кастом на 10ке, выбрал 2ой вариант) а там и на 11ом андроиде кастомы допилят, можно будет затестить..

P.S. что ещё порадовало на кастоме - так это стабильно работающий порт гугл камеры, не то что на MIUI
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Власне сімки зразу місцями поміняв, наразі спостерігаю, але відвали не часті були, з періодичністю раз на декілька днів. Намагаюся якнайшвидше розібратися в ситуації, бо телефон не мій. Можливо хтось стикався вже з подібним...
Було подібне з кількома сімкартами в різних телефонах. В одному випадку допомогло наклеїти на сімкарту 2 шари скотчу (щоб збільшити товщину пластику). В інших 3-х випадках, сімкарти відвалювались-відвалювались час від часу, а в один день відвалились з кінцями, і довелось йти в сц КС і міняти їх. Після заміни сімок, проблем з відвалюванням більше не було.
Post automatically merged:

Точно такая же проблема в такой же модели(глобальная версия) появилась там же с отвалом карты памяти.
Файл менеджер её видит, даже пишет ск % занято, но ни одной папки не показывает.
Було таке ж в різних телефонах. Карті пам"яті пора на смітник. Вже кілька штук таких маю.
В моєму випадку не допомогло перекидання між сімок між слотами, наразі наклепів скотч, спостерігаю...
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Купил сегодня Xiaomi Redmi Note 8T [4/64]. Но брал у первого хозяина (хозяин точки типа "ремонт и продажа мобильников") и коробки не было, как и зарядки. Продавец дал шнурок, но без блочка. Ищу по магазинам типа Алло/Розетка/Фокстрот зарядку на эту модель, но не нахожу. Кто подскажет,где её можно найти по Украине?
Уточняю: я хочу купить КОМПЛЕКТУЮ БЫСТРУЮ ЗАРЯДКУ от Redmi Note 8t. Именно ту, что поставляется со смартом.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
брал у первого хозяина (хозяин точки типа "ремонт и продажа мобильников")

:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
А что смешного? Этот аппарат уже не выпускают, а тут за 3500 грн прекрасная начинка. Да и я проверил счётчик жизни смартфона: 4 часа. По словам хозяина, он им пару месяцев пользовался. На экране наклеено защитное стекло (или плёнка, я не сильно в этом разбираюсь). Сам смарт реально в идеальном состоянии.
Где мне купить на него быструю зарядку?
 
Зверху