Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Гарантія чого саме?
А ось згадай жовті плями на екранах Сяомі - хто мав місцеву гарантію - пішли і поміняли по гарантії, а хто зекономив 25..30% - "сиділи на дупі рівно" та на плями дивилися (а може й досі дивляться). "Якість" сучасної електроніки така, що гарантія, хоча б на рік, не завадить.
Post automatically merged:

Для того, хто вже багато разів перепрошивав, це справа кількох хвилин, і слово "довбатися" не підходить.
Колись цим страждав, але потім розумієш, що хочеться стабільності і впевненості "з коробки". Інша справа, якщо щось вийшло з ладу (не тільки смартфон), і треба перепаяти, прошити і т.д., але новий смартфон, ніт... :rolleyes:
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Глобалка в "Розетці" (та інших) є
Що стосується глобальних версій телефонів, то їх без проблем можна взяти і на Аліку. Щодо глобальних прошивок, то якраз їх і стосуються описані мною проблеми: згідно з новою політикою Гугла, телефони з гуглосервісами повинні мати гуглівську дзвонилку, і віднедавна у всіх офіційних глобальних прошивках не підтримується запис дзвінків. Тобто кому ця функція треба, потрібно розблоковувати загрузчик і ставити локалізовану MIUI. Ще одна проблема офіціний глобалок – відсутність розширеного вибору типу мережі для сімки, яка вибрана для даних, та повна відсутність вибору типу мережі на сімці, яка не вибрана для даних. Можна, правда, ставити через *#*#4636#*#*, але після перезавантаження або офлайну налаштування злітають. Тоді як на локалці в меню наявний розширений вибір мережі для обох сімок, і налаштування не злітають.
повноцінна гарантія
Гарантія чого саме? Я бачу стовідсоткову "гарантію" втрати 25-30% вартості смартфона, якщо купляти його в Україні. Тобто якщо я візьму на Алі з купонами на розпродажах 4 смартфони, і з одним із них виявиться щось не так (хоча ризик насправді мізерний, якщо брати у перевіреного продавця), то я буду навіть в плюсі порівняно з тим випадком, якщо я візьму в Україні 4 таких самих смартфони, і з ними буде все гаразд. Так що все вирішує теорія імовірності.
Я за останній рік взяв на Аліку два смартфони і планшет, і з ними все чудово, ні разу не пошкодував.
довбатися з прошивками?
Для того, хто вже багато разів перепрошивав, це справа кількох хвилин, і слово "довбатися" не підходить.
проти рута - це велика дірка в безпеці
Тут вже хто як ставиться до цього питання. Мені, наприклад, важливіше додаткові можливості, які відкриває рут, ніж гіпотетична дірка в безпеці.
Я правильно понимаю, что можно (как и раньше) покупать "вьетнамки" на Розетке, и там будет и запись вызовов и программа-звонилка именно от Xiaomi? Прошивка-то как-бы не глобальная (а по факту "китайская")
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Я правильно понимаю, что можно (как и раньше) покупать "вьетнамки" на Розетке, и там будет и запись вызовов и программа-звонилка именно от Xiaomi? Прошивка-то как-бы не глобальная (а по факту "китайская")
Ну, до цього часу саме так і було. А як буде далі - побачимо. Я теж завжди брав лише "в"єтнамки", але мені там треба було лише сдма. Все інше - пофіг.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
покупать "вьетнамки"
На вітчизняному ринку продають або офіційні глобальні версії телефонів із глобальною прошивкою, або телефони китайських версій, на яких продавці розблоковують загрузчики і ставлять ту ж глобальну прошивку. Словом "в'єтнамка" назвали не версію смрартфона, а версію прошивок, які кілька років тому ставили через тест поінт на китайські версії телефонів без розблокування загрузчика. Така прошивка багатомовна, але не оновлюється ОТА. Це вже в минулому: такаго зараз не практикують)
Post automatically merged:

будет и запись вызовов и программа-звонилка именно от Xiaomi?
На офіційних глобальних прошивках з гуглосервісами всюди лиш гуглівська дзвонилка. Сяомішна дзвонилка зараз залишилась тільки на китайських прошивках та на локалізованих, які зібрані на основі китайських (mi room, xiaomi.eu, miuipro і т.д.). На таких прошивках не продають.
Post automatically merged:

згадай жовті плями на екранах Сяомі
Бррр, як страшно (ніт). Але от якщо порахувати лише на моєму конкретному випадку, що я взяв влітку Mi Max 3 за 3700 гривень, коли його допродували в нас від 5500, та глобальну версію редмі ноут 8 4/64 за приблизно 3200, тоді як зараз він зараз від 4300, з ними все чудово (сташилки в сторону), і порахувати, скільки я б потратив на них, купивши в Україні, – вийшло б, що переплатив би на вартість ще одного смартфона. Зате мав би гарантію – папірець, який викинув би за рік, або знадобився б хіба що для того, щоб ним дупу підтерти)
з приводу проца в цій моделі - більшість оглядачів, блогерів, хто тестував та порівнював, кажуть, що саме він досить непоганий.
Не сперечаюсь, що процесор Helio G90T доволі непоганий. Маю на увазі саму політику Сяомі щодо телефонів на МТК: там вони у випадку оцеглення шиються через SP Flash Tool, і треба авторизованого акаунта, щоб оживити. Локалізатори навіть відмовилсь робити прошивки для моделей Сяомі на МТК, бо надто багато "нещасних випадків")
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
@rvk220 Окей, но остаётся вопрос. КАК ИМЕННО я могу сейчас купить смартфон Xiaomi с записью звонков и прочими "козырями" оболочки MIUI? Возможно ли найти такое на той же "Розетке" или в других магазинах типа "Алло"?
А то с Алиэкспресса я не решился бы покупать, мне комфортнее самовывоз с магазина. Ну или оплата по факту, как польский "Евромарт" (на "Розетке")
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
КАК ИМЕННО я могу сейчас купить смартфон Xiaomi с записью звонков и прочими "козырями" оболочки MIUI? Возможно ли найти такое на той же "Розетке" или в других магазинах типа "Алло"?
Ні: як я писав вище, всі смартфони, які в нас продаються, зараз на офіційних глобальних прошивках: є глобальні версії телефонів із заблокованим загрузчиком (на Алі їх позначають "Global version"), а є розблоковані та перепрошиті тією ж глобальною прошивкою китайські версії телефонів (на Алі відповідно їх називають "Global ROM"). Щодо Алі, то там ще, крім них, зустрічаються телефони китайських версій із заблокованим загрузчиком і китайською прошивкою ("CN ROM") – то там повинна бути сяомішна дзвонилка (але китайська прошивка – не варіант, бо в ній тільки китайська та англійська мови, нема гуглосервісів + купа китайського блоутвару).
Так що в будь-якому разі, якщо хочете мати запис дзвінків, доведеться розблоковувати загрузчик, ставити тврп рекавері та через нього перепрошивати локалізованою MIUI (правда,на китайських апаратах, які перепрошив глобалкою продавець, зашрузчик вже розблокований. Але все одно ставити тврп перепрошивати доведеться).
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Бррр, як страшно (ніт). Але от якщо порахувати лише на моєму конкретному випадку
Радій, що тобі пощастило, а ось я в сервіси (Розетка, Брейн та ін) іноді як на роботу ходжу, відношу гаратнійне залізо (не смартфони, просто тому, що ними не займаюсь), але ж електроніка "розумна" все, тому добре знаю ціну гарантії.. :unsure:
Post automatically merged:

Локалізатори навіть відмовилсь робити прошивки для моделей Сяомі на МТК, бо надто багато "нещасних випадків")
Тому що рукожопи і маються фігнею, інше трохи, і вже "цеглина", добре, що я вже далеко від цього онанізму..:D
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Новый Поцофон:
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Полный список смартфонов Xiaomi и Redmi, которые получат MIUI 12
  • Mi 10 Lite Zoom Edition;
  • Mi 10 Lite 5G;
  • Mi 10 Pro;
  • Mi 10;
  • Mi 10 Youth Edition;
  • MI 9 Pro 5G;
  • Mi 9 Transparent Edition;
  • Mi 9 SE;
  • Mi 9 Lite;
  • Mi 9T;
  • Mi 9T Pro;
  • Mi 9;
  • Mi 8 Screen Fingerprint Edition;
  • Mi 8 Explorer Edition;
  • Mi 8 SE;
  • Mi 8 Youth Edition;
  • Mi 8 Lite;
  • Mi 8 Pro;
  • Mi 8;
  • Mi 6X;
  • Mi 6;
  • Mi Mix 3;
  • Mi Mix 2s;
  • Mi Mix 2;
  • Mi CC9 Pro / Premium Edition;
  • Mi CC9e;
  • Mi CC9 Meitu Custom Edition;
  • Mi CC9;
  • Mi Max 3;
  • Mi Note 3;
  • Mi Note 10;
  • Mi Note 10 Pro;
  • Mi Note 10 Lite;
  • Pocophone F1 / POCO F1;
  • Poco X2;
  • Poco F2 Pro;
  • Poco M2 Pro;
  • Redmi K30 Pro Zoom;
  • Redmi K30 Pro;
  • Redmi K30i 5G;
  • Redmi K30 5G / Extreme Edition;
  • Redmi K30 4G;
  • Redmi K20 Pro / Premium Edition;
  • Redmi K20;
  • Redmi Note 10 / Pro;
  • Redmi 10X;
  • Redmi Note 9 Pro Max;
  • Redmi Note 9 Pro (India / Global);
  • Redmi Note 9S;
  • Redmi Note 9;
  • Redmi 9;
  • Redmi Note 8 Pro;
  • Redmi Note 8 / 8T;
  • Redmi 8;
  • Redmi 8A;
  • Redmi 8A Dual / Pro;
  • Redmi Note 7 Pro;
  • Redmi Note 7 / 7S;
  • Redmi 7;
  • Redmi 7A;
  • Redmi Note 6 Pro;
  • Redmi 6 Pro;
  • Redmi 6;
  • Redmi 6A;
  • Redmi Note 5 / Note 5 Pro,
  • Redmi S2 / Redmi Y2;
  • Redmi Y3.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Кто уже пробовал 12й Муй, реклама там тоже есть в нативных приложениях?
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Не пробовал, но реклама / "рекомендация" легко отключается в стандартных приложениях.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Кто уже пробовал 12й Муй, реклама там тоже есть в нативных приложениях?
На мі9т взагалі реклами не було, хоч рекомендації не вимикав. Підписався на бета розсилку. Чекаю.
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
реклама там тоже есть
Порезать рекламу на уровне системы в пару кликов! Без разблокировки загрузчика, бесплатно и без смс:
1) Настройки - Подключение и общий доступ - Частный DNS сервер
2) В пункте "Имя хоста провайдера DNS" прописываем: dns.adguard.com и сохраняем.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Частный DNS сервер
Да ну к черту, еще левые днс прописывать в смартфоне, купленном за мои деньги?? o_O Это полный зашквар..
Я тільки одного не розумію...реклама є в дешевших моделях і по замовчуванню вимкнута в більш дорогих? На режимі 5 плюс було її повно, тут немає
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я тільки одного не розумію...реклама є в дешевших моделях і по замовчуванню вимкнута в більш дорогих?
Подивився уважніше, MiMax з оновленням до 10-го МЯУ - реклама лізе зі всіх шпарин. Не знаю, до якого класу віднести старичка.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Глянул цену mi 10 pro, ну это звиздец товарищи! 27к мать его, та не спасибо, я лучше куплю самсунг. Я так понимаю халява кончилась? Еще и симка одна, что это вообще? Помутнение?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Да ну к черту, еще левые днс прописывать в смартфоне, купленном за мои деньги?? o_O Это полный зашквар..
В два щелчка убирается реклама в mi приложениях, настройки - получать рекомендации, в самой miui никакой рекламы нет
Проблема рекламы высосана из пальца
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Я тільки одного не розумію...реклама є в дешевших моделях і по замовчуванню вимкнута в більш дорогих?
Подивився уважніше, MiMax з оновленням до 10-го МЯУ - реклама лізе зі всіх шпарин. Не знаю, до якого класу віднести старичка.
Ну в мене після покупки відразу прилетів 10й андроїд і мяу 11...що було до того навіть не встиг подивитися. Але реклами не бачив ні разу, хоч перемикач рекомендацій увімкнено
 
Зверху