Спам от Лайф теперь на украинском

De Marco

ExUNDERDOG
Реєстрація
27.10.07
Місто
Киев, Украина
Телефон
Meizu M3 Note в кредит
Только что на корпоративный Лайф пришла смс на Украинском языке про акцию от бизнесс лайф "каждая гривня возвращается" суть- все потраченные деньги , более 50 грн, в декабре возвращают на бонус в январе.
Лайф- Теперь спам могут читать и бабушки...
 
Реєстрація
14.07.09
Місто
Житомир
Телефон
нокиа 6233
Re: Спам от Лайф теперь на Украинском.

Только что на корпоративный Лайф пришла смс на Украинском языке про акцию от бизнесс лайф "каждая гривня возвращается" суть- все потраченные деньги , более 50 грн, в декабре возвращают на бонус в январе.
Лайф- Теперь спам могут читать и бабушки...

Я думаю - с введением СБЛ-10 количество бабушек-пользователей Лайф увеличилось.....
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Re: Спам от Лайф теперь на Украинском.

В смысле раньше на русском были? Или в смысле раньше латиницей, а теперь кириллицей?
 
Реєстрація
24.10.08
Місто
Николаев
Телефон
HTC Snap, Anycool 669+, Nokia 101
Re: Спам от Лайф теперь на Украинском.

plebis, бабушки на русском должны уметь читать :)
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Re: Спам от Лайф теперь на Украинском.

мне на китайца приходит кирилкой, вижу токо квадратики.
позвонил неделю назад, просил вернуть латиницу.
девочка удивленно заявила: а у меня видно, что Вам отправили латиницей!!
составили заявку, время прошло, сегодня снова "кубики" приходили.. :)
 
Реєстрація
27.03.08
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Note 5 64gb
Re: Спам от Лайф теперь на Украинском.

вот может поэтому хотят ввести базу IMEI, чтобы квадратиков не было.... не бейте но что то в этом есть

Alex, неужто все латиницей шлют смски тебе?
 
  • Like
Реакції: Yes

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Re: Спам от Лайф теперь на Украинском.

masta, мне их никто не пишет:)
 
Реєстрація
27.03.08
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Note 5 64gb
ну допустим тебе, но кому то другому на китайчег пишет.
 
  • Like
Реакції: Yes
Реєстрація
24.10.08
Місто
Николаев
Телефон
HTC Snap, Anycool 669+, Nokia 101
Алекс со своим китайцем подъэкономил горе-накрутчику немного денег :)
А смс на мой китаец приходят 50/50, если кирил, то - неподдерживаемый формат...
(только на сдма модуль, гсм - нормально и то и то.)
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Мій А40 теж кирилицю не чита, вона приходить в такому вигляді: ???. Доводиться в інший тел сімку переставляти, щоб прочитати лайфовське рекламне смс. Кумарить страшно.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
А смс на мой китаец приходят 50/50, если кирил, то - неподдерживаемый формат...
(только на сдма модуль, гсм - нормально и то и то.)
гыгы, а я в случае крайней необходимости на билайн пересылаю в рамках бесплатных 30 смс на лайфе - и читаю :apl:
 
Реєстрація
30.04.08
Місто
Киевская область
Телефон
Nokia 6630 , Nokia Lumia 800
RifleR, людей яких кумарить читати каракулi латиницею бiльше , а деякi взагалi не розумiють що там написано, мiй с35 кирилицю i читав i писав , так що в тому що ти купив не сертифiкований телефон винен лише ти сам.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
хай впроваджують вибір мови вхідних повідомлень :)

до речі одразу дзвонив оператору, залишав заявку.
сьогодні дівчина з Лайфу відзвонилась з прихованого номеру, і повідомила, що технічно мою заявку (вибір мови вхідного спаму) зараз виконати неможливо, і сказала, що моє побажання передасть у відділ розвитку чи щось тіпа того.
 
Реєстрація
30.04.08
Місто
Киевская область
Телефон
Nokia 6630 , Nokia Lumia 800
хай впроваджують вибір мови вхідних повідомлень до речі одразу дзвонив оператору, залишав заявку
а вот это правильно , а то высказывания по поводу ненужности кирилицы похожи на
3ж нельля запускать потому что не все телефоны поддерживают 3ж
 
  • Like
Реакції: Alex

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
що технічно мою заявку (вибір мови вхідного спаму) зараз виконати неможливо, і сказала, що моє побажання передасть у відділ розвитку чи щось тіпа того.
Я плакалъ...
До того затравили абонентов, что они уже смирились со спамом и уже хотят выбирать его язык.
Разумеется, я не против разных сервисных смс, но без рекламы, о только по делу: изменения условий тарифа, введение новых услуг да и то, однократно, без дурацких повторов.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Я плакалъ...
До того затравили абонентов, что они уже смирились со спамом и уже хотят выбирать его язык.
Разумеется, я не против разных сервисных смс, но без рекламы, о только по делу: изменения условий тарифа, введение новых услуг да и то, однократно, без дурацких повторов.
друг, я не о спаме, а о сообщениях от Бизнес-лайф с текущими акциями.
это мы тут с тобой умные, в свете всех новостей, а токо-токо отойди на недельку от компа и смарта - уже в неведении.
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Новина для не шанувальників вікторин
Нашим абонентам, як нікому іншому, відомо, що life:) – невичерпне джерело акцій, вікторин, пропозицій та послуг. Аби інформувати абонентів про всі наші пропозиції, ми використовуємо найбільш точний канал зв’язку – SMS-повідомлення. Адже далеко не всі абоненти регулярно відвідують наш сайт чи прослуховують IVR меню. А отже, ніколи не довідаються про вигідну пропозицію чи цікаву вікторину.

Але ми чуємо і розуміємо, що інформувати всіх і про все недоцільно, адже кожний з нас має свої вподобання: хтось не є шанувальником вікторин, комусь не цікаво дізнаватися про нові акції, а когось просто дратують SMS від оператора і його партнерів.

Тому ми почали реалізовувати можливість для наших абонентів налаштовувати особисті уподобання стосовно отримання інформаційних SMS-повідомлень. Тепер на сторінці офіційного сайту life:) можна буде вибрати і відмовитися від отримання небажаних SMS. Загалом, можна буде відмовитися від усіх SMS, крім обов’язкових, на зразок тих, що повідомлять про активацію Вашого тарифного плану.

На цьому етапі вже можна відмовитися від розсилань, що інформують про вікторини. Згодом ми додамо ще категорії повідомлень, розсилання яких можна буде заборонити або дозволити.

Сподіваємося, цей інтерфейс дозволить Вам відфільтрувати небажані розсилання, щоб отримувати тільки ті, які дійсно Вам будуть цікаві та корисні!

Ознайомитися з новою можливістю можна за цим посиланням http://www.life.com.ua/index.php?area=mylife&lng=uk&page=2-10

Джерело:
http://blog.life.com.ua/novyna-dlya-ne-shanuvalnykiv-viktoryn/comment-page-1/#comment-620
 

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Город-герой Киев
Телефон
Xiaomi Note 8 Pro, Lenovo Tab 4 8 plus
Гонят. Я звонил отказаться от 60000 грн - нельзя!
И кстати мне так и приходят транслитом
 
Зверху