Статистика кількості абонентів мобільних операторів

Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Лс +600 тыс абонентов

Вот это как раз про то, что я говорил в теме про "Будущее Интертелеком", результат не только "на лицо", но и на реальные цифры. ЛС первыми уловили тенденцию и очень быстро приняли верное решение.
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
що не виділили кольорами відсотки, щоб зрозуміло було кому яка частка належить.

Внизу расшифровка, кому какой % принадлежит. Все очень легко и понятно.
Справа Кс, слева - вф,
снизу - лс.

Какие еще вам цвета нужны ?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
що не виділили кольорами відсотки, щоб зрозуміло було кому яка частка належить.

Внизу расшифровка, кому какой % принадлежит. Все очень легко и понятно.
Справа Кс, слева - вф,
снизу - лс.

Какие еще вам цвета нужны ?
ЛС там загубився між всіма.
 

ГеоргийК

Пользователь
Реєстрація
19.01.12
Місто
Київ
Телефон
Samsung A52
Интересно было бы отдельно по Киеву посмотреть статистику.
Пересчитал абонентов в своей телефонной книжке (не учитывал иностранцев; и, в случае наличия нескольких номеров у одного контакта, выбирал условно "основной"). Вышло: КС - 54%, ВФ - 42%, ЛС - 3% и городские - 1%.
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
@VadymUA да очень просто: кто первый в поселок/область пришел, тот захватил первых абонентов. Дальше пошло по инертности: клубный эффект, новый абонент выбирал оператора, учитывая, услугами какого оператора пользуются друзья и знакомые.
 
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
Цікаво як Vodafone вдалося захопити Чернівецьку область?

все просто, как выше и описали, в Черновцы первый пришёл UMC, в область Киевстар. А постепенно уже с годами менялось, но кса скорее больше в области, но и в областном центре, уже не мало.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Интересно было бы отдельно по Киеву посмотреть статистику.
Пересчитал абонентов в своей телефонной книжке (не учитывал иностранцев; и, в случае наличия нескольких номеров у одного контакта, выбирал условно "основной"). Вышло: КС - 54%, ВФ - 42%, ЛС - 3% и городские - 1%.

В Киеве КС не всегда был первым. Долгое время из-за МТСного демпинга у многих (включая меня) нулевой МТС был первым номером. Потом уже, когда халява условно закончилась, всё вернулось на круги своя, приблизительные куски пирога - КС 40%, ВФ 30%, ЛС 20%, оставшиеся 10% на всех остальных и статистическую погрешность.
 
  • Like
Реакції: idea

ГеоргийК

Пользователь
Реєстрація
19.01.12
Місто
Київ
Телефон
Samsung A52
В Киеве КС не всегда был первым. Долгое время из-за МТСного демпинга у многих (включая меня) нулевой МТС был первым номером.
Да я в курсе. ;) У меня до сих пор Водафон основной. И по привычке думал, что большинство номеров в моей записной принадлежат таки ВФ. Но когда посчитал - удивился, что КС на первом месте.
Меня ещё удивила огромная разница количества абонентов ЛС по Киевской области (21%) и моей записнухой (3%). Среди моих друзей/знакомых практически нет людей юзающих Лайф...
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Цікаво як Vodafone вдалося захопити Чернівецьку область?

все просто, как выше и описали, в Черновцы первый пришёл UMC, в область Киевстар. А постепенно уже с годами менялось, но кса скорее больше в области, но и в областном центре, уже не мало.
Думаю якби була окрема статистика по місту і області, то було би десь 70 на 30 на користь Водафона в місті і точно так само на користь Кс в області.
Ну і найменша частина юзерів Лайфа в країні у нас. Його по суті і нема))
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
кто первый в поселок/область пришел, тот захватил первых абонентов. Дальше пошло по инертности: клубный эффект, новый абонент выбирал оператора, учитывая, услугами какого оператора пользуются друзья и знакомые.

По этой логике лидером везде должен был быть UMC, так как на несколько лет раньше вышел на рынок.
Или я не прав ?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
По этой логике лидером везде должен был быть UMC, так как на несколько лет раньше вышел на рынок.
Или я не прав ?
На несколько лет раньше он вышел в NMT-450, на тот момент цены на связь и терминалы были слишком негуманными для большинства населения. А разница в запуске GSM сети в Киеве пару месяцев (Сентябрь 97 у UMC и Декабрь 97 у КСа) и дальше уже пошло кто первый в какой регион зашел. Ну со временем в зависимости от многих факторов картина в регионе могла меняться, но базово все было заложено как раз тогда
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
UMC ще ж користувався адмін. ресурсом на повну, місцева влада, укртелефон... По-перше, 050 гарніший код, ніж будь який інший. Друге, на всіх військових частинах стояли їхні машти, а в прикордонних областях, як Чернівецька було багато ВЧ.
Ну, і в моєму сприйнятті, umc був майже завжди проросійським, а Київстар - проукраїнським. Звідси і поділ у популярності на схід і захід.
Особисто я, їм досі не вибачив безбожних крадіжок грошей, а потім слухання музики годинами в очікуванні з'єднання з оператором (на початках це було просто масове явище, а повністю закінчилось лиш тоді коли з номеру один вони стали номер два і зробили висновки), тому й пішов від них на юні і кс.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
В далекому 2003 році для мене (як і для більшості) вирішальним була вартість послуг а не хто перший зайшов, чи в кого красивіший код)) Появився Супер Джинс без плати за з'єднання і з фіксованою ціною 1.25грн (проти майже 3грн в КС) - я купив Джинс, з'явився Діджус з безкоштовним інтернетом і 1коп. за смс - купив Діджус, з'явився Джинс Зима з безкоштовними дзвінками і смс на 3 номера - купив знову Джинс, з'явився Екотел з безкоштовними розмовами всередині мережі - купив Екотел.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
В далекому 2003 році для мене (як і для більшості) вирішальним була вартість послуг а не хто перший зайшов, чи в кого красивіший код)) Появився Супер Джинс без плати за з'єднання і з фіксованою ціною 1.25грн (проти майже 3грн в КС) - я купив Джинс, з'явився Діджус з безкоштовним інтернетом і 1коп. за смс - купив Діджус, з'явився Джинс Зима з безкоштовними дзвінками і смс на 3 номера - купив знову Джинс, з'явився Екотел з безкоштовними розмовами всередині мережі - купив Екотел.
В цьому плані "чудовий" був час. Через день то в тебе, то в друзів/знайомих мінявся номер... Ніякої стабільності.
Друге, на всіх військових частинах стояли їхні машти, а в прикордонних областях, як Чернівецька було багато ВЧ.
Чуток невдало наша область за приклад взята. Бо якраз в області покриття UMC/МТС завжди хромало, особливо в першій половині 2000-х. Від того дуже висока популярність Київстара в області.
 
Зверху