Статистика кількості абонентів мобільних операторів

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Раскройте свою мысль чуть шире, пожалуйста.
"Активна 3-місячна абонентська база у першому кварталі 2020 року збільшилася на 8,7% — до 7,5 мільйонів абонентів (порівняно з 6,9 мільйонами осіб у 2019 році" (с) https://red-forum.com/threads/Финансовые-и-операционные-результаты-lifecell.7666/post-1585783
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Раскройте свою мысль чуть шире, пожалуйста.
"Активна 3-місячна абонентська база у першому кварталі 2020 року збільшилася на 8,7% — до 7,5 мільйонів абонентів (порівняно з 6,9 мільйонами осіб у 2019 році" (с) https://red-forum.com/threads/Финансовые-и-операционные-результаты-lifecell.7666/post-1585783
Интересно, как это соотноситься с следующим сообщением ? Фальсификацию где увидели ? Дают же данные не только по активным абонентам, но и по общему количеству.
сфальсифицировать, как это хитро делает ЛС.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Spring, тю, так у кожного другого 2 або 3 сімки. Кожен дає комусь якийсь один номер, який хоче лиш цей номер подавати для певних потреб, або дає номер із тієї мережі, у якій ваш номер телефону. Де гарантія, що у всіх тих людей нема іншого номера Лайф?
І ще одне чистили сім лайфа?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Скажу очень субъективное мнение.
Почистил телефонную книгу в связи с новым местом работы. Из 60 номеров только 4 ЛС. 1 коллеги, 3 товарищей (2 из них имеют ВФ и КС).
Ну это, повторюсь, лично моя статистика.
Шо опьять? Вже сто разів на форумі це проходили.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
100% Чисто маленький приклад: мій шеф працював в КНУБА, там 100% кафедри мали lifecell, перейшов зі своєю командою в Шевченка - там 75% було на КС, 25% Водафона. З переходом тепер стало десь 50/25/25....
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Интересная статистика, ЛС теряет позиции даже в моём "жёлтом" городе. По результатам опроса, по сравнению с опросом от ноября позапрошлого года, в Рени, как у основного (или единственного) мобильного оператора, значительно упали позиции Лайфселл (он был лидером опроса с небольшим отрывом от Киевстара), Киевстар стал явным лидером, немного прибавил абонентов Водафон, и совсем чуть-чуть Интертелеком. Появились 3 человека с основным оператором "Лайкамобайл", и что совсем удивительно - один с Тримобом.

Скриншот 29-01-2021 222936.jpg
Скриншот 02-02-2021 211155.jpg
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
різні (ЗСУ)
Телефон
Samsung S23 Ultra
Интересная статистика, ЛС теряет позиции даже в моём "жёлтом" городе. По результатам опроса, по сравнению с опросом от ноября позапрошлого года, в Рени, как у основного (или единственного) мобильного оператора, значительно упали позиции Лайфселл (он был лидером опроса с небольшим отрывом от Киевстара), Киевстар стал явным лидером, немного прибавил абонентов Водафон, и совсем чуть-чуть Интертелеком. Появились 3 человека с основным оператором "Лайкамобайл", и что совсем удивительно - один с Тримобом.

З'явилось 3 людини, які проголосували "по приколу" і 1, який випадково натиснув на 3Моб. Вам же сказали: вибірка надто мала. Хз, що це взагалі за аудиторія. Може, це жителі однієї вулиці, де якраз БС Київстар додали або у іншого оператора перешкоди з'явились.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Реєстрація
14.04.13
Місто
різні (ЗСУ)
Телефон
Samsung S23 Ultra
Хз, що це взагалі за аудиторія.
Участники городского чата. И поверьте человеку, живущему в этом городе - результат опроса весьма приближён к реальности
доктор, откуда у вас такие картинки? ©

Я зараз можу провести опитування 200 бабульок біля під'їздів трьох хрущовок на одному боці своєї вулиці, і екстраполювати на весь 30-тисячний ЖК. Раптом виявиться, що у 80% Київстар, а 20% не користуються мобільним зв'язком. Всі ці бабулі сидять в одному чатику в моєму парку.
На іншому боці парку 3 сучасних висотки, опитавши там 200 бабульок, виявиться, що 48% з МТС, 50% лайф, є 4 юзера Укртелеком, а ще двом діти купили Лайку.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Вы реально не понимаете разницы между многомиллионным городом и городком с населением 10-15 тыс?

Так я объясню: чтоб опросить 200 бабулек, у нас надо обойти весь город, а не 3 высотки (коих у нас нет). И тогда да, это будет более-менее верная выборка, потому что охвачен будет весь город.

У вас на каждый парк, каждую хрущёвку, каждый подъезд свои чатики, а у нас - один чат на город. У вас могут не знать соседей по лестничной площадке, а у нас нет ни одного человека, с которым каждый житель не знаком хотя бы через одного.

Если у вас поставят евробляху на газоне - у вас скажут, "Какой-то презерватив", а у нас - "Иванов Сергей Петрович, живёт и работает там-то".

Я не знаю, как вам ещё объяснить, что периферия и столица очень сильно отличаются. И соответственно, опросы бабушек в чате парка совершенно некорректно приводить в пример. Для моего города 230 опрошенных жителей - это в процентном соотношении 43 000 жителей Киева. Может, хоть так понятней станет...
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
різні (ЗСУ)
Телефон
Samsung S23 Ultra
Вы реально не понимаете разницы между многомиллионным городом и городком с населением 10-15 тыс?

Так я объясню: чтоб опросить 200 бабулек, у нас надо обойти весь город, а не 3 высотки (коих у нас нет). И тогда да, это будет более-менее верная выборка, потому что охвачен будет весь город.

У вас на каждый парк, каждую хрущёвку, каждый подъезд свои чатики, а у нас - один чат на город. У вас могут не знать соседей по лестничной площадке, а у нас нет ни одного человека, с которым каждый житель не знаком хотя бы через одного.

Если у вас поставят евробляху на газоне - у вас скажут, "Какой-то презерватив", а у нас - "Иванов Сергей Петрович, живёт и работает там-то".

Я не знаю, как вам ещё объяснить, что периферия и столица очень сильно отличаются. И соответственно, опросы бабушек в чате парка совершенно некорректно приводить в пример. Для моего города 230 опрошенных жителей - это в процентном соотношении 43 000 жителей Киева. Может, хоть так понятней станет...
Бінго! Вам почало доходити. У людей може бути 2-3 оператора. І один бог знає, як вони вказують основного. На 200 відповідей 1 голос це 0,5% похибки. Якщо для вибірки в 2000 відповідей нормальна похибка в 2-3%, то у вас похибка на 200 відповідях може доходити до 10% і більше.
Елементарно, в чат Рені в 2020 році додалось 10 бариг з Молдови, проголосували за Інтертелеком. Чи в Рені вже кожен учасник чату реєструється за домашньою адресою і паспортними даними? І тут GAS інтерполює на все місто і рапортує: в Рені суттєво зросла частка абонентів Інтер, за рік +5% росту. 40 студентів З Рені на віддаленому навчанні сиділи дома, перестали основний номер поповнювати, яким в Одесі користуються, зате купа розмов за мамою і татом по КС. Ось і +20% росту у КС. А їх мами і тата сидять на городі, і їм пофіг хто як голосує в єдиному міському чатику, вони як платили за МТС, так і платять. А сидять вони в всеукраїнському чаті "Життя про Совку", де проводять зовсім інші опитування.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Inn@
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Бінго! Вам почало доходити.
Такое себе начало критики соц опроса) В любом случае, выборка будет не точна. Посему и есть наука статистика, которая учитывает процент возможной ошибки. Никто не говорил, что те голоса верны на 100%, но они проводились среди людей, которые имеют больше отношение к связи, нежели в тобой приведенном примере с бабушками. Посему в данном случае, процент ошибки будет намного ниже, нежели в тобой озвученном варианте.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
різні (ЗСУ)
Телефон
Samsung S23 Ultra
Бінго! Вам почало доходити.
Такое себе начало критики соц опроса) В любом случае, выборка будет не точна. Посему и есть наука статистика, которая учитывает процент возможной ошибки. Никто не говорил, что те голоса верны на 100%, но они проводились среди людей, которые имеют больше отношение к связи, нежели в тобой приведенном примере с бабушками. Посему в данном случае, процент ошибки будет намного ниже, нежели в тобой озвученном варианте.
Я про 10% говорив. Точно для Рені з 18320 жителів і 230 опитунів похибка 6,42%, тобто +/- 15 голосів. Динаміку змін в 15 голосів не можна порахувати достовірно. Реально можна стверджувати на основі вибірки в 230 з 18320, що в Рені є два основних оператори КС і Лайф в пропорції 1:1 +/- 6,42% і в межах похибки присутні абоненти Водафона, Інтера, Лайки.
Post automatically merged:

Вы реально не понимаете разницы между многомиллионным городом и городком с населением 10-15 тыс?
Я розумію. В Рені у кожного 25 см, а в Києві 15. А все тому, що в Рені проводять опитування, а в Києві - дослідження
 
Останнє редагування:
  • Haha
Реакції: idea

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Бінго! Вам почало доходити.
Такое себе начало критики соц опроса) В любом случае, выборка будет не точна. Посему и есть наука статистика, которая учитывает процент возможной ошибки. Никто не говорил, что те голоса верны на 100%, но они проводились среди людей, которые имеют больше отношение к связи, нежели в тобой приведенном примере с бабушками. Посему в данном случае, процент ошибки будет намного ниже, нежели в тобой озвученном варианте.
Я про 10% говорив. Точно для Рені з 18320 жителів і 230 опитунів похибка 6,42%, тобто +/- 15 голосів. Динаміку змін в 15 голосів не можна порахувати достовірно. Реально можна стверджувати на основі вибірки в 230 з 18320, що в Рені є два основних оператори КС і Лайф в пропорції 1:1 +/- 6,42% і в межах похибки присутні абоненти Водафона, Інтера, Лайки.
Post automatically merged:

Вы реально не понимаете разницы между многомиллионным городом и городком с населением 10-15 тыс?
Я розумію. В Рені у кожного 25 см, а в Києві 15. А все тому, що в Рені проводять опитування, а в Києві - дослідження
Ты не совсем прав , ты опросами занимался ? У меня в поселке (6000 населения ) когда опрос делали то всего лишь пару десятков человек опрашивали. да , по каждой категории граждан ,но если не делать официальные данные ,то для себя из группы в Вайбере можно сделать выводы . Пенсионеров можно не считать даже от них дохода почти нет.
 
  • Like
Реакції: GAS
Реєстрація
14.04.13
Місто
різні (ЗСУ)
Телефон
Samsung S23 Ultra
Я про реальний випадок з 230 і 18230, 5 варіантів відповідей і достовірність вирахувана на твоїх же даних по відомих формулах.
Цілком вірогідно, що для опитувань типу: чи підтримуєте ви надбавку до пенсій людям, які не знають табличку множення, достатньо вибірки 20 чоловік з 6000.
 
Останнє редагування:

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
18230 из Педивикии? Реально меньше 15000 (исходя из реестра избирателей, естественно учитывая несовершеннолетних), а вообще хорошо если тыщ 12 наберётся. Но неважно, я понял, вам главное - обосрать.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Зверху