Страхування, "автоцивілка", ОСЦПВ

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
З телеграм каналу hotline.finance:
❗️ МТСБУ вже працює. Автоцивілку знову можна оформити онлайн після хакерської атаки

Майже тиждень не можна було оформити автоцивілку в електронному вигляді. МТСБУ все пофіксили. Персональні дані автовласників не постраждали. Тепер на hotline.financе можна оформити автоцивілку від деяких компаній (поступово підключатимуться й інші).

🎁 У звʼязку з відновленням оформлення електронних страховок, ми даруємо знижку 20% на будь-яку автоцивілку по промокоду «RESTART».

📅 Промокод діє 2 дні — до 21 січня включно.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Альфа страхування на сайті пише: "Вибачте, покупка електронного поліса Автоцивілки тимчасово недоступна. Проводяться технічні роботи на державному сервері реєстрації електронних полісів.
Ви можете оформити поліс, залишивши заяву:"
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Ну думаю, ладно, сейчас же должно мне договор показать со страховой, а потом перед покупкой ещё и переспросить... Але ніт! Просто списали деньги и поздравили
мав аналогічний випадок з hotline.finance, там по дефолту дата початку дії поліса стоїть завтрашнім днем (до тепер не виправили). На гарячій лінії не допомогли, 2 тижні їздив з 2ма полісами одночасно :bandit:
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
мав аналогічний випадок з hotline.finance, там по дефолту дата початку дії поліса стоїть завтрашнім днем (до тепер не виправили).
А навіщо це виправляти? Завтрашній день нормальне дефолтне значення.
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Альфа страхування, 1250 грн, Запорожье, стаж до 3 лет.

А навіщо це виправляти? Завтрашній день нормальне дефолтне значення.
Не нормально. Тепер виходить, що буде дві старховки одночасно. Як кажуть, це не добре, бо дві страхові не завжди можуть домовитися між собою, хто з них мусить платити, якщо що.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
мав аналогічний випадок з hotline.finance, там по дефолту дата початку дії поліса стоїть завтрашнім днем (до тепер не виправили).
А навіщо це виправляти? Завтрашній день нормальне дефолтне значення.
За свій 15 річний досвід володінням авто жодного разу не купляв цивілку за день до закінчення. Має бути вибір, в тому числі й дати також (ви ж чомусь відписуєте в темі Монобанку, можливо навіть і клієнт, а могли би сидіти з дефолтним запропонованим і обраним за вас Ощадбанком)
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
За свій 15 річний досвід володінням авто жодного разу не купляв цивілку за день до закінчення. Має бути вибір, в тому числі й дати також (ви ж чомусь відписуєте в темі Монобанку, можливо навіть і клієнт, а могли би сидіти з дефолтним запропонованим і обраним за вас Ощадбанком)
Так а де я пишу, що не має бути вибору. Я пишу дефолтне значення - наступний день то нормально. А потрібну дату юзер хай виставляє за власною потребою.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Не нормально. Тепер виходить, що буде дві старховки одночасно. Як кажуть, це не добре, бо дві страхові не завжди можуть домовитися між собою, хто з них мусить платити, якщо що.
Ви припустились помилки, а винен хотлайн, бо ви не змінили дефолтне значення?
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Ви припустились помилки, а винен хотлайн, бо ви не змінили дефолтне значення?
Помилки що за мене вже хтось зробив попередній вибір?Не згоден з вами і не певен чи вдасться переконати.
Ви приходете в АТБ і вам в руки дають хліб за 20 грн. і просять пройти до каси для оплати, вам можливо зручно, ви платите і виходите. Мені зручніше коли нічого не пропонують і дозволяють зробити вибір між 16 грн. і 24 грн. (або принаймні перепитають чи підходить дана обрана дефолтна опція). В моєму розумінні це вибір.

У випадку Хотлайна на 3 сторінках вибору параметрів авто, досвіду, використання в таксі, місця реєстрації, добровільої додаткової страховки- мене бомбардують всіма різними питання, де немає визначеної наперід опції, на 4ій підсумовуючій сторінці вже є обрана дата без мене, в моєму світогляді це незручно і неправильно.
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7

Metio

Заблокирован
Реєстрація
30.06.14
Місто
Киев
Телефон
Micromax X502
Чогось я не розумію. В цьому новому полісі написано b1, хоча звичайний седан до 1.6 літри. Vin код вірний, чому воно як b1 світиться?
B1 - до 1600
B2 - 1600-2000
B3 - 2000-3000
B4 - от 3000.
Все верно у вас.
 
Зверху