Страхування, "автоцивілка", ОСЦПВ

Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Ну от й добре, АРКС виявився доволі людяним, тільки суд натравив. :)А міг би й машину спалити:), щоб не наносив збитки далі.
В усьому потрібно шукати позитив:).
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
АРКС мене навіть вніс у стоп-ліст по КАСКО
Доречі, може в тебе в них вже ліміт закінчився, і в СРМці ти помічений іконкою "не виплачувати більше 100 гривень" :) Їх бізнес же як в спортлайфа, на тих хто абонемент платить, але послугами не користується. Такі як ти - вбивають їх маржинальність!
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Доречі, може в тебе в них вже ліміт закінчився, і в СРМці ти помічений іконкою "не виплачувати більше 100 гривень" :) Їх бізнес же як в спортлайфа, на тих хто абонемент платить, але послугами не користується. Такі як ти - вбивають їх маржинальність!
Не знаю що там у них в CRM, але налаштована вона криво. Бо після останнього завершення ОСЦВ - дзвонили пропонували продовжити і дуже здивувалися, чому це я не хочу і як це вони не все виплачують)
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
webivan, в мене якщо була ДТП з виплатою, то я наступну страховку на цю машину роблю в інший компанії. Є три СК, які я по кругу тасую.
Post automatically merged:

Ну от й добре, АРКС виявився доволі людяним, тільки суд натравив. :)А міг би й машину спалити:), щоб не наносив збитки далі.
— Владимир Ильич очень любил детей. Бывало, сидит он на скамейке, а если рядом присядет девочка, он бритвочку достанет и о ремень точит-точит. Посмотрит на девочку и снова точит-точит.

— Так при чём же здесь любовь, Надежда Константиновна?

— А ведь мог бы и по горлу полоснуть!
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Еще небольшой совет как избавится от проблем с хитропопыми гражданами которые покупают самые дешевые страховки с франшизой. Вариант 1.
Если случилось ДТП, попросите у виновника его полис, если в полисе есть франшиза отказывайтесь от оформления европротокола, вызывайте полицию они оформят ДТП, хитропопый влетит на судебный сбор и штраф + будет решение суда по которому адвокат без проблем с этого гражданина франшизу истребует.
Вариант 2.
хитропопый гражданин сразу же на месте ДТП возмещает вам сумму франшизы (пишите расписку), потом уже можно оформить и европротокол. Дальше разбираетесь уже со страховой.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Еще небольшой совет как избавится от проблем с хитропопыми гражданами которые покупают самые дешевые страховки с франшизой. Вариант 1.
Если случилось ДТП, попросите у виновника его полис, если в полисе есть франшиза отказывайтесь от оформления европротокола, вызывайте полицию они оформят ДТП, хитропопый влетит на судебный сбор и штраф + будет решение суда по которому адвокат без проблем с этого гражданина франшизу истребует.
Вариант 2.
хитропопый гражданин сразу же на месте ДТП возмещает вам сумму франшизы (пишите расписку), потом уже можно оформить и европротокол. Дальше разбираетесь уже со страховой.
О, "учителей" подвезли... Люблю видео как таких же "учителей" на дорогах скидывают в кюветы или грузовики не долго думая бьют в заднюю часть их а/м.
Но тут, чтобы "поучительствовать", надо быть, как минимум,100% невиновным.
А поскольку невиновным обычно является мой автомобиль, то в следующий раз твой собрат "нехитропопый, с ОСАГО без франшизы", будет оформлен как ты советуешь в пункте №1. Пусть это будешь не ты именно, но он пострадает из-за тебя.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Є авто оформлене на інваліда 2 гр
Є водій на цьому авто теж інвалід 2 гр.
При оформленні автоцивілки через моно, пропонує ввести дані інваліда для отримання знижки.
вводити дані інваліда власника чи інваліда водія ?
Хтось знає хто зараз надає якісь знижки по автоцивілці, може десь вигідніше ніж в моно банку ? Того року брали в моно, так як за таких умов давали категорію кешбеку азк
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Dаmіеn, суть написаного у вас одна. Все вокруг идиоты, один я маладец!
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Є авто оформлене на інваліда 2 гр
Є водій на цьому авто теж інвалід 2 гр.
При оформленні автоцивілки через моно, пропонує ввести дані інваліда для отримання знижки.
вводити дані інваліда власника чи інваліда водія ?
Хтось знає хто зараз надає якісь знижки по автоцивілці, може десь вигідніше ніж в моно банку ? Того року брали в моно, так як за таких умов давали категорію кешбеку азк
Власника
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T

omni,​

Нет, суть в другом. Таких "учителей" надо наказывать. Считаешь, что у тебя все грамотно - пожалуйста, считай. Просто делай так и все.
А пытаться принудительно, через "учительствование", привить свою точку зрения - это надо искоренять
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Dаmіеn, то есть человек совершает дтп, а виноват я? У вас больная фантазия.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Є авто оформлене на інваліда 2 гр
Є водій на цьому авто теж інвалід 2 гр.
При оформленні автоцивілки через моно, пропонує ввести дані інваліда для отримання знижки.
вводити дані інваліда власника чи інваліда водія ?
Хтось знає хто зараз надає якісь знижки по автоцивілці, може десь вигідніше ніж в моно банку ? Того року брали в моно, так як за таких умов давали категорію кешбеку азк
Таку знижку застосовують всі страхові без виключення. Воно якось прописане у законі. Страховка робится на власника авто інваліда. І якщо після ДТП зясується що за рулем була інша людина то страхова вправі відмовити в виплатах по страховому випадку. Так воно працює зі слів живого агента страхової станом на 3 тижні назад.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Dаmіеn, то есть человек совершает дтп, а виноват я? У вас больная фантазия.
Он виноват(если вообще виноват) в ДТП только и больше ни в чем. Но Вы сходу обвиняете его в "хитропопости" (поскольку у него ОСАГО с франшизой) и начинаете его "учить".
Таких учителей надо выкорчевывать всеми доступными методами. Гвоздем вдоль всей машины Ваши ученики благодарные еще ни разу не благодарили?
 
  • Dislike
Реакції: omni

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А пытаться принудительно, через "учительствование", привить свою точку зрения - это надо искоренять
Гвоздем вдоль всей машины Ваши ученики благодарные еще ни разу не благодарили?
Щось ти загоняєшся. Вчительствувати можна лише тобі?
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Dаmіеn, то есть человек совершает дтп, а виноват я? У вас больная фантазия.
Он виноват(если вообще виноват) в ДТП только и больше ни в чем. Но Вы сходу обвиняете его в "хитропопости" (поскольку у него ОСАГО с франшизой) и начинаете его "учить".
Таких учителей надо выкорчевывать всеми доступными методами. Гвоздем вдоль всей машины Ваши ученики благодарные еще ни разу не благодарили?
ты реально загоняешь. учи правила дорожного движения. при ДТП я имею право вызвать полицию и не оформлять европротокол. и обращаться в суд тоже имею право. Но ты же тут нам рассказываешь какой ты молодец, что берешь франшизу и потом ее не платишь. Все вокруг лохи, а ты молодец. Вот таких умников и нужно учить, что бы спустились с небес на землю.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Є авто оформлене на інваліда 2 гр
Є водій на цьому авто теж інвалід 2 гр.
При оформленні автоцивілки через моно, пропонує ввести дані інваліда для отримання знижки.
вводити дані інваліда власника чи інваліда водія ?
Хтось знає хто зараз надає якісь знижки по автоцивілці, може десь вигідніше ніж в моно банку ? Того року брали в моно, так як за таких умов давали категорію кешбеку азк
Таку знижку застосовують всі страхові без виключення. Воно якось прописане у законі. Страховка робится на власника авто інваліда. І якщо після ДТП зясується що за рулем була інша людина то страхова вправі відмовити в виплатах по страховому випадку. Так воно працює зі слів живого агента страхової станом на 3 тижні назад.
Так а якщо за кермом буде теж інвалід, але інший?
Я в підтримку дзвонив, там взагалі не смогом відповісти, сказали що дізнаються і передзвонять
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Є авто оформлене на інваліда 2 гр
Є водій на цьому авто теж інвалід 2 гр.
При оформленні автоцивілки через моно, пропонує ввести дані інваліда для отримання знижки.
вводити дані інваліда власника чи інваліда водія ?
Хтось знає хто зараз надає якісь знижки по автоцивілці, може десь вигідніше ніж в моно банку ? Того року брали в моно, так як за таких умов давали категорію кешбеку азк
Таку знижку застосовують всі страхові без виключення. Воно якось прописане у законі. Страховка робится на власника авто інваліда. І якщо після ДТП зясується що за рулем була інша людина то страхова вправі відмовити в виплатах по страховому випадку. Так воно працює зі слів живого агента страхової станом на 3 тижні назад.
Так а якщо за кермом буде теж інвалід, але інший?
Я в підтримку дзвонив, там взагалі не смогом відповісти, сказали що дізнаються і передзвонять
Я так зрозумів що він теж матиме право придбати поліс зі знижкою 50%. І у випадку дтп зможе його надати. З точки зору гуманності все витримано вірно кожен пенсіонер як незахищена верства населення матиме знижку, але "розшарити" цю знижку не вдастся. Можливо я помиляюсь в якихось нюансах, але я так зрозумів агента ТАСа.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Є авто оформлене на інваліда 2 гр
Є водій на цьому авто теж інвалід 2 гр.
При оформленні автоцивілки через моно, пропонує ввести дані інваліда для отримання знижки.
вводити дані інваліда власника чи інваліда водія ?
Хтось знає хто зараз надає якісь знижки по автоцивілці, може десь вигідніше ніж в моно банку ? Того року брали в моно, так як за таких умов давали категорію кешбеку азк
Таку знижку застосовують всі страхові без виключення. Воно якось прописане у законі. Страховка робится на власника авто інваліда. І якщо після ДТП зясується що за рулем була інша людина то страхова вправі відмовити в виплатах по страховому випадку. Так воно працює зі слів живого агента страхової станом на 3 тижні назад.
Так а якщо за кермом буде теж інвалід, але інший?
Я в підтримку дзвонив, там взагалі не смогом відповісти, сказали що дізнаються і передзвонять
Почитац Закон про ОСЦПВ - він нн великий. Лише власник авто з певних категорій має знижку на поліс і в цьрму випадку лише на власника розповсюджується дія полісу
 
Зверху