Тарифи контракту «Ваш» (2021) (архівні)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.

ТарифВаш РегіонВаш СтартВаш ВибірВаш ОптимумВаш Преміум
(Непублічний тариф,
спецпропозиція)
Ваш Преміум+
(Непублічний тариф, спецпропозиція)
Вартість пакету послуг на місяць125 грн135 грн175 грн250 грн750 грн1000 грн
Мобільний Інтернет30 ГБ5120 МБ20480 МББезлім
(40 ГБ, далі - шейп)
Безлім
(шейп відсутній)
Безлім
(шейп відсутній)
Коли використаєте всі гігабайти тарифу10 грн/пакет 100 МБ10 грн/пакет 100 МБ10 грн/пакет 100 МБ---
Дзвінки в мережі КиївстарБезлімБезлімБезлімБезлімБезлімБезлім
Дзвінки на інші мобільні, міські та за кордон300 хв100 хв100 хв200 хв1500 хв2500 хв
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні після використання1,50 грн/хв1,50 грн/хв1,50 грн/хв1,50 грн/хв1,50 грн/хв1,50 грн/хв
SMS100 SMS-100 SMS200 SMS300 SMS300 SMS
Суперсила1 суперсила на вибір:

Київстар ТБ; +5 ГБ; +100 хвилин на інші мережі та за кордон; Відео на ходу
-2 суперсили на вибір:

Київстар ТБ; +5 ГБ; +100 хвилин на інші мережі та за кордон; Відео на ходу; Роумінг; SIM для планшета; SIM для другого телефона
2 суперсили на вибір:

Київстар ТБ; +100 хвилин на інші мережі та за кордон; Роумінг; SIM для планшета; SIM для другого телефона; Домашній Інтернет (100 Мбіт/с)
Домашній Інтернет---Доступна у вигляді СуперсилиВходить до тарифуВходить до тарифу
Київстар ТБДоступна у вигляді Суперсили-Доступна у вигляді СуперсилиДоступна у вигляді Суперсили
Соцмережі та месенджери-ВключеноВключено---
Знання без межВключеноВключеноВключено---
Держава в смартфоніВключеноВключеноВключено---

Як підключити ці тарифи?
Якщо ви вже наш абонент передплаченого зв’язку, можете перейти на цей тариф, скориставшись послугою Міграція, та отримати пакет послуг за акційною ціною — XXX грн за перший місяць. При переході з передплати на умови за договором ви зберігаєте свій номер та підключені послуги (якщо вони доступні на обслуговуванні за договором).

Якщо ви вже наш абонент, що обслуговується за договором, можете змінити свій тариф у Мій Київстар, або за номером 477*1, або завітати у найближчий магазин.

Також абоненти з контрактними тарифами можуть підключити Домашній Інтернет. Щоб це зробити завітайте у найближчий магазин. Заявку на зміну тарифу можна подати в будь-який час, а в останній день місяця — до 20:00.

Щоб стати нашим абонентом, можете придбати SIM-карту із цим тарифом, а щоб не пропустити дзвінки на свій попередній номер, підключіть безкоштовну послугу Комфортний перехід.

Якщо ви хочете перейти на Київстар від іншого оператора і зберегти свій номер, скористайтеся послугою Перенесення мобільний номерів (MNP).

Як знімається плата за тарифи?
Щоб підключився цей тариф, з вашого рахунку зніметься XXX грн. Далі плата зніматиметься щодня рівними частинами впродовж календарного місяця.

Якщо коштів на рахунку в день оплати тарифу недостатньо, ви й далі зможете телефонувати, користуватися інтернетом тощо, а оплатити все пізніше без комісій.

Поповнювати рахунок можна на сайті або в додатку Мій Київстар без комісій.
 
Причина: Зміни з 01.06.2023
Останнє редагування:
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
В шапці вказано, що тариф Ваш комфорт має 40 гб, а кол центр каже що там 60 Гб.
В шапке могут быть неточности, так как официально на сайте тарифы еще не появились.
Вже є на сайті:

Ваш старт

Ваш вибір

Ваш оптимум

Ваш комфорт

Ваш безлім
 

Yuj

Реєстрація
22.01.19
Місто
Sumy
В шапці вказано, що тариф Ваш комфорт має 40 гб, а кол центр каже що там 60 Гб.
В шапке могут быть неточности, так как официально на сайте тарифы еще не появились.
Вже є на сайті:

Ваш вибір

Ваш оптимум

Ваш комфорт

Ваш безлім
Оператор номер 1 мог бы и лучше подготовится к релизу новой линейки тарифов. На Оф сайте какая-то лажа практически до вечера с момента запуска тарифа. Ещё есть над чем поработать им.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
чого ж, є принципові люди!
А про покриття поговоримо через місяців зо 3-6:trollface:
Да я только за - если КС расширит покрытие ДИ. Другим провайдерам цены придется опускать на фоне конкуренции. Но пока что, складывается впечатление, что на развитие они забили.
А на тему принципиальных людей - это мифические создания что у нас, что на западе. На западе просто во-первых за пиратсво могут взять за жопу, во вторых любой контент можно легально и относительно удобно(купив штук 5 подписок) смотреть.
У нас же процентов 70 фильмов и сериалов просто негде легально посмотреть. Потому зачем заморачиваться, если можно поставить одну прогу и смотреть все
 

marley

Заблокирован
Реєстрація
11.03.15
Місто
Чернівці
Телефон
iPhone 14 Pro Max
В чем проблема отсутствия тарифов на сайте? С самого утра есть.
Очень радует как обновили сайт кстати, все стало проще, комфортнее.
 

Вкладення

  • 27D815E2-BFB5-4D45-BC15-63EE6ABEA65D.png
    27D815E2-BFB5-4D45-BC15-63EE6ABEA65D.png
    267.9 КБ · Перегляди: 27
Реєстрація
19.03.18
Місто
Запорожье
ТВ согласен,сам не смотрю...но есть же тематические каналы+неплохая библиотека кино.Можно же выбрать что нравится.
Давайте будем реалистами, мы живем в Украине. Какая библиотека кино - все давно все смотрят через пиратские сайты/приложения, там же можно смотреть любые передачи с тематических каналов. Конечно кому-то это может быть приятным бонусом, но не преимуществом тарифа.
ДИ - да может быть, но с оговорками, указанными выше. У меня например его впринципе нет, да и без Гигабита не особо лично мне интересно. Мне куда актуальней анлим мобильного инета без шейпа у ВФ.
Я сам сижу на XL-е)))Просто стараюсь быть обьективным!)))
Если объективным, то к XL добавить ДИ и всё! Многие имеют SMART в телевизоре и им не нужна подписка на ТВ. Проигрыш только в ДИ. Ну и местами с покрытием мобильным инетом.
И?!Это и так понятно.Но ведь не добавили еще!)А ждать еще около полугода точно)
 

Yuj

Реєстрація
22.01.19
Місто
Sumy
ТВ согласен,сам не смотрю...но есть же тематические каналы+неплохая библиотека кино.Можно же выбрать что нравится.
Давайте будем реалистами, мы живем в Украине. Какая библиотека кино - все давно все смотрят через пиратские сайты/приложения, там же можно смотреть любые передачи с тематических каналов. Конечно кому-то это может быть приятным бонусом, но не преимуществом тарифа.
ДИ - да может быть, но с оговорками, указанными выше. У меня например его впринципе нет, да и без Гигабита не особо лично мне интересно. Мне куда актуальней анлим мобильного инета без шейпа у ВФ.
Я сам сижу на XL-е)))Просто стараюсь быть обьективным!)))
Если объективным, то к XL добавить ДИ и всё! Многие имеют SMART в телевизоре и им не нужна подписка на ТВ. Проигрыш только в ДИ. Ну и местами с покрытием мобильным инетом.
И?!Это и так понятно.Но ведь не добавили еще!)А ждать еще около полугода точно)
По-этому сижу с Киевстаром и есть Водафон. У меня 90% звонков общения с красными, но меня подкупает качество VoLTE , ДИ и скидку 20% дали, ещё без шейпа тариф. Вот и весь перечень.
Post automatically merged:

В чем проблема отсутствия тарифов на сайте? С самого утра есть.
Очень радует как обновили сайт кстати, все стало проще, комфортнее.
Это висит в МКС, а на Оф сайте только вечером засветили.
 

Yuj

Реєстрація
22.01.19
Місто
Sumy
Это висит в МКС, а на Оф сайте только вечером засветили.
Да нет же, я с утра на сайт заходил, тарифы были уже на сайте.
Незнаю как у Вас, но с утра в вэб версии висели ещё старые тарифы, а вот в МКС в мобильном приложении и в вэб версии МКС ещё старые тарифы были.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54

Yuj

Реєстрація
22.01.19
Місто
Sumy
У меня не было. И кэш сгружал. Только МКС.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
В шапці вказано, що тариф Ваш комфорт має 40 гб, а кол центр каже що там 60 Гб.
В шапке могут быть неточности, так как официально на сайте тарифы еще не появились.
Вже є на сайті:

Ваш старт

Ваш вибір

Ваш оптимум

Ваш комфорт

Ваш безлім
Корпоративні теж виклали.
 

marley

Заблокирован
Реєстрація
11.03.15
Місто
Чернівці
Телефон
iPhone 14 Pro Max
Да нет же, я с утра на сайт заходил, тарифы были уже на сайте.
Були в МКС, але там не все було і з помилками. На сайті не були
Я придумал, по Вашему?!
Нужно было утром скрин скинуть, иначе не поверят 🤦🏻‍♂️ Но раньше не мог
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Да нет же, я с утра на сайт заходил, тарифы были уже на сайте.
Були в МКС, але там не все було і з помилками. На сайті не були
Я придумал, по Вашему?!
Нужно было утром скрин скинуть, иначе не поверят 🤦🏻‍♂️ Но раньше не мог
Як оператор казав ваш вибір, кажу ні то не мій вибір😅
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Звернув увагу, що в суперсилу "Відео на ходу" не входить зокрема "Sweet.TV". Мабуть КС розглядає їх і інші подібні сервіси як конкурента
 
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Samsung, в описании услуги (или "суперсилы", как угодно) чётко перечислены все сервисы, которые в нее входят.
А то мне тоже не нравится, что эдем туда не включили :)
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Samsung, в описании услуги (или "суперсилы", как угодно) чётко перечислены все сервисы, которые в нее входят.
А то мне тоже не нравится, что эдем туда не включили :)
А хіба я написав щось інше?
Мій акцент на тому, що у КС серед однотипних OTT-сервісів обирає тільки окремі. І очевидно, що це не випадково - мабуть КС якимось чином вигідно співпрацювати саме з "Megogo" та "Oll TV", а не "SWEET", "Ланет" та іншими. При цьому популярність всіх цих згаданих сервісів приблизно однакова
Для прикладу - в опції "Соцмережі та месенджери без обмежень" використовується зовсім інший підхід: включені всі популярні сервіси, а не окремі з них (мабуть тут про більшу чи меншу вигоду/зиск для КС не йдеться)
 
Зверху