Тарифи передплати «Без меж 2019» (архівні)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.

ТарифСпілкування без меж 2019
Абонплата100 грн/4 тижні225 грн275 грн
Мобільний Інтернет 5 ГБ25 ГБ30 ГБ
Мобільний інтернет у роумінгу в 27 країнах-5.5 ГБ6.7 ГБ
Дзвінки в мережі КиївстарБезлімБезлімБезлім
Дзвінки на інші мобільні по Україні100 хв250 хв250 хв
SMS по Україні---
Київстар ТБ Легкий--Включено в тариф
Держава в смартфоніВключено в тарифВключено в тарифВключено в тариф
Знання без межВключено в тарифВключено в тарифВключено в тариф
1 Суперсила на вибір+5 ГБ; 100 хвилин на інші мережі по Україні; Відео на ходу; 100 SMS по УкраїніКиївстар ТБ; +5 ГБ; 100 хвилин на інші мережі по Україні; Відео на ходу; 100 SMS по Україні; 2 ГБ у роумінгуКиївстар ТБ; +5 ГБ; +100 хвилин на інші мережі по Україні; +100 SMS по Україні; Відео на ходу; Соцмережі та месенджери; 2 ГБ у роумінгу
 
Причина: Зміни з 29.04.2024
Останнє редагування:
Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
Щоб надійшла пропозиція на "Без меж лайт +" (регіональний), то треба тільки довго голодувати чи є інші варіанти?
Якщо спробувати "шантаж" - зареєструвати номер і подати заявку по MNP на перехід до іншого оператора, то пропозиції на спецтарифи надійдуть чи спокійно відпустять до конкурентів?
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Щоб надійшла пропозиція на "Без меж лайт +" (регіональний), то треба тільки довго голодувати чи є інші варіанти?
Якщо спробувати "шантаж" - зареєструвати номер і подати заявку по MNP на перехід до іншого оператора, то пропозиції на спецтарифи надійдуть чи спокійно відпустять до конкурентів?
Спокойно отпустят, это же не Vodafone
 
Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
Rom1x, який тариф Вам запропонували? Як відбувся процес? Номер перед цим довго був на голодуванні?
 

Rom1x

Внештатный приколист
Реєстрація
30.12.18
Місто
Киев
Що Вам запропонували? Як відбувся процес? Номер перед цим довго був на голодуванні?
Подал заявку, сказал мол тарифы унылые и дорогие, хочу на другой "провайдер". Мне парень сказал, ну можем вам предложить тариф за 50 грн, вас устроит 50 грн ? Я сказал да, заявку отменили. Всё.
 
Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
Що Вам запропонували? Як відбувся процес? Номер перед цим довго був на голодуванні?
Подал заявку, сказал мол тарифы унылые и дорогие, хочу на другой "провайдер". Мне парень сказал, ну можем вам предложить тариф за 50 грн, вас устроит 50 грн ? Я сказал да, заявку отменили. Всё.
Заявку через сайт чи через магазин? На який день передзвонили з пропозицією?
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Тут видимо важно всегда ли Вы вне зоны действия регионального тарифа.
Если часто в зоне - то предлагают, а переходить или нет, типа, решайте сами.
Плохо что на сайтах нельзя переходить между тарифами в линейки. Многим было бы удобно.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
C полочного Комфорта18 всё зовут на "Без Границ lite+"
Для полочной симки какие то преимущества у нового тарифа есть?
 
Реєстрація
21.02.11
Місто
Киев
В «Без меж lite+» (региональный) в Киеве?? Он же не действует в Киеве. Или на то и расчет?))
Признаюсь ,я сам удивлен,живу в Киеве,в мае месяце был две недели в Запорожье,потом опять в Киеве
1593803084638.png
Post automatically merged:

Понятное дело переходить очкую, дабы не превратился тариф в тыкву,просто супруга в Запорожье уже 2 месяца и у нее пока нет спец предложений,да и номер постоянно пополняется,а у меня на входящих,пополнял в мае месяце 1 раз за год где то,т.к на тримобе в нужный момент заблочили исходящие на некоторые направления..
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
И для меня подозрительно, то что на разных номерах с разными тарифами, меня активно сманывают на лайт+. Такое было в прошло-позапрошлом году, когда я сдуру перевел номера с нормальных тарифов. Теперь жалею.
 
Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
luytel, а я дочекатися не можу пропозиції! Номер голодує, знаходжусь в регіоні дії тарифу, а пропозиції так і немає.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Дивно, мені (в Харкові), пропонують на два просто лайти, та на один спілкування без меж. Номери епізодично на 1 грн. На один звичайний лайт, сьогодні, після неоплати тарифу прийшла пропозиція.
 
Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
Може з-за того що у мене регіональний тариф Смачний Безлім?!
 
Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
Підкажіть, може треба номер на інший тариф перевести зі Смачного Безліму, щоб надіслали пропозицію на Лайт +? Чи на Смачний Безлім і на Смачний теж приходять пропозиції?
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Я так робив, переходив на дорогий тариф, поповнював мінімально, але лайт+ давали не одразу, а через якийсь інший тариф, який також голодував.
 
Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
Що Вам запропонували? Як відбувся процес? Номер перед цим довго був на голодуванні?
Подал заявку, сказал мол тарифы унылые и дорогие, хочу на другой "провайдер". Мне парень сказал, ну можем вам предложить тариф за 50 грн, вас устроит 50 грн ? Я сказал да, заявку отменили. Всё.
Подав заявку по MNP, прийшла смс - поточний оператор схвалив заявку на портацію, чекаємо на вас...
Ніяких дзвінків і жодних пропозицій!((
 
Зверху