Тарифи передплати «Все Разом» (2021) (закриті)

Статус
Закрита.

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

Тарифних планів Все разом стало більше​


29.09.2022

З 29 вересня компанія розширює перелік тарифних планів Все разом в окремих населених пунктах та поповнює лінійку тарифами ВСЕ РАЗОМ LOVE UA+ТБ та ВСЕ РАЗОМ Щедрий + ТБ.
Тарифи ВСЕ РАЗОМ включають в себе мобільний зв'язок, Домашній Інтернет, телебачення та дозволяють зекономити до 50% на вартості цих послуг.
Побачити умови тарифу та перевірити можливість підключення за вашою адресою, можна за посиланням

https://kyivstar.ua/uk/mm/news-and-promotions/taryfnyh-planiv-vse-razom-stalo-bilshe-0
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11

Тарифних планів Все разом стало більше​


29.09.2022

З 29 вересня компанія розширює перелік тарифних планів Все разом в окремих населених пунктах та поповнює лінійку тарифами ВСЕ РАЗОМ LOVE UA+ТБ та ВСЕ РАЗОМ Щедрий + ТБ.
Тарифи ВСЕ РАЗОМ включають в себе мобільний зв'язок, Домашній Інтернет, телебачення та дозволяють зекономити до 50% на вартості цих послуг.
Побачити умови тарифу та перевірити можливість підключення за вашою адресою, можна за посиланням

https://kyivstar.ua/uk/mm/news-and-promotions/taryfnyh-planiv-vse-razom-stalo-bilshe-0
Додав нові тарифи у шапку.
 
Реєстрація
09.08.16
Місто
Коростень
Телефон
Google Pixel 7
Як зараз можна перейти на тариф Все разом через next.kyivstar.ua ? В тарифах та послугах не знайшов такої опції. Колись ніби була.

Upd: Ніби такої функції немає зараз (як мінімум в мене). Потрібно через оператора просити або через номер 460 переходити.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
08.11.19
Місто
Сумы
А що реально зараз знижку якость отримати на підключення домашнього інету з лінійки "Все разом"?
 
Реєстрація
09.08.16
Місто
Коростень
Телефон
Google Pixel 7
А що реально зараз знижку якость отримати на підключення домашнього інету з лінійки "Все разом"?
Нещодавно підключав "Все разом Максимум", то давали знижку на перші 2-3 місяці (по 200 грн. вийшло). Така акція при першому підключенні вже досить довго наскільки знаю.
 

Apple1

Яблочник
Реєстрація
12.09.21
Місто
Киев
Телефон
iPhone 14
Зараз маю номер передплати КС, хочу перейти на "Все Разом LOVE UA". На сторінці тарифу написано:
Щоб активувати тариф, на вашому рахунку має бути 200 грн.

У перший місяць користування щомісячна плата за тариф знімається тільки за ту кількість днів, що залишились до кінця місяця. Об’єм послуг також надається пропорційно. Далі плата зніматиметься з мобільного рахунку 1-го числа кожного місяця за всі послуги тарифу: мобільний зв’язок + Домашній Інтернет.
Як я зрозумів, у тарифах Все разом, як і на контракті, абонплата знімається раз в місяць, 1 числа. Якщо я підключу тариф раніше (наприклад 15.11), з рахунку зніметься половина вартості тарифу (100 грн) і буде нараховано половину наповнення тарифу (6 ГБ, 600 хв) до 01.12 або зніметься 200 грн, буде повне наповнення, але всього на 2 тижні (до 01.12) чи якось по-іншому, напишіть будь ласка. Заздалегідь дякую!
 
Реєстрація
22.05.21
Місто
Запорожье
Magik, зніметься 100 грн. і нарахується половина обсягу послуг.
01.12 зніметься 200 грн. і нарахується повний обсяг послуг.
 
Реєстрація
08.11.19
Місто
Сумы
Підключився до Все Разом Щедрий 2021, тепер є необхідність перейти на Все Разом LOVE UA + ТБ, обіцяли, що все буде ОК, а ось в мій КС ттакого тарифу для переходу немає. Оператора сіпати, чи це регіональні?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Сумы
Телефон
MI A3
На жаль, Домашній Інтернет поки недоступний у вибраному населеному пункті :( Спробуйте змінити регіон, щоб подивитися доступні тарифи.
В Сумах не доступен...
 
Реєстрація
05.12.22
Місто
Kharkiv
А какой тариф "Все разом..." мне будет доступен, если я куплю сим-карту Киевстар и к ней привяжу существующий "Домашний интернет"? Т.е. обычный номер без спец-предложений (щедрый 2021 и т.п.).
 
Реєстрація
03.12.13
Місто
Запорожье
Телефон
Redmi Note 10 PRO
А какой тариф "Все разом..." мне будет доступен, если я куплю сим-карту Киевстар и к ней привяжу существующий "Домашний интернет"? Т.е. обычный номер без спец-предложений (щедрый 2021 и т.п.).
Можете выбрать любой из актуальных на сайте.
 
Реєстрація
25.07.20
Місто
Харьков
А что там за тариф всё разом, если отключаться ? Вроде 140 грн и сколько там гб ?
 
Реєстрація
05.04.22
Місто
Ружин, Житомирська обл.
Не понял, а чем Все Разом LOVE UA и Все Разом LOVE UA + ТБ отличаются? Цена одинаковая, но во втором ТВ есть:unsure:
да, тут просто смотря что и кому предлагают)
Тут просто смотря как абонент пользуется услугой ТВ:
Якщо ви не користуєтеся послугою ТБ впродовж одного календарного місяця, вона автоматично відключиться, а тариф оновиться на ВСЕ РАЗОМ LOVE UA + ТБ (ТБ не активовано). Щоб відновити доступ до Київстар ТБ, ви можете подати заявку на заміну тарифу на ВСЕ РАЗОМ LOVE UA + ТБ через Мій Київстар. Тариф ВСЕ РАЗОМ зміниться 1-го числа наступного місяця. Але послуга ТБ з ознайомчим доступом активується у вас того ж дня, коли ви подали заявку на зміну тарифу.
 

Sem

Реєстрація
06.07.14
Місто
Тернопіль
Телефон
Apple iPhone 11
На тариф Все Разом Love UA можна перейти існуючим абонентам? чи тільки для нових ?
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
На тариф Все Разом Love UA можна перейти існуючим абонентам? чи тільки для нових ?
Тариф доступний для підключення лише при новому підключенні ДІ і недоступний для заміни ТП.
Неактуально. Тепер можна майже всім
 
Причина: Можна
Останнє редагування:

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
johnlife якщо є мобільний номер кс з діючим тарифом і нема ДІ, то цей тариф підключать?
 
Статус
Закрита.
Зверху