Тарифи передплати «4G Smart» для спецпропозиції

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Тарифи доступні для підключення тільки абонентам, які отримали спеціальну пропозицію.

Тариф4G Smart Light4G Smart XS4G Smart XS+4G Smart S+4G Smart M4G Smart XLДенні тарифи
Вартість пакету послуг на місяць80 грн100 грн120 грн170 грн195 грн350 грн15 грн/щодня
Мобільний Інтернет3 ГБ5 ГБ8 ГБ20 ГБ25 ГБ70 ГБкожні 200 МБ за 10 грн
Дзвінки в мережі Vodafone УкраїнаБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезліміт
Дзвінки на інші мережі по Україні150 хв200 хв250 хв200 хв250 хв250 хв1 грн/хв
Дзвінки за кордон25 грн/день за кожні 15 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
або 30 грн/день за кожні 5 хв в одну з 14 країн
SMS на всі мобільні мережі по Україні50 шт. за 1,50 грн/в день користування
SMS за кордон6 грн/шт
Підключення пакета послуг на місяць*101*444#
Послуга «Подвійні хвилини»30 грн/міс30 грн/міс30 грн/міс0 грн/міс0 грн/міс0 грн/міс-

Базові умови
До моменту підключення пакета послуг на місяць діятимуть базові тарифи:

Дзвінки в мережі Vodafone Україна та на інші мережі по Україні1 грн/хв.
SMS абонентам по Україні та за кордон1 грн/шт.
Швидкість мобільного Інтернетуобмежено до 8 кбіт/с.

Для підключення пакета послуг на місяць, будь ласка, переконайтеся, що на рахунку є достатня сума коштів, і наберіть *101*444#

Послуга «Подвійні хвилини»
Подвоюйте хвилини для спілкування з абонентами інших операторів України у своєму тарифі.

Підключити*250#
Перевірити статус*250*1#
Відключити*250*0#
Перевірити залишок хвилин*101*4#

Послуга доступна за умови, якщо у вас підключений пакет на місяць. XXX хвилин будуть нараховані додатково до залишка хвилин у вашому пакеті послуг на місяць, і діяти вони будуть до тієї ж дати, що і ваш місячний пакет.

Вартість – XX грн/міс., знімається одразу при підключенні. Починаючи з наступного місяця ця вартість буде зніматися разом з платою за місячний пакет послуг у вашому тарифі. Тобто на момент зняття абонплати на вашому рахунку має бути XX грн, і тоді вам буде підключено пакет на місяць вже з подвоєними хвилинами для дзвінків по Україні.

Відключити послугу можна після наступного оновлення місячного пакета послуг, при цьому додаткові хвилини залишаться та будуть доступні для використання аж до закінчення терміну дії вашого місячного пакета послуг.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.09.19
Місто
Киев
Не забывайте еще что Online PASS в этих тарифах отсутствует , то есть уже нет безлимитного текстового общения в Viber , Telegram , Skype и пр.
 
Реєстрація
23.09.12
Місто
Луганск, Северодонецк
Сейчас у меня Family Plus (80 грн. в месяц), пришло СМС о переходе в 4G Smart S (50 грн. в месяц) думаю есть резон перейти. Да и интернета больше дают. До 30.09 нужно подумать.
 
Реєстрація
05.05.12
Місто
Полтава
Тариф Ред Екстра ХS. РБА закінчилось в травні і більше не оплачував, але сімка стриміла в двохсімочному телефоні. В другому слоті Водафон Експрес, яким я користуюсь. На Ред Екстру все літо до цього часу регулярно приходили СМС, щоб поповнив номер з заохоченням різних бонусів. Ігнорував. І от сьогодні таки прийшла СМС на перехід в тариф «4G Smart S». Але мені і він не дуже подобається. Хочу «4G Smart XS», бо інтернет не потрібен, а за безліміт у водафон хотів би платити якомога менше. То порадьте, якщо я не перейду зараз в «4G Smart S», чи є в мене шанс дочекатись пропозиції переходу в «4G Smart XS»? Чи можливо якось з оператором вирішити цю ситуацію?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Чи можливо якось з оператором вирішити цю ситуацію?
З оператором вирішити нічого не вийде. У Вас є шанс перейти та чекати "XS" або ігнорувати й чекати "XS". Що краще навряд вийде підсказати.
 
Реєстрація
12.02.17
Місто
Донецька обл., Україна
Сегодня пришли 2 СМС на переход в тариф 4G Smart S до 30 сентября: на Лайт в основном только на входящих, пополнялся раз в год и на RED S полочный, также пополнялся на 5 грн. раз в год, долгое время был не в сети, 1,5 месяца назад включила телефон, ждала этого предложения.
 

antiexpert

все эксперты врут
Реєстрація
20.04.17
Місто
Харків Україна
Телефон
Iphone 11 Pro Max
На полочный лайт пришло смс с приглашением в S. Перед этим приходило пополнить на 50 грн и получи 10 грн.
 
Реєстрація
19.11.08
Місто
Бровари
Насколько я понял из ранних постов этой темы, то переход в "XS" - это смс на номер 3339. Сегодня получил приглашение в "S" и водафон просит отправить смс на номер 3339. Кто ошибается?
 

Vall

Туман
Реєстрація
27.10.07
Місто
Киев
Лайт+ с еще действующим гба, есть приглашение на S по 111*1
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Brusnikin, что пришло на Ваш номер , то правильно .
 
Реєстрація
08.04.19
Місто
Дніпро
Сегодня на активный Red Extra S, на котором еще два дня будет действовать ГБА пришло предложение в Smart S за 50 грн. И такое же предложение пришло на полочный лайт, тоже в Smart S. Ну если с полочным лайтом все понятно, то с активным номером нет. Я не могу понять логику компании. Какой смысл водафону переводить меня с тарифа за 100 грн на 50?
 
Реєстрація
27.08.19
Місто
Kharkiv
на полочный лайт, по которому в прошлом месяце игнорил звонки оператора и смс (предлагали ХS) вчера пришло смс с предложением перейти в S.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Лайт+ с еще действующим гба, есть приглашение на S по 111*1

Странно, вижу первое сообщение, что Vodafone присылает спец.предложение на номере с действующим ГБА.
Когда заканчивается ГБА?
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Brusnikin, позвоните 111 , если потеряли сообщение . Самое верное сообщение , то что пришло именно на Ваш номер . Не обращайте внимание . какие СМС пришли на чужие номера . Таким образом водафон отсевает леваков . Сохраните СМС и к службе поддержки аппелируйте именно им .
 
Реєстрація
01.04.10
Місто
Киев
В августе было предложение на XS на номер 3339. Соответственно оператор был послан на три буквы. В сентябре снова пришло прглашение на XS - номер 3135. Результат будет аналогичным августовскому - лайт не продаётся.
 
Зверху