Тарифи передплати «4G Smart» для спецпропозиції

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Тарифи доступні для підключення тільки абонентам, які отримали спеціальну пропозицію.

Тариф4G Smart Light4G Smart XS4G Smart XS+4G Smart S+4G Smart M4G Smart XLДенні тарифи
Вартість пакету послуг на місяць80 грн100 грн120 грн170 грн195 грн350 грн15 грн/щодня
Мобільний Інтернет3 ГБ5 ГБ8 ГБ20 ГБ25 ГБ70 ГБкожні 200 МБ за 10 грн
Дзвінки в мережі Vodafone УкраїнаБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезліміт
Дзвінки на інші мережі по Україні150 хв200 хв250 хв200 хв250 хв250 хв1 грн/хв
Дзвінки за кордон25 грн/день за кожні 15 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
або 30 грн/день за кожні 5 хв в одну з 14 країн
SMS на всі мобільні мережі по Україні50 шт. за 1,50 грн/в день користування
SMS за кордон6 грн/шт
Підключення пакета послуг на місяць*101*444#
Послуга «Подвійні хвилини»30 грн/міс30 грн/міс30 грн/міс0 грн/міс0 грн/міс0 грн/міс-
Рік без Абонплат880 грн1100 грн1320 грн1870 грн2145 грн3850 грн

Базові умови
До моменту підключення пакета послуг на місяць діятимуть базові тарифи:

Дзвінки в мережі Vodafone Україна та на інші мережі по Україні1 грн/хв.
SMS абонентам по Україні та за кордон1 грн/шт.
Швидкість мобільного Інтернетуобмежено до 8 кбіт/с.

Для підключення пакета послуг на місяць, будь ласка, переконайтеся, що на рахунку є достатня сума коштів, і наберіть *101*444#

Послуга «Подвійні хвилини»
Подвоюйте хвилини для спілкування з абонентами інших операторів України у своєму тарифі.

Підключити*250#
Перевірити статус*250*1#
Відключити*250*0#
Перевірити залишок хвилин*101*4#

Послуга доступна за умови, якщо у вас підключений пакет на місяць. XXX хвилин будуть нараховані додатково до залишка хвилин у вашому пакеті послуг на місяць, і діяти вони будуть до тієї ж дати, що і ваш місячний пакет.

Вартість – XX грн/міс., знімається одразу при підключенні. Починаючи з наступного місяця ця вартість буде зніматися разом з платою за місячний пакет послуг у вашому тарифі. Тобто на момент зняття абонплати на вашому рахунку має бути XX грн, і тоді вам буде підключено пакет на місяць вже з подвоєними хвилинами для дзвінків по Україні.

Відключити послугу можна після наступного оновлення місячного пакета послуг, при цьому додаткові хвилини залишаться та будуть доступні для використання аж до закінчення терміну дії вашого місячного пакета послуг.
 
Причина: Додано вартість за послугою РБА
Останнє редагування:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Работают,но нужно каждый вручную активировать. По умолчанию они отключены.
Не працює Відеопасс в тарифі "4G Smart XL"видає сповіщення підключення для даного тарифу не можлива. Я намагався підключить ще на 1 місяці не дає підключити.
У мене як було підключено до "покращення" так і далі працює
У Вас тариф XL?
В яких тарифах доступна послуга Video PASS?
Передплати: SuperNet Start, SuperNet Start 2019, SuperNet Start+, SuperNet Pro, SuperNet Pro 2019, SuperNet Pro+, SuperNet Pro+ 2021, SuperNet Unlim, SuperNet Turbo, SuperNet Turbo 2019, SuperNet Turbo 2021, 4G Smart XS, 4G Smart XS+, 4G Smart S+, 4G Smart M, 4G Smart Light, Light+, Device M, Device L, Turbo, Partner.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
XL послуга недоступна.
Напевно у вас інший тариф подивіться
Колись всі паси входили в абонку і підключалися на цьому тарифі, але цей час давно минув!
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Вопрос актуален по хл (пасс)
в мене всі паси на xl підключені. гроші за них не платив. сам нічого не клацав. тільки що перевірив.
Читав у новинах покращення, що відключаються всі паси. Може ти є обраним?
 

Strategist

Vodafone
Реєстрація
04.07.20
Місто
Львів
Телефон
Realme C55 Rainy Night
Вопрос актуален по хл (пасс)
в мене всі паси на xl підключені. гроші за них не платив. сам нічого не клацав. тільки що перевірив.
Читав у новинах покращення, що відключаються всі паси. Може ти є обраним?
Я теж думаю він обраний або бреше як дише.
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
Такой вопрос. Осталось пару дней ГБА. ЕМНИП, можно принудительно заказать новый пакет пока еще бесплатно. Или ошибаюсь?
Комбинация *101*444# не срабатывает - недостаточно денег на счету.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Такой вопрос. Осталось пару дней ГБА. ЕМНИП, можно принудительно заказать новый пакет пока еще бесплатно. Или ошибаюсь?
Комбинация *101*444# не срабатывает - недостаточно денег на счету.
Помоему только за деньги
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
По-моему, надо физически иметь деньги на счёте, но заказ внеочередного пакета пройдет бесплатно. Раньше алгоритм был пополнил, заказал, вывел. Сейчас, прежде чем пополнять, надо продумать варианты.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Такой вопрос. Осталось пару дней ГБА. ЕМНИП, можно принудительно заказать новый пакет пока еще бесплатно. Или ошибаюсь?
Комбинация *101*444# не срабатывает - недостаточно денег на счету.
Всё зависит от правильности подключения. Если подключил, через пару часов пополнил, то да.
В мой водафон указано время отключения.
 
Реєстрація
10.04.18
Місто
Черновцы
Привет, у меня ХС+ гба, у кого то был опыт перехода на, скажем, С, через оператора, с доплатой и сохранением остатков денег с текущего тарифа? Или может что то получше появилось по цене Ски? Интересует сугубо интернет и звонки по Украине.
 
Реєстрація
19.03.18
Місто
Запорожье
Вопрос актуален по хл (пасс)
в мене всі паси на xl підключені. гроші за них не платив. сам нічого не клацав. тільки що перевірив.
Читав у новинах покращення, що відключаються всі паси. Може ти є обраним?
Я теж думаю він обраний або бреше як дише.
Він правду каже. У мене також усі паси працюють безоплатно. Також тариф XL.
 
Реєстрація
03.06.24
Місто
Kharkiv
Усім доброго дня, підкажіть, будь ласка, як краще буде зробити, щоб отримати найвигідніший тариф.

Ситуація така, декілька місяців тому закінчився РБА (ще старий SuperNet Start). Зайшовши у додаток подивитись тарифи, я побачив, що висить спец пропозиція переходу на 4G Smart Light, але поки я думав, поки забув про це, та до наступного тижня пропозиція пропала.
Потім 2 місяці просто оплачував свій тариф помісячно, а в цьому місяці не заплатив та вирішив почекати знов спец пропозиції.
І дійсно, десь через тиждень після закінчення мого тарифу у додатку пропонують перехід на новий тариф, але на XS+.

Так ось питання, чи варто ще почекати пропозиції переходу на Light?
Може ще через тиждень інший запропонують?
У когось було вже така ситуація?
 
Реєстрація
13.03.19
Місто
Харьков
Через тиждень наврядчи. Лотерея з новими пропозиціями тар.планів відновиться десь через 3-4 тижні. І не факт, що це буде light. Але спроба не б'є по лоба. Може рандом спрацює і на вашу користь. Бажано не поповнювати номер.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Реєстрація
03.06.24
Місто
Kharkiv
А не треба було, пропозиція залишилась би.
Так в тому і справа, я не поповнював, а пропозиція пропала.
Просто були гроші на рахунку на два місяці от і знімало само.
Ні бери що пропонують., бо і того не буде.
Дякую за пораду
 
Причина: випадково відправив не повний комент

Я

радіоаматор
Реєстрація
15.08.09
Місто
sumy.ua
Телефон
Redmi note 8 pro
Дружина на тарифі Vodafone Light отримала бонус 100 грн на бонусний рахунок на 3 дні. 2 дні дзвонила всередині мережі і на інших операторів. Витратила приблизно гривень 50 і прилетіла пропозиція на 4G Smart Light з першим халявним місяцем використання.
 
Зверху