Тариф передплати «Vodafone SuperNet Pro+ 2021» (архівний)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Тариф передплати «Vodafone SuperNet Pro+ 2021» (архівний)

Пакет послуг на місяць250 грн
Мобільний інтернет22 ГБ
Дзвінки в мережі VodafoneБезліміт
Дзвінки на інші мережі України150 хв
Дзвінки у 16 країн50 хв
SMS на мобільні мережі України50 SMS за 1,50 грн/день

Після використання всіх пакетних гігабайтів, що доступні за умовами тарифу, та додаткових 20 пакетів по 200 МБ швидкість інтернету становитиме до 150 Кбіт/с.

У межах тарифів SuperNet, за умови оплаченого пакета послуг на місяць, клієнти можуть безлімітно користуватися застосунком «Дія». Безліміт на застосунок «Дія» (функціонал для документів) разом з «Дія Радіо» доступний незалежно від підключення пакета послуг на місяць. Безліміт на «Дія ТВ» доступний тільки при підключеному пакеті послуг на місяць.

У тарифі доступна безкоштовна послуга «Голосова пошта». Отримуйте голосові повідомлення, коли ваш мобільний телефон вимкнений, або ви не можете відповісти на дзвінок. Коли з’явиться нове голосове повідомлення – надійте SMS. У ньому буде дата, час і номер того, хто його залишив.

Тарифи діють на території України за наявності покриття мережі оператора, крім території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень або здійснюють їх не в повному обсязі. Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості якої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови.

Тарифи вказані станом на 22.02.2024 року.
 
Причина: Тариф Vodafone SuperNet Turbo 2021 закрито
Останнє редагування:

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Реєстрація
01.11.18
Послуга Video PASS вже попередньо встановлена у тарифі, ви можете користуватися нею безкоштовно протягом 4 місяців. Після закінчення перших 4 місяців з дати активації тарифу – послуга Video PASS автоматично відключиться. Ви отримаєте SMS.

Так в тарифі Відео пас тільки на 4 місяці? а далі немає чи що?)
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Послуга Video PASS вже попередньо встановлена у тарифі, ви можете користуватися нею безкоштовно протягом 4 місяців. Після закінчення перших 4 місяців з дати активації тарифу – послуга Video PASS автоматично відключиться. Ви отримаєте SMS.

Так в тарифі Відео пас тільки на 4 місяці? а далі немає чи що?)
Video Pass доступна только по акции YouTube без перерывов на 4 месяца, а в сам тариф услуга не входит.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Реєстрація
10.12.16
Місто
Днепр
"..Дніпропетровська область
(м. Кривий Ріг, Криворізький, Апостолівський, Софіївський і Широківський райони) "


В самом Днепре будет работать?
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Сегодня в мойводафоновском приложении предложило переход для голодающего Лайта в кнопочнике. Согласился. Докинул денег до 100 - перевело. Несмотря на то, что область у меня хоть и Днепропетровская, но вне зоны действия пакета. 20 гиг Инета дало - проверил после баловства в Опере Мини (а чем еще в не-смартфоне, но с Джавой...). Хай лежит. На счете 1 гривна с копейками, телефон из категории запасных - так шо лишний тариф в хозяйстве не помешает.
 
  • Like
Реакції: Mac_

razor

место под рекламу
Реєстрація
28.06.08
Місто
Винница
Телефон
xiaomi mi 11 ultra
вроде ж как нельзя перейти на него технически (уверяют в ЦОА, и этих фейсбуках ваших), как же так, что в приложении можно порой?
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
razor,
на фемили (без плюса) - есть предложение перехода...
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
вроде ж как нельзя перейти на него технически (уверяют в ЦОА, и этих фейсбуках ваших), как же так, что в приложении можно порой?
На лайт+,є пропозиція. Оператори стверджують що не можна перевестись з тарифів смарт,хоча я в цьому сумніваюсь
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
По условиям тарифа первые 4 месяца включен бесплатно Video PASS. У меня номер активирован 2 июля, т. е. завтра как раз заканчивается 4-й месяц пользования. Вчера пришло сообщение о том, что Video PASS на следующий месяц бесплатен (Скрин 1), сегодня - что будет за 50 грн (скрин 2)
photo_2020-11-01_11-12-04.jpg
photo_2020-11-01_11-12-04 (2).jpg
Понятно, что ондно из СМС (а может и оба) - глюк. Вроде ж Video PASS должна автоматически через 4 месяца... Подскажите, мне надо Video PASS отключить вручную, или он отключится сам? Не могу найти на странице тарифа эту инфу, хотя в шапке здесь она есть.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
По условиям тарифа первые 4 месяца включен бесплатно Video PASS. У меня номер активирован 2 июля, т. е. завтра как раз заканчивается 4-й месяц пользования. Вчера пришло сообщение о том, что Video PASS на следующий месяц бесплатен (Скрин 1), сегодня - что будет за 50 грн (скрин 2)
Понятно, что ондно из СМС (а может и оба) - глюк. Вроде ж Video PASS должна автоматически через 4 месяца... Подскажите, мне надо Video PASS отключить вручную, или он отключится сам? Не могу найти на странице тарифа эту инфу, хотя в шапке здесь она есть.
Лучше самостоятельно отключить. ИМХО.
 
Реєстрація
23.02.15
Місто
Днепр
Перешел с Lite+ (в My Vodafone). В момент перехода я был в отъезде далеко от дома (Кр.Рог), поэтому притворился, что "нахожусь" в районе действия тарифа(т.е. запускал Fake GPS). Теперь, когда хочу посмотреть остаток гигабайт, то My Vodafone и *101*4# кажут 20 Гиг (20480 МБайт) (и оно не меняется при расходе моб.инета, т.е. явно что-то не так). А позавчера пришла СМС, что у меня всего 1 ГБ и осталось всего 50 МБ, смотрите в *101*6# (шесть!)
Т.е. Водафон, видимо, считает, что я в момент перехода все же не был в районе действия тарифа, и дал 1 ГБ, как для "остальных районов".
Кто что знает по этому поводу? Как бы получить 20 ГБ на след. месяц, если опять буду не в районе действия ?
 
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
притворился, что "нахожусь" в районе действия тарифа(т.е. запускал Fake GPS)
Святая наивность. Регион считается по БСкам, к которым подключается телефон. Ваше GPS-положение при этом до одного места, оператор не может получить доступ к этой информации вообще никак.
 

m.ksy

Пассивный пользователь
Реєстрація
20.03.20
Місто
RV
Перешел с Lite+ (в My Vodafone). В момент перехода я был в отъезде далеко от дома (Кр.Рог), поэтому притворился, что "нахожусь" в районе действия тарифа(т.е. запускал Fake GPS). Теперь, когда хочу посмотреть остаток гигабайт, то My Vodafone и *101*4# кажут 20 Гиг (20480 МБайт) (и оно не меняется при расходе моб.инета, т.е. явно что-то не так). А позавчера пришла СМС, что у меня всего 1 ГБ и осталось всего 50 МБ, смотрите в *101*6# (шесть!)
Т.е. Водафон, видимо, считает, что я в момент перехода все же не был в районе действия тарифа, и дал 1 ГБ, как для "остальных районов".
Кто что знает по этому поводу? Как бы получить 20 ГБ на след. месяц, если опять буду не в районе действия ?
як вже вірно підмітив Mathias, оператору паралельно на ваш gps, у них своя "геолокація"
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Что за дебильная тарифная политика ?, в предыдущий тариф Vodafone SuperNet Turbo 2019 был переход, в этот текущий тариф - нету
(с старых архивных тарифов, в зоне действия).
 
Реєстрація
23.02.15
Місто
Днепр
Что за дебильная тарифная политика ?, в предыдущий тариф Vodafone SuperNet Turbo 2019 был переход, в этот текущий тариф - нету
(с старых архивных тарифов, в зоне действия).
А в My Vodafone не пропонують? Я так перейшов з Light+. Але протупив, що це регіональний :(
Взагалі у них чорті-що з тарифами - у дружини (4G Smart S): за 65 грн 200 хв.на ворогів і 5 ГБ Інету!
Зараз поглядаю на тариф Supernet Start - 110 грн : 110 хв. і 5 ГБ - АЛЕ Ж НАСКІЛЬКИ ДОРОЖЧЕ, ніж 65=....
 

m.ksy

Пассивный пользователь
Реєстрація
20.03.20
Місто
RV
А в My Vodafone не пропонують?
Так я как раз мой водафон и имел ввиду. Летом после ротиции тарифов турбо, с вводом нового турбо, пропал из приложения мой водафон.
у мене на номері з тарифом xs нема можливості перейти в турбо, а от на другому номері, з тарифом family, перехід доступний:
Screenshot_20201121-055601_My_Vodafone.png
 
Зверху